ПСЖ знищив будинки "Селтік", "Баварія" здобула важку перемогу проти "Андерлехта"

23 листопада 2017, 01:11 | Спорт

Французький ПСЖ розгромив у рідних стінах шотландський "Селтік" з рахунком 7: 1.

Слід зазначити, що господарі пропустили першими - за "кельтів" на 2-й хвилині протистояння відзначився Мусу Дембеле. Проте, це гол тільки розізлив парижан. Ще в першому таймі ПСЖ відвантажив супернику 4 м'ячі - постаралися Неймар (дубль), Едінсон Кавані і Кіліан Мбаппе.

Друга половина зустрічі ознаменувалася ще трьома голами у виконанні підопічних Унаї Емері - м'ячі Кавані, Марко Вератті і Дані Алвеса встановили остаточний рахунок у зустрічі.

У паралельній грі цього квартету німецька "Баварія" дещо скромніші переграла бельгійський "Андерлехт" з рахунком 2: 1.

За мюнхенців відзначилися Роберт Левандовскі і Корентен Толіссо. Їх голи були забиті на 51-ій і 77-ій хвилини відповідно. Єдине, на що спромоглися господарі, так це на м'яч від Софіана Ганні, який був проведений на 63-й хвилині.

Після 5 турів в доробку ПСЖ тепер 15 балів і безперечне 1 місце в турнірній таблиці. "Баварія", в свою чергу, має на три очки менше. "Селтік" задовольняється 3 пунктами, а "Андерлехт" не добув жодного бала.