«Вийшло все, що задумали». «Сінара» в Єкатеринбурзі розгромила «Нову генерацію»

22 листопада 2017, 08:09 | Спорт
фото з JustMedia

Єкатеринбурзький міні-футбольний клуб «Сінара» в матчі 8 туру Суперліги розгромив «Нову генерацію» з Сиктивкара з рахунком 7: 1. Чорно-білим вдалося домогтися розгрому завдяки 4 забитими м'ячами протягом п'яти хвилин. Цей ігровий відрізок повністю деморалізував гостей, і провести гольову атаку вони змогли лише на останній хвилині зустрічі.

У складі «Сінара» відзначилися Герасимов (2), Агапов, Сорокін, Абрамов і Шістеров, а ще один м'яч у свої ворота зрізав гравець «Нової генерації».

За словами і. головного тренера екатеринбуржцев Олексія Мохова, в матчі вдалося задіяти навіть наймолодших гравців клубу.

«В середині першого тайму гра пішла в потрібному руслі. Ми реалізували свої комбінації, забили стандарти.

У матчі задіяли всіх гравців, у нас на майданчик вийшли навіть троє хлопців 1999 року народження. Для них це дуже хороший досвід. Все, що ми намітили, в цій грі у нас вийшло », - заявив Мохов.

Після перемоги над «Новою генерацією» «Сінара» продовжує займати четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Росії, відстаючи від лідера - Югорського «Газпрому-Югри» на 10 очок. У наступному матчі суперником екатеринбуржцев стане смоленський «Автодор». Поєдинок в рамках чвертьфіналу кубка Росії відбудеться 10 грудня.