На ЧЄ з художньої гімнастики українки залишилися без медалей

21 травня 2017, 23:39 | Спорт
фото з GIGAMIR

Вікторія Мазур в фіналах двічі стала сьомою. У Будапешті завершився чемпіонат Європи з художньої гімнастики. На жаль, Україна в цьому році залишилася без медалей. У турнірі "сеньорок", у відсутності індивідуального багатоборства в програмі змагань, спортсменки розігрували медалі тільки в окремих вправах.

Українка Вікторія Мазур виступала в двох фіналах з чотирьох, де двічі зайняла 7-е місце - у вправі з м'ячем (15,700) і булавами (15,950). Чотири золоті медалі поділили між собою сестри-росіянки Діна і Аріна Аверін - по дві золоті нагороди. У групових змаганнях юніорська збірна України посіла останнє 8-е місце - 15,200 бала. Трійку призерів склали команди Росії, Італії та Ізраїлю. раніше iSport. ua писав, що українські гімнастки - шості в командній першості чемпіонату Європи.

Оригінал статті: На ЧЄ з художньої гімнастики українки залишилися без медалей.