"Реал" вийшов в наступний етап Ліги чемпіонів, "Боруссія" з Ярмоленко вилетіла з турніру

22 листопада 2017, 06:42 | Спорт

Мадридський "Реал", розгромивши АПОЕЛ в гостьовому матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, достроково вийшов у плей-офф турніру.

"Вершкові" записали на свій рахунок 6 сухих голів.

Так, дублем відзначився в першому таймі Карім Бензема (39, 45 + 1), по одному голу на рахунку Луки Модріча (23) і Хосе Начо (41). А після перерви двічі відзначився зоряний нападаючий мадридців Кріштіану Роналду (49, 54).

У паралельному матчі "Тоттенхем Хотспур" на виїзді здолав дортмундську "Боруссію" з рахунком 2: 1.

На 31-й хвилині німецька команда вийшла вперед завдяки голу П'єра-Емерік Обамейянг, якому красиво асистував українець Андрій Ярмоленко.

Однак, після перерви гості відповіли влучними ударами Гаррі Кейна (49) і Сон Хин Міна (76).

Таким чином, "Реал" за підсумками цього туру вийшов в плей-офф турніру (10 балів), тоді як "Тоттенхем" гарантував собі перше місце в групі (13 балів). "Боруссія" втратила шанси на вихід далі і в останньому турі розіграє третє місце.