Швейцарський тенісист став першим за кількістю зароблених призових в історії спорту

17 листопада 2017, 09:38 | Спорт
фото з УРА-Информ

Такі дані передає журнал Forbes.

Так, завдяки виграшу 36-річного ветерана над німцем Звєрєвим у другому турі Підсумкового турніру АТР, 19-разовий переможець турнірів Великого шолома привів загальну суму призових 110 235 682 доларам.

Друга ракетка світу обійшов американського гольфіста Тайгера Вудса у котогрого загальна сума призів становить 110 0610 12 дол. В такому випадку, Федерер став лідером по заробленим призовим нагород у всіх індивідуальних видах спорту.

Додамо, що спортсмен бере участь в професійному тенісі з 1998 року.

За цей час швейцарець завоював 95 титулів, включаючи рекордні 19 перемог на турнірах Великого шолома і вигравав "золото" на Олімпійських іграх в Пекіні 2008.

Як повідомлялося раніше в "УРА-Інформ", найсильніша тенісистка України Еліна Світоліна завершила сезон в статусі шостий ракетки світу. Відповідні місце вона займає в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Відзначимо, що Світоліна перед стартом WTA Finals претендувала на місце першої ракетки світу, однак поразка від Каролін Возняцкі і Каролін Гарсія не дозволили українці замахнутися на нову вершину.