Збірна України з хокею вилетіла з першого дивізіону

27 квітня 2017, 00:37 | Спорт
фото з Зеркало недели

Збірна України програла Казахстану в четвертому турі домашнього чемпіонату світу з хокею і вилетіла з першого дивізіону.

Українські хокеїсти провалили перший період, пропустивши дві шайби, однак у другому відрізку гри господарі "Палацу спорту" зуміли зрівняти рахунок. Однак все вирішив третій період, в якому збірна Казахстану закинувши ще дві шайби.

Казахстан - Україна - 4: 2 (2: 0, 0: 2, 2: 0) Шайби: 3 Доус - 1: 0, 19 Сень-П'єр - 2: 0, 34 Німенко - 2: 1, 35 Бабинець - 2: 2, 41 Міхайліс - 3: 2, 57 Боченскі - 4: 2.

Нагадаємо, що в турнірі беруть участь 6 збірних, 2 з яких в наступному році зіграють в елітному дивізіоні на ЧС-2018 в Данії. 28 квітня підопічні Савицького завершать турнір матчем з Південною Кореєю.

Раніше збірна України поступилася командам Угорщини, Польщі та Австрії.