Це коментують
период  3 дня |  неделя |  месяц

У природи нема поганої погоди?

да ну ладно
Комментарии 3
28 серпня 2018, 11:53 (Гість)

У природи нема поганої погоди? У природи нема поганої погоди?
h [censored] "
Комментарии 3
28 серпня 2018, 11:52 (Гість)
У природи нема поганої погоди? У природи нема поганої погоди?
Люблю разную погоду
Комментарии 3
28 серпня 2018, 11:51 (Гість)
У Львові група хлопців влаштувала провокацію на Цвинтар орлят У Львові група хлопців влаштувала провокацію на Цвинтар орлят
Ніяка це не провокація.Провокація-це спроба вести переговори з представниками влади держави-спадкоємиці Радянського Союзу.
Комментарии 1
29 липня 2018, 12:57 (Гість)
Ветерану АТО зламали щелепу за  Слава Україні Ветерану АТО зламали щелепу за "Слава Україні"
"учаснику збройного внутрішньоукраїнського конфлікту в Донбасі" - автор видав себе. А тому публікації вірити не варто.
Комментарии 1
25 липня 2018, 16:29 (Гість)
Як правильно приймати жіросжігателі Як правильно приймати жіросжігателі
Спасибо, отличная статья!
Комментарии 1
30 квітня 2018, 16:48 (Гість)
Українські націоналісти придумали план захоплення Росії Українські націоналісти придумали план захоплення Росії
А Корчинський хіба націоналіст? Націоналісти – це ВО “Свобода”, ЦК “Азов”, Правий сектор, С14, ОУН, КУН, які об’єдналися. Всі інші партії, в тому числі Братство Корчинського не являються націоналістами. Це політичний клоун і провокатор.
Україна не повинна завойовувати Росію, вона повинна вернути Крим, Донбас, та інші етнічні землі українців.
Православні сталіністи вже об'єднуються з ЛГБТ. Держ Дума Росії розглядає закон про гендерну рівність і права ЛГБТ. В Москві гей-парад стане державним святом, і Путін буде іти по переду без трусів. ХА-ХА!
NewsMe соромилися б передруковувати брехливу російську пропаганду!
Комментарии 1
29 квітня 2018, 07:59 (Олександр)
Главред Focus вибачився за образливе висловлювання на адресу Путіна Главред Focus вибачився за образливе висловлювання на адресу Путіна
такі да -собака.
Комментарии 1
07 січня 2018, 09:04 (Гість)
Группа Aviator записала хит на стихи участницы проекта «Стосується кожного» Группа Aviator записала хит на стихи участницы проекта «Стосується кожного»
Дуже гарна пісня
Комментарии 1
29 грудня 2017, 20:03 (Аня)
Адвокати  Югри  назвали заяву ЦБ про  сірих схемах  голослівним Адвокати "Югри" назвали заяву ЦБ про "сірих схемах" голослівним
[censored]

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
Комментарии 2
19 грудня 2017, 06:56 (Олена)
В Україні відкрився найбільший інтернет секс-шоп, - «69 Toys» В Україні відкрився найбільший інтернет секс-шоп, - «69 Toys»
[censored] . ???
Комментарии 1
10 листопада 2017, 14:07 (Андрій)
Вірменія - Польща 1: 6 Відео голів та огляд матчу Вірменія - Польща 1: 6 Відео голів та огляд матчу
У вас невеличка описка у прізвищах усіх авторів голів польської збірної. Гросіцкі, 2, Левандовскі, 18, 25, 64, Блащиковські, 58, Вольські, Українською правильно писати - Качинський, Собеський, Потоцький. Ось посилання на український правопис - 9. Прізвища з прикметниковими суфіксами та закінченнями. Суфікси слов’янських прізвищ -ск(ий), -цк(ий), -ск(и), -цк(и), -sk(i), -ck(i), -dzk(i), -sk(ý), -ck(ý) передаємо відповідно через -ськ(ий), -цьк(ий), -дзьк(ий): Броне́вський, Му́соргський, Стамболі́йський; Гомули́цький, Городе́цький; . Дякую
Комментарии 1
06 жовтня 2017, 08:16 (Гість)
Варшава гріє руки на Другій світовій Варшава гріє руки на Другій світовій
Що це за [censored] щина?!
Комментарии 1
23 серпня 2017, 20:38 (span class="censored"[censored]/span гість)
Українці активно йдуть на віддалену роботу Українці активно йдуть на віддалену роботу
дуже цікава стаття. А ось мені цікаво, а сам засновник Фрілансханту Олег Топчій в курсі як керівництво заснованої їм біржі фрілансу наприклад у особі Віталія Зюзіна

ЗНИЩУЄ рядових фрилансерів?

Ось тут в деталях ОДНА історія, а скільки таких про які фрілансери МОВЧАТЬ!!! Тому що бояться втратити можливість заробітку який часто є

єдиним джерелом доходу і можливістю прокормити родину. При цьому як в моєму випадку - відверто радіють що "поставили на коліна" і вимусили принижуватися і все одно

після того як отримав Зюзін насолодження - не пішов на компроміс. Пане Топчій, а чи ви в курсі подібних ситуацій і якщо це так то вам важлива репутація нехай не вашого

проекту так ваша особисто?
Комментарии 1
19 червня 2017, 13:25 (Микола)
Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео
поймал хохла-убей наповал
Комментарии 2
19 травня 2017, 13:07 (Гость)
Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео
слава россии!!!!!!!!
Комментарии 2
19 травня 2017, 13:05 (Гість)
Катерина Бужинська зворушила фото крихітних двійнят у вишиванках Катерина Бужинська зворушила фото крихітних двійнят у вишиванках
Старшеньку доньку звати Оленка, двійнят : Дмитрик та Катеринка
Комментарии 1
03 травня 2017, 22:04 (Поліна)
Максакова залишилася без мільйонів Вороненкова Максакова залишилася без мільйонів Вороненкова
Этого стоило ожидать
Комментарии 1
24 квітня 2017, 23:38 (роо)
Як не боролися комуністи, як не забороняли попи... Як не боролися комуністи, як не забороняли попи...
Яка брехня! "комуністи боролися" ))) Моя мама все своє свідоме життя була комуністкою, та ще й працювала в обкомі партії Я не пригадую, що б вона "боролася" проти релігійних звичаїв. Церква у нас була на сусідній вулиці, та й зараз стоїть там же.Пам'ятаю, як по неділям дзвонили до церкви. А як встановили на церкві нові дзвони, то ми слухали і казали що нам подобається та нова мелодія. Наша далека родичка ходила часто до тієї церкви- вона допомагала батюшкі у службі. Пам'ятаю, ще була геть малою, як йшла зі школи повз цю церкву і побачивши неймовірно великий натовп людей на подвірї, що в руках несли якісь прапори, я навіть злякалася та й повернула на іншу дорогу. А вдома тато сміявся з мене й казав, що то якесь свято було й прихожани виносили цурковні хоругви. На Паску до батьків віталися "Христос Воскрес!", вони відповідали "Воістину Воскрес!" Хоча я вперто відповідала "Здравствуйте!" На що моя мама на мене сердилася і казала "Могла б відповісти теж "Воістину Воскрес!" Хто хотів, той пік собі вдома паски. І дітей хрестили. Просто це не афішувалося. У нас тоді була так звана свобода совісті. Так що, не треба придумувати казки про те, як комуністи "боролися".
Комментарии 1
23 квітня 2017, 19:02 (Гість)
Хмара тегів