Ярмоленко приніс "Динамо" перемогу над "Шахтарем"

27 травня 2017, 01:20 | Спорт

Київське "Динамо" перемогло донецький "Шахтар" у поєдинку 31-го туру чемпіонату України - 3: 2.

ШАХТАР - ДИНАМО. СТАТИСТИКА МАТЧУ Матч в Харкові не мав турнірного значення, проте був принциповим для "біло-синіх", які до цього не виграли жодної гри з "гірниками" в цьому сезоні в УПЛ.

Відзначимо, що за "Шахтар" не зіграли п'ять гравців основи: Пятов, Ісмаїл, Ракицький, Срна і Степаненко.

Команди влаштували гольові гойдалки: на гол Дениса Гармаша (20) відповів Алан Патрік (22).

А в другому таймі після реалізованого пенальті Андрія Ярмоленко (52) забив Дентіньо (58).

А на 71-й хвилині Ярмоленко приніс киянам важливу перемогу.

На 83-й хвилині рефері Олександр Дердо не помітив фол на Андрія на лінії штрафного "гірників". А в компенсований час м'яч потрапив в руку Миколи Морозюка, що також не побачили судді.

В останньому турі 31-го травня "Динамо" погостює у "Чорноморця", а "Шахтар" - в Олександрії.

Нагадаємо, "Шахтар" оформив чемпіонство ще в 28-му турі, а також виграв Кубок України.