Архів новин 

новини: 17 січня 2025 у рубриці:  

Використовуй вагу тіла: 6 вправ, щоб уповільнити старіння та покращити здоров'я

Прості та ефективні вправи, що допомагають зберігати силу, рухливість та молодість без додаткових тренажерів..
Здоров'я 17 січня 2025, 22:52 (Обозреватель)

Небезпечні продукти: яка їжа може спровокувати розвиток хвороб Небезпечні продукти: яка їжа може спровокувати розвиток хвороб
З якою їжею слід бути особливо обережними.
Здоров'я 17 січня 2025, 20:23 (Обозреватель)
Як наростити м язи: техніка 30-10-30 для неймовірних результатів тренувань Як наростити м'язи: техніка 30-10-30 для неймовірних результатів тренувань
Секрети ефективного тренування від експерта, які допомагають за 13 хвилин на день отримати потужне тіло.
Здоров'я 17 січня 2025, 14:20 (Обозреватель)
5 шкідливих звичок, які шкодять мозку 5 шкідливих звичок, які шкодять мозку
Від чого слід відмовитись вже зараз, щоб зберегти здоров'я мозку в майбутньому.
Здоров'я 17 січня 2025, 17:19 (Обозреватель)
Користь і можлива шкода свіжих соків Користь і можлива шкода свіжих соків
Свіжовижаті соки, або фреші, набули великої популярності в останні роки. Вони вважаються чудовою альтернативою напоям з добавками та консервантам...
Здоров'я 17 січня 2025, 20:13 (e-news.com.ua)
Закуска з кабачків із помідорами Закуска з кабачків із помідорами
Ця закуска – чудовий варіант для швидкого та корисного перекушування, а також для подачі на святковий стіл.. Поєднання кабачків та помідорів роби...
Здоров'я 17 січня 2025, 03:03 (e-news.com.ua)
Пишний чізкейк за кілька хвилин Пишний чізкейк за кілька хвилин
Якщо ви хочете швидко і без особливих зусиль побалувати себе смачним десертом, цей рецепт чізкейку стане справжньою знахідкою. Усього за кілька х...
Здоров'я 17 січня 2025, 03:26 (e-news.com.ua)
Куряча печінка з яблуками в духовці Куряча печінка з яблуками в духовці
Ця страва ідеально поєднує в собі насичений смак курячої печінки та кислу свіжість яблук.. Його можна приготувати як на вечерю, так і для святков...
Здоров'я 17 січня 2025, 03:22 (e-news.com.ua)
Освіжаюча фруктова смузі Освіжаюча фруктова смузі
Цей рецепт смузі ідеально підійде для тих, хто хоче насолодитися смачним та корисним напоєм, що наповнить енергією на весь день.. Яскраві, сокови...
Здоров'я 17 січня 2025, 06:03 (e-news.com.ua)
Синтетичні вітаміни: міфи, реальність і чи варто їх купувати Синтетичні вітаміни: міфи, реальність і чи варто їх купувати
Індустрія вітамінів та харчових добавок заробляє мільярди доларів на продажах.
Здоров'я 17 січня 2025, 12:21 (Обозреватель)
Їжа, яка запобігає стрибкам цукру в крові Їжа, яка запобігає стрибкам цукру в крові
Що є, щоб контролювати апетит і запобігти діабету.
Здоров'я 17 січня 2025, 12:22 (Обозреватель)
Хмара тегів
Новости на русском