Архів новин 

новини: 19 березня 2020 у рубриці:  

В МОЗ поступило 79 подозрений на коронавирус

kart. jpeg В течение среды, 18 марта, в вирусологическую референс-лабораторию Центра общественного здоровья поступило 79 сообщений о подозрении на коронавирусную инфекцию, из-за которой во всей Украине ввели карантин. читать дальше
Здоров'я 19 березня 2020, 12:17 (Електронні Вісті)

В Минздрав поступило 260 подозрений на коронавирус В Минздрав поступило 260 подозрений на коронавирус
В Центр общественного здоровья Министерства здравоохранения Украины от начала 2020 года поступило 260 сообщений о подозрении на коронавирус.
Здоров'я 19 березня 2020, 11:28 (glavnoe.ua)
Хочете прибрати жир з живота? 5 речей, яких ви не повинні більше робити Хочете прибрати жир з живота? 5 речей, яких ви не повинні більше робити
Людям, які хочуть прибрати жир з живота, потрібно перестати робити багато звичні речі, говорить американські дієтолог, доктор медичних наук Нік Д...
Здоров'я 19 березня 2020, 07:12 (NeBoley.com.ua)
Супи знижують ризик розвитку діабету Супи знижують ризик розвитку діабету
Супи не тільки допомагають людям худнути, але і знижують ризик розвитку діабетом, як показало масштабне дослідження Preview Project. Preview Pro...
Здоров'я 19 березня 2020, 05:04 (e-news.com.ua)
Визначено механізм, що викликає аутоімунні і запальні захворювання Визначено механізм, що викликає аутоімунні і запальні захворювання
Наукова робота, проведена групою фахівців, під керівництвом професора Герта ван Лу з Центру досліджень запалення VIB-UGen дозволила визначити ная...
Здоров'я 19 березня 2020, 08:18 (e-news.com.ua)
У США нову вакцину від коронавируса протестують на людях У США нову вакцину від коронавируса протестують на людях
Вакцина не буде доступна для широкого використання протягом 12-18 місяців.
Здоров'я 19 березня 2020, 10:30 (NeBoley.com.ua)
4 причини швидкого старіння шкіри, від яких легко позбутися 4 причини швидкого старіння шкіри, від яких легко позбутися
Колаген - це основний будівельний блок для кісток, сухожиль, м'язів і зв'язок, колаген особливо важливий для шкіри.
Здоров'я 19 березня 2020, 02:56 (NeBoley.com.ua)
У Єврокомісії повідомили, коли з явиться вакцина від коронавируса У Єврокомісії повідомили, коли з'явиться вакцина від коронавируса
Вакцина від нового коронавируса буде доступна на ринку восени 2020 року. Відповідну заяву зробила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен після пе...