Динамо вперше в сезоні переграло Шахтар

27 травня 2017, 01:21 | Спорт
фото з GIGAMIR

Київське Динамо здобуло перемогу над Шахтарем у чемпіонат України. Центральний поєдинок 31-го туру чемпіонату України між донецьким Шахтарем і київським Динамо, який відбувся в Харкові, завершився на користь команди Сергія Реброва. Цей матч не мав турнірного значення, так як Шахтар заздалегідь оформив чемпіонство, тому Паулу Фонсека випустив на поле дублерів, тоді як кияни зіграли основним складом. Втім, гра була рівна і відсутність відповідальності за результат дозволило футболістам показати результативну гру. У першому таймі спершу Гармаш підкараулив помилку Коваленко і розстріляв Шевченко, а через кілька хвилин Алан Патрік протягнув м'яч і з лівої ноги з-за меж штрафного відправив круглого в самий кут. На початку другого тайму команди знову обмінялися голами. Сидорчук звалився на газон після контакту з ногою Танковського. Арбітр призначив пенальті, яке реалізував Ярмоленко. Через п'ять хвилин Алан Патрік однією передачею розкрив оборону суперника, а Дентіньо обвів Коваля і направив м'яч точно в сітку. І все ж останнє слово залишилося за Динамо. Антунеш перевів м'яч на протилежний фланг, звідки Морозюк покотив снаряд Ярмоленко - Андрій "гірників" не пробачив. Уже в додатковий час Шахтар міг отримати шанс зрівняти рахунок, коли після прострілу з флангу м'яч потрапив в руку Морозюку, але арбітр показав на кутовий. У підсумку 3: 2 на користь Динамо, яке вперше в сезоні переграло Шахтар. Шахтар - Динамо 2: 3Голи:

Алан Патрік, 23, Дентіньо, 58 - Гармаш, 20, Ярмоленко, 52 (з пенальті), 71Шахтер: Шахтар: Шевченко - Бутко, Кривцов, Ордець, Азеведо - Коваленко (Тайсон, 75), Танковскій - Зубков (Марлос, 68), Дентіньо, Алан Патрік (Бернард, 84) - ФеррейраДінамо: Коваль - Віда, Кадар, Пантич - Морозюк, Риболовля (Шепелєв, 62), Сидорчук, Антунеш (Очігава Софія Альбертівна, 87) - Ярмоленко, Гармаш ( Циганков, 62) - БеседінПредупрежденія: Танковскій, Марлос - Гармаш, Антунеш.

Оригінал статті: Динамо вперше в сезоні переграло Шахтар.