Архів новин 

новини: 12 травня 2018 у рубриці:  

Що буде, якщо заснути в макіяжі

Зізнайтеся чесно: напевно ви хоча б раз засипали, не змивши макіяж?.
Здоров'я 12 травня 2018, 19:30 (NeBoley.com.ua)

Чорниця корисна при хворобі Альцгеймера Чорниця корисна при хворобі Альцгеймера
Чорниця - популярна ягода, яку можна додавати в салати, каші і десерти, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannoch...
Здоров'я 12 травня 2018, 19:03 (e-news.com.ua)
Джамсу: нова техніка макіяжу для створення бездоганної матової шкіри без вад Джамсу: нова техніка макіяжу для створення бездоганної матової шкіри без вад
В Азії візажисти винайшли новий спосіб нанесення макіяжу, який гарантовано створює бездоганну матову шкіру без вад.
Здоров'я 12 травня 2018, 10:21 (NeBoley.com.ua)
Топ-3 відтінку в фарбуванні волосся, які ніколи не вийдуть з моди Топ-3 відтінку в фарбуванні волосся, які ніколи не вийдуть з моди
У красі, як і в моді, є місце і швидкоплинним трендам на один сезон, і нестаріючої класики, яка зберігає актуальність багато років.
Здоров'я 12 травня 2018, 10:19 (NeBoley.com.ua)
10 цікавих фактів про жіночому тілі 10 цікавих фактів про жіночому тілі
Кожна жінка - загадка, але наукові факти можуть багато чого прояснити.
Здоров'я 12 травня 2018, 11:21 (NeBoley.com.ua)
Як лікувати остеоартрит колінного суглоба без оперативного втручання? Як лікувати остеоартрит колінного суглоба без оперативного втручання?
Остеоартроз коліна - дегенеративне захворювання, яке проявляється ураженням всіх структур суглоба, призводить до деформації і, в кінцевому підсум...
Здоров'я 12 травня 2018, 17:02 (NeBoley.com.ua)
Біологи з США успішно випробували перші ліки від алкоголізму Біологи з США успішно випробували перші ліки від алкоголізму
Молекулярні біологи з університету Техасу створили і перевірили в справі перше експериментальне ліки від алкоголізму, повністю відучити пацюків і...
Здоров'я 12 травня 2018, 07:13 (NeBoley.com.ua)
Споживання фастфуду подвоює ризик виникнення безпліддя, - вчені Споживання фастфуду подвоює ризик виникнення безпліддя, - вчені
Вчені в області генетики і біології заявили, що вживання фастфуду може заважати жінкам завагітніти.
Здоров'я 12 травня 2018, 09:18 (NeBoley.com.ua)
5 способів носити футболку, про яких ти можеш не знати 5 способів носити футболку, про яких ти можеш не знати
Базова біла або чорна футболка річ на всі часи.
Здоров'я 12 травня 2018, 09:33 (NeBoley.com.ua)
Чим поповнити гардероб: 5 головних речей весни Чим поповнити гардероб: 5 головних речей весни
Ми вибрали 5 стильних речей, на які варто витратитися в цьому сезоні.
Здоров'я 12 травня 2018, 10:02 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів