Це коментують
период  3 дня |  неделя |  месяц

Максакова залишилася без мільйонів Вороненкова

Этого стоило ожидать
Комментарии 1
24 квітня 2017, 23:38 (роо)

Як не боролися комуністи, як не забороняли попи... Як не боролися комуністи, як не забороняли попи...
Яка брехня! "комуністи боролися" ))) Моя мама все своє свідоме життя була комуністкою, та ще й працювала в обкомі партії Я не пригадую, що б вона "боролася" проти релігійних звичаїв. Церква у нас була на сусідній вулиці, та й зараз стоїть там же.Пам'ятаю, як по неділям дзвонили до церкви. А як встановили на церкві нові дзвони, то ми слухали і казали що нам подобається та нова мелодія. Наша далека родичка ходила часто до тієї церкви- вона допомагала батюшкі у службі. Пам'ятаю, ще була геть малою, як йшла зі школи повз цю церкву і побачивши неймовірно великий натовп людей на подвірї, що в руках несли якісь прапори, я навіть злякалася та й повернула на іншу дорогу. А вдома тато сміявся з мене й казав, що то якесь свято було й прихожани виносили цурковні хоругви. На Паску до батьків віталися "Христос Воскрес!", вони відповідали "Воістину Воскрес!" Хоча я вперто відповідала "Здравствуйте!" На що моя мама на мене сердилася і казала "Могла б відповісти теж "Воістину Воскрес!" Хто хотів, той пік собі вдома паски. І дітей хрестили. Просто це не афішувалося. У нас тоді була так звана свобода совісті. Так що, не треба придумувати казки про те, як комуністи "боролися".
Комментарии 1
23 квітня 2017, 19:02 (Гість)
Заступника директора львівського аеропорту затримали на дрібній хабарі Заступника директора львівського аеропорту затримали на дрібній хабарі
На цій же території держпідприємства "Міжнародний аеропорт Львів" поруч розташоване державне авіаційне підприємство "Львівські авіалінії", яке знаходиться в стані ліквідації з 2011 року по сьогоднішній день.За весь час ліквідації поміняли 5 (п`ять) ліквідаторів. 170 працівникам державного авіаційного підприємства "Львівські авіалінії" не погашена заборгованість по заробітній платі з 2011 року. В той же час майно підприємства за час ліквідації розкрадене та розграбоване. Звернення в владні структури позитивних результатів в погашенні заборгованості не дали. Якщо з 2011 року до сьогоднішнього дня проводилась так звана "ліквідація" підприємства то тепер стоїть питання про банкрутство підприємства. Питання заборгованості по заробітній платі не вирішується вже більше 5 (пяти) років.
Комментарии 1
19 квітня 2017, 20:37 (Гість)
Спів птахів може вилікувати від недуг. Спів птахів може вилікувати від недуг.
А [censored] тє
Комментарии 1
21 березня 2017, 19:43 (а span class="censored"[censored]/span тє)
Як вберегтися від туберкульозу. Як вберегтися від туберкульозу.
класс
Комментарии 1
28 лютого 2017, 21:41 (Гість)
НАБУ зацікавилося нардепом-мільйонером після банкрутства банку НАБУ зацікавилося нардепом-мільйонером після банкрутства банку
Смотрел информацию на страничке Залюбовской в фейсбук и на ней адвокат добавила, Номінант на премію “найбільший готівкотримач в Україні” Руслан Демчак вчора намагався в черговий раз безглуздо пояснити джерела походження своїх статків, а це 133 мільйона гривень або більше 300 кілограм готівки!!!!!!! (за самими скромними підрахунками). приводом для його сповіді була моя заява про вчинення ним кримінально караного злочину яка була направлена мною ще у листопаді минулого року до НАБУ!

Для цього Демчак використав Генеральну прокуратуру України яка рекордними темпами – місяць, враховуючі новорічні свята, нібито спромоглася дослідити сплату податків Демчаком у продовж 10 років! Принаймні, дивним у цій ситуації є те, що вказаний злочин взагалі не підслідний ГПУ та й стахановські темпи “розслідування” ні абияк вражають!

Натомість, Р. Демчак та його група підтримки у ГПУ не врахували дрібничку – звертаючись до НАБУ я не ставила питання щодо скоєння останнім злочину в частині не сплати податків, а в цілому просила уповноважений новий спеціально утворений орган (НАБУ) перевірити законність походження вказаних коштів та його майна!
31 січня 2017 року усі зусилля щодо відбілювання пана Демчака були знівельований рішенням Солом’янського районного суду, яким НАБУ зобов’язано внести відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування по моїй заяві щодо незаконно збагачення Р. Демчака!
А тепер суспільство буде спостерігати як НАБУ виконає вказане судове рішення та чи рівні всі перед законом, як того і вимагає сам пан Демчак! Чи проведе НАБУ огляд зазначених грошових коштів? Чи звірить номери банківських купюр та відслідкує їх рух? А також чи не накладе на них арешт з метою подальшої можливої конфіскації відповідно до вимог чинного законодавства?
На 133 мільйони гривень ми зможемо допомогти не одній дитині яка зараз потребує такої допомоги!
Комментарии 1
23 лютого 2017, 15:50 (Богдан)
Як бактерії домовляються один з одним. Як бактерії домовляються один з одним.
цікаво
Комментарии 1
12 лютого 2017, 17:56 (Гість)
Вибираємо меблі для вітальні Вибираємо меблі для вітальні
[censored] /shop/vitalnya ;)
Найкращий вибір
Комментарии 2
10 лютого 2017, 17:38 (Гість)
На сцену  Гелікона  піднялася Турандот На сцену "Гелікона" піднялася Турандот
супер
Комментарии 4
06 лютого 2017, 18:06 (Гість)
На сцену  Гелікона  піднялася Турандот На сцену "Гелікона" піднялася Турандот
ужас
Комментарии 4
06 лютого 2017, 17:43 (іра)
На сцену  Гелікона  піднялася Турандот На сцену "Гелікона" піднялася Турандот
мені нравиться
Комментарии 4
06 лютого 2017, 17:42 (Гість)
На сцену  Гелікона  піднялася Турандот На сцену "Гелікона" піднялася Турандот
ну нормально
Комментарии 4
06 лютого 2017, 17:35 (Валентина)
Вибираємо меблі для вітальні Вибираємо меблі для вітальні
Меблі для вітальні в Тернополі на замовлення
Комментарии 2
06 лютого 2017, 14:01 (Гість)
Перукарські терміни, які необхідно вивчити перед походом в салон. Перукарські терміни, які необхідно вивчити перед походом в салон.
Мне задали по укр. яз. приготовить термини перукара, но мне это мало чем помогло
Комментарии 1
26 січня 2017, 19:57 (мария)
У Мінсоцполітики надали роз яснення з приводу підвищення мінімалки У Мінсоцполітики надали роз'яснення з приводу підвищення мінімалки
Якщо робота за підсумованого обліку робочого часу виконується в межах встановленої працівникові тривалості робочого часу, яка (НЕ) менша від нормальної тривалості робочого часу, згідно з графіком роботи, йому нараховується заробітна плата в розмірі не нижче мінімальної заробітної плати.
Комментарии 1
14 січня 2017, 13:29 (Гість)
МОЗ хоче заборонити продаж тютюну народилися після 2014 року МОЗ хоче заборонити продаж тютюну народилися після 2014 року
МОЗ хоче заборонити продаж тютюну(ДІТЯМ ЯКІ) народилися після 2014 року
Комментарии 1
14 січня 2017, 13:25 (Гість)
Галатасарай усіліся вінгера ПАОКа Галатасарай усіліся вінгера ПАОКа
Галатасарай усіліся вінгера ПАОКа ------------ і як це поняти
Комментарии 1
14 січня 2017, 13:19 (Гість)
Жителі Київщини заборгували за природний газ мільярд гривень -  Київоблгаз Жителі Київщини заборгували за природний газ мільярд гривень - "Київоблгаз"
конфіскувати імущество- а чому не майно
Комментарии 1
14 січня 2017, 13:16 (Гість)
Windows 10: десять причин відкласти оновлення. Windows 10: десять причин відкласти оновлення.
Стаття застаріла. 10-ка здебільшого викликає позитивні емоції.
Комментарии 1
05 січня 2017, 08:43 (Гість)
 Лайм  - найкраща книга 2016 року "Лайм" - найкраща книга 2016 року
Книга достойна, читається легко.
Рекомендую.
Комментарии 1
30 грудня 2016, 12:00 (Михайло)
У гонитві за ідеалами краси. У гонитві за ідеалами краси.
фігня
Комментарии 1
27 грудня 2016, 18:34 (Соня)
Існування інших Всесвітів. Існування інших Всесвітів.
еапиаиврекраек
Комментарии 1
14 грудня 2016, 23:07 (Гість)
Зробіть ласку. Де взяти кредит, якщо його не дають у банку. Зробіть ласку. Де взяти кредит, якщо його не дають у банку.
[censored] )
З найкращими побажаннями
Г-н Картер Коллінз
Комментарии 3
05 грудня 2016, 22:13 (Mr CARTER COLLINS)
Як правильно загартовуватися водою. Як правильно загартовуватися водою.
Коротко та дуже зрозуміло рекомендую всім
Комментарии 1
04 грудня 2016, 13:36 (Гість)
У Києві судять суддю, через яку Україна могла втратити шанси повернути чорноморський шлейф У Києві судять суддю, через яку Україна могла втратити шанси повернути чорноморський шлейф
Йовбаки. В нас один боржник тільки в стані ліквідації перебував 12 років (2004-2016), а загалом процедура банкрутства розпочалася з 99-го. Тому байки, що процедура банкрутства одразу є позбавленням боржника статусу юридичної особи, маячня для приїжджих.
Комментарии 1
01 грудня 2016, 19:19 (Гість)
Що таке голод Що таке голод
норм
Комментарии 1
29 листопада 2016, 17:55 (Гість)
Чорна П ятниця 2016: свято для всіх українських шопоголіків Чорна П'ятниця 2016: свято для всіх українських шопоголіків
Для українців це дуже гарна можливість придбати для себе речі, які за звичайними цінами вони собі дозволити не можуть. Я теж вже пригледіла кілька непоганих пропозицій побутової техніки серед інтернет-магазинів на
Комментарии 1
19 листопада 2016, 16:04 (Ірина)
Продавцям нав язали карткові термінали під страхом штрафів. Продавцям нав'язали карткові термінали під страхом штрафів.
Супермаркети спеціально стараються обслуговувати не через термінал ( типу - "не працює") ,щоб скривати реальну "прозору" виручку, з подальшим ухиленням від сплати податків.
Комментарии 1
17 листопада 2016, 17:00 (Інсайдер)
Харчове отруєння рибою: як лікуватися. Харчове отруєння рибою: як лікуватися.
клас я отримала в школі 11
Комментарии 1
07 листопада 2016, 19:21 (Гість)
Хмара тегів