Дубль Куляша не врятував «Автомобіліст» від поразки в Ризі

20 листопада 2017, 09:04 | Спорт
фото з JustMedia

Хокейний клуб «Автомобіліст» поступився в Ризі місцевим «динамівцям». Результат зустрічі було вирішено на післяматчевих штрафних кидках, де сильнішими виявилися господарі (3: 2).

Рахунок у зустрічі вже на 4 хвилині відкрили господарі. Відігратися і зрівняти рахунок «шофери» змогли лише до кінця першої двадцятихвилинки. У контратаці «3 в 4» шайбу отримав підключився захисник «шоферів» Денис Куляш, який точно прострілив у верхню «дев'ятку» воріт суперника. 1: 1.

Вдруге рижани вийшли вперед на 28 хвилині матчу і змогли зберегти лідерство практично до кінця основного часу. Зрівняти рахунок за 48 секунд до фінальної сирени Денис Куляш вдруге в матчі зрівнює рахунок. 2: 2.

Зустріч перетекла в овертайм, переможця не виявили виявив. У серії буллітів рижани вирвали перемогу, реалізувавши три спроби з трьох. Підсумок зустрічі - 3: 2.

«Ми провели в Ризі два дні перед грою, і, напевно, вони не пішли нам на користь. Сьогодні програли в русі, програли в боротьбі, нападники «Автомобіліста" не закинули жодної шайби, а два голи забив захисник Куляш. Тому і програли », - поділився враженнями після матчу головний тренер« Автомобіліста »Володимир Крикунов.

Тепер «шофери» з 55-ма очками розташувалися на 5 місці в турнірній таблиці Сходу. Завершать гостьову серію підопічні Володимира Крикунова у вівторок матчем з московським «Спартаком».