Стали відомі нові учасники і дата Гонки чемпіонів-2018

23 листопада 2017, 08:09 | Спорт
фото з УРА-Информ

Про це повідомляється на офіційному сайті Чемпіонату.

Гонка пройде на міжнародному стадіоні імені Короля Фахда в Саудівській Аравії. Для країни це перше автоспортивного подія в історії. Організатори повідомили, що перша в історія Близького Сходу Гонка чемпіонів пройде 2-3 лютого 2018 року.

Крім того, стали відомі імена учасників змагання. В Ер-Ріяд завітає чинний переможець Гонки чемпіонів Хуан-Пабло Монтойя, по ходу кар'єри виграв титул в CART, дві Indy 500 і сім Гран Прі Формули 1.

Також в шоу візьмуть участь екс-пілот Ф1 Девід Култхард на рахунку якого 13 перемог у Ф1, який вигравав чемпіонати WRX і WRC Петтер Сольберг, екс-чемпіон IndyCar Райан Хантер-Рей, триразовий переможець Indy 500 Еліо Кастроневес і дев'ятиразовий переможець "Ле-Мана" Том Крістенсен.

Всі вони в попередні роки вже брали участь в Гонці чемпіонів.

Крім того, вперше на Гонку чемпіонів приїдуть новий чемпіон IndyCar Джозеф Ньюгарден і протеже McLaren Ландо Норріс, в цьому році виграв чемпіонат європейської Формули 3.

Як повідомлялося раніше в "УРА-Інформ", італійський футбольний клуб "Мілан" може бути виключений з єврокубків через невідповідність клубу правилам фінансового fair play. Як зазначається УЄФА не впевнений у платоспроможності клубу, особливо в зв'язку з поточними результатами.