Це коментують
период  3 дня |  неделя |  месяц

Варшава гріє руки на Другій світовій

Що це за [censored] щина?!
Комментарии 1
23 серпня 2017, 20:38 (span class="censored"[censored]/span гість)

Українці активно йдуть на віддалену роботу Українці активно йдуть на віддалену роботу
дуже цікава стаття. А ось мені цікаво, а сам засновник Фрілансханту Олег Топчій в курсі як керівництво заснованої їм біржі фрілансу наприклад у особі Віталія Зюзіна

ЗНИЩУЄ рядових фрилансерів?

Ось тут в деталях ОДНА історія, а скільки таких про які фрілансери МОВЧАТЬ!!! Тому що бояться втратити можливість заробітку який часто є

єдиним джерелом доходу і можливістю прокормити родину. При цьому як в моєму випадку - відверто радіють що "поставили на коліна" і вимусили принижуватися і все одно

після того як отримав Зюзін насолодження - не пішов на компроміс. Пане Топчій, а чи ви в курсі подібних ситуацій і якщо це так то вам важлива репутація нехай не вашого

проекту так ваша особисто?
Комментарии 1
19 червня 2017, 13:25 (Микола)
Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео
поймал хохла-убей наповал
Комментарии 2
19 травня 2017, 13:07 (Гость)
Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео Русскоязычный кандидат в депутаты рассмешил соцсети своим предвыборным видео
слава россии!!!!!!!!
Комментарии 2
19 травня 2017, 13:05 (Гість)
Катерина Бужинська зворушила фото крихітних двійнят у вишиванках Катерина Бужинська зворушила фото крихітних двійнят у вишиванках
Старшеньку доньку звати Оленка, двійнят : Дмитрик та Катеринка
Комментарии 1
03 травня 2017, 22:04 (Поліна)
Максакова залишилася без мільйонів Вороненкова Максакова залишилася без мільйонів Вороненкова
Этого стоило ожидать
Комментарии 1
24 квітня 2017, 23:38 (роо)
Як не боролися комуністи, як не забороняли попи... Як не боролися комуністи, як не забороняли попи...
Яка брехня! "комуністи боролися" ))) Моя мама все своє свідоме життя була комуністкою, та ще й працювала в обкомі партії Я не пригадую, що б вона "боролася" проти релігійних звичаїв. Церква у нас була на сусідній вулиці, та й зараз стоїть там же.Пам'ятаю, як по неділям дзвонили до церкви. А як встановили на церкві нові дзвони, то ми слухали і казали що нам подобається та нова мелодія. Наша далека родичка ходила часто до тієї церкви- вона допомагала батюшкі у службі. Пам'ятаю, ще була геть малою, як йшла зі школи повз цю церкву і побачивши неймовірно великий натовп людей на подвірї, що в руках несли якісь прапори, я навіть злякалася та й повернула на іншу дорогу. А вдома тато сміявся з мене й казав, що то якесь свято було й прихожани виносили цурковні хоругви. На Паску до батьків віталися "Христос Воскрес!", вони відповідали "Воістину Воскрес!" Хоча я вперто відповідала "Здравствуйте!" На що моя мама на мене сердилася і казала "Могла б відповісти теж "Воістину Воскрес!" Хто хотів, той пік собі вдома паски. І дітей хрестили. Просто це не афішувалося. У нас тоді була так звана свобода совісті. Так що, не треба придумувати казки про те, як комуністи "боролися".
Комментарии 1
23 квітня 2017, 19:02 (Гість)
Хмара тегів
Новости на русском