Це коментують
период  3 дня |  неделя |  месяц

На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село

як завалити героя України? помилувати - він же убивав на Донбасі мирних жителів!
Комментарии 9
17 жовтня 2019, 16:32 (Гість)

На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
так не можна- він же ВОИН СВЕТА. це політична розправа.
Комментарии 9
15 жовтня 2019, 09:31 (Гість)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
Василий Тёркин писал:

Так вiн не лиходiй, вiн душогуб. На шибеницю скотиняку.

ЗАВАЛИТИ ТРЕБА БУЛО ТВАРИНУ
Комментарии 9
15 жовтня 2019, 07:39 (Гість)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
У НАС ДЕРЖАВА ГУМАННА!!! ВИПУСТЯТЬ ,ВІН ЖЕ ЗАХИСНИК УКРАЇНИ!! ВІН ЖЕ АТОШНИК,РУКИ В КРОВІ ПО ЛІКОТЬ, ТА ТО НІЧОГО,ТО НАСЛІДКИ ВІЙНИ,ХАЙ І ДАЛІ ВБИВАЄ!! НАДОЇЛА ЦЯ ПОЇБЄНЬ!!!
Комментарии 9
15 жовтня 2019, 07:38 (Гість)
Як позбутися від грибка нігтів на ногах і руках? Як позбутися від грибка нігтів на ногах і руках?
Грибок ногтей не получалось вывести годами, хотя делал множество
попыток. Почти все аптечные средства перепробовал, потом попробовал лазер. Ногти через год стали еще хуже. Трудно даже было ходить в закрытой обуви. Давили большие пальцы. Ногти после лазерной обработки стали бугристые и шероховатые. В общем, натерпелся. Даже после армии в 1997 году, откуда я в общем и привез этот самый грибок, было намного лучше. Сейчас нашел наконец-то институт хрономедицины «Резонанс» в Киеве, где помогают решить проблему с этим злополучным грибком.
Обратился в институт после того, как почитал в интернете. Позвонил и решился еще попробовать. После всех предыдущих неудачных попыток я занялся снова лечением. Приобрел набор, который предложили в институте хрономедицины «Резонанс». Подключили еще внутреннее лечение, принимаю настойки трав по схеме. Лечение, конечно, очень здорово помогает. Ногти уже счистились до совсем тоненьких. Но до завершения еще надо, чтобы начали расти здоровые ногти. Все равно, такое фундаментальное и эффективное лечение я получаю впервые.
Комментарии 3
09 жовтня 2019, 13:24 (Ваня)
Як позбутися від грибка нігтів на ногах і руках? Як позбутися від грибка нігтів на ногах і руках?
У сестры был грибок ногтей на ногах. Покупали бесконечное множество мазей, кремов, жидкостей в аптеках. Дерматолог несколько раз назначал таблетки пить курсами. Ну вот ничего не помогало. Стали заниматься поиском эффективного лечения в Киеве.

Нашли!!! Ноготки, как стеклышко - чистые, ровные, гладкие. У кого проблема, обратитесь в клинику « Резонанс» на Голосеевке. Наружный набор, плюс одновременно внутреннее лечение и у сестры просто на глазах наступило улучшение. Правда, надо потрудиться( парить ноги, чистить и отскабливать ногти, смазывать и наносить мазь). Но это лечение дает результат.
Комментарии 3
22 вересня 2019, 22:27 (Настя)
Крым вернется в состав Украины - Курт Волкер Крым вернется в состав Украины - Курт Волкер
А кто вернёт сам Волкер?
Комментарии 1
16 вересня 2019, 14:02 (Гість)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
,защитник незалежной" Придет время и эту чуму будут отстреливать как бешенных собак....
Комментарии 9
08 вересня 2019, 16:35 (Гість)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
Так воно не лиходiй , воно душогуб. Пристрелили як скаженого собаку.
Комментарии 9
06 вересня 2019, 23:31 (Гість)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
Так вiн не лиходiй, вiн душогуб. На шибеницю скотиняку.
Комментарии 9
06 вересня 2019, 23:30 (Василий Тёркин)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
Никто не посадит героя, а за убийство мирных жителей медал дадут
Комментарии 9
06 вересня 2019, 15:34 (Гість)
На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село На Чернгиговшине полиция нейтрализовала экс-бойца АТО, который чуть не вырезал все село
Выпустят пидора он же атошник херой
Комментарии 9
05 вересня 2019, 20:40 (Гість)
Як позбутися від грибка нігтів на ногах і руках? Як позбутися від грибка нігтів на ногах і руках?
Буду краток. Грибок на ногах замучил конкретно. Обувь не мог уже нормально носить, все пальцы давили. Правда грибок еще с армии. Лет 25 уже. Обратился в киевскую клинику « Резонанс». У них там есть набор, который на год берешь и начинаешь обрабатывать и лечить ногти. Конечно, попотеть пришлось. Надо каждый день ноги парить, отскабливать все ногти, которые размягчаются после наложения мази. Ну там всю последовательность рассказывают, когда ты у них приобретаешь набор. Это изобретение их директора Полищука Н.А. Я вам скажу, после полгода эффект исключительный. Ну вообще мне еще надо долечивать ногти. Сказали, что при моей запущенности лечение не меньше года. Можно было параллельно брать внутреннее лечение. Тогда бы все быстрее пошло. Ну как-то я не удосужился с ним. Но меня устраивает сегодняшний результат. Правда лечение дольше, чем если берешь внутреннее и наружное сразу.
Комментарии 3
31 липня 2019, 20:47 (Александр)
Влітку бажано пити більше води і їсти менше солі Влітку бажано пити більше води і їсти менше солі
Як вирішують проблему перевищення вживання солі?
В країнах світу вже давно винайшли спосіб вирішення цієї проблеми. При приготуванні їжі використовують сіль зі зменшеним вмістом натрію з добавкою калію. Таким чином вирішуються декілька проблем, а саме - нормалізується вживання натрію, зменшується дефіцит калію в харчуванні, а також понижується поріг смакової чутливості до натрієвої солі, і людина перестає пересолювати їжу.
Особливо така сіль буде корисною для людей з підвищеним артеріальним тиском. Адже натрій притягує воду та збільшує кількість позаклітинної рідини, яка тисне на стінки судин.
Комментарии 1
14 травня 2019, 16:23 (Гість)
 З глузду з’їхав чи що? : Путин в оккупированном Крыму заговорил на украинском "З глузду з’їхав чи що?": Путин в оккупированном Крыму заговорил на украинском
Хохлява власть не только "з глузду з'їхалы", а еще и за зэлэну бумажку совесть потеряли.
Комментарии 1
19 березня 2019, 05:52 (Гість)
Обнаженные Астафьева и Полякова выпили шампанского в новом трейлере  Свингеров 2 Обнаженные Астафьева и Полякова выпили шампанского в новом трейлере "Свингеров 2"
У Вас лучше снимают...
Комментарии 2
04 лютого 2019, 09:28 (Гість)
Обнаженные Астафьева и Полякова выпили шампанского в новом трейлере  Свингеров 2 Обнаженные Астафьева и Полякова выпили шампанского в новом трейлере "Свингеров 2"
страна-деградантка и фильмы такие же
Комментарии 2
02 лютого 2019, 20:54 (Гість)
В аеропорту Анталії зламався літак компанії SkyUP, що здійснює рейс на Харків В аеропорту Анталії зламався літак компанії SkyUP, що здійснює рейс на Харків
Повне джерело тут:
Комментарии 2
16 листопада 2018, 03:45 (Гість)
Левочкин использует подконтрольный  Киевоблгаз  для отжима бизнесов в Киевской области Левочкин использует подконтрольный "Киевоблгаз" для отжима бизнесов в Киевской области
Дронов известен своим криминальными подвигами еще с студенческих лет
Комментарии 1
07 жовтня 2018, 19:55 (Гість)
У природи нема поганої погоди? У природи нема поганої погоди?
да ну ладно
Комментарии 3
28 серпня 2018, 11:53 (Гість)
У природи нема поганої погоди? У природи нема поганої погоди?
h [censored] "
Комментарии 3
28 серпня 2018, 11:52 (Гість)
У природи нема поганої погоди? У природи нема поганої погоди?
Люблю разную погоду
Комментарии 3
28 серпня 2018, 11:51 (Гість)
У Львові група хлопців влаштувала провокацію на Цвинтар орлят У Львові група хлопців влаштувала провокацію на Цвинтар орлят
Ніяка це не провокація.Провокація-це спроба вести переговори з представниками влади держави-спадкоємиці Радянського Союзу.
Комментарии 1
29 липня 2018, 12:57 (Гість)
Ветерану АТО зламали щелепу за  Слава Україні Ветерану АТО зламали щелепу за "Слава Україні"
"учаснику збройного внутрішньоукраїнського конфлікту в Донбасі" - автор видав себе. А тому публікації вірити не варто.
Комментарии 1
25 липня 2018, 16:29 (Гість)
Як правильно приймати жіросжігателі Як правильно приймати жіросжігателі
Спасибо, отличная статья!
Комментарии 1
30 квітня 2018, 16:48 (Гість)
Українські націоналісти придумали план захоплення Росії Українські націоналісти придумали план захоплення Росії
А Корчинський хіба націоналіст? Націоналісти – це ВО “Свобода”, ЦК “Азов”, Правий сектор, С14, ОУН, КУН, які об’єдналися. Всі інші партії, в тому числі Братство Корчинського не являються націоналістами. Це політичний клоун і провокатор.
Україна не повинна завойовувати Росію, вона повинна вернути Крим, Донбас, та інші етнічні землі українців.
Православні сталіністи вже об'єднуються з ЛГБТ. Держ Дума Росії розглядає закон про гендерну рівність і права ЛГБТ. В Москві гей-парад стане державним святом, і Путін буде іти по переду без трусів. ХА-ХА!
NewsMe соромилися б передруковувати брехливу російську пропаганду!
Комментарии 1
29 квітня 2018, 07:59 (Олександр)
Главред Focus вибачився за образливе висловлювання на адресу Путіна Главред Focus вибачився за образливе висловлювання на адресу Путіна
такі да -собака.
Комментарии 1
07 січня 2018, 09:04 (Гість)
Группа Aviator записала хит на стихи участницы проекта «Стосується кожного» Группа Aviator записала хит на стихи участницы проекта «Стосується кожного»
Дуже гарна пісня
Комментарии 1
29 грудня 2017, 20:03 (Аня)
Адвокати  Югри  назвали заяву ЦБ про  сірих схемах  голослівним Адвокати "Югри" назвали заяву ЦБ про "сірих схемах" голослівним
[censored]

Ім'я:
Потрібна сума кредиту:
Тривалість кредиту:
Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог
ДОВІДКА
Олена
Комментарии 2
19 грудня 2017, 06:56 (Олена)
В Україні відкрився найбільший інтернет секс-шоп, - «69 Toys» В Україні відкрився найбільший інтернет секс-шоп, - «69 Toys»
[censored] . ???
Комментарии 1
10 листопада 2017, 14:07 (Андрій)
Вірменія - Польща 1: 6 Відео голів та огляд матчу Вірменія - Польща 1: 6 Відео голів та огляд матчу
У вас невеличка описка у прізвищах усіх авторів голів польської збірної. Гросіцкі, 2, Левандовскі, 18, 25, 64, Блащиковські, 58, Вольські, Українською правильно писати - Качинський, Собеський, Потоцький. Ось посилання на український правопис - 9. Прізвища з прикметниковими суфіксами та закінченнями. Суфікси слов’янських прізвищ -ск(ий), -цк(ий), -ск(и), -цк(и), -sk(i), -ck(i), -dzk(i), -sk(ý), -ck(ý) передаємо відповідно через -ськ(ий), -цьк(ий), -дзьк(ий): Броне́вський, Му́соргський, Стамболі́йський; Гомули́цький, Городе́цький; . Дякую