Перерване серія Акінфєєва надихнула екс-футболіста збірної Англії на нове слово

23 листопада 2017, 16:37 | Спорт

Екс-нападник збірної Англії Гарі Лінекер підбадьорив воротаря московського ЦСКА Ігоря Акінфєєва після того, як він нарешті перервав свою дуже сумну серію.

Лінекер, який зараз працює провідним, на своїй сторінці в twitter опублікував наступне повідомлення в якому написав нове слово, - "він зберіг ворота в недоторканності вперше за 11 років і 43 гри. Glovely ".

Слід зазначити, що Glovely з англійської перекладається, як - lovely (прекрасний) і glove (рукавичка).

Нагадаємо, що Акінфєєв не міг залишити свої ворота в недоторканності протягом 43 матчів, починаючи з 2006 року. Перервати свою антирекорд він зумів в грі 5-го туру групової стадії Ліги чемпіонів проти швейцарського "Базеля", яка завершилася перемогою ЦСКА з рахунком 2: 0.

Зараз в активі росіян 9 очок і 3 позиція в турнірній таблиці найпрестижнішого клубного турніру Європи.