Архів новин 

новини: 28 лютого 2018 у рубриці:  

Скотство і байдужість: в мережі показали пекло українських лікарень

Користувачів мережі обурили жахливі умови в міській клінічній лікарні №6 в Києві.
Здоров'я 28 лютого 2018, 18:25 (NeBoley.com.ua)

Дивовижні властивості яблук для здоров я Дивовижні властивості яблук для здоров'я
Переваги від споживання яблук відомий, але, ймовірно, багато хто з нас навіть і не підозрюють, що насправді може зробити цей фрукт для нашого здо...
Здоров'я 28 лютого 2018, 17:30 (e-news.com.ua)
Знайдений простий спосіб усунути симптоми менопаузи Знайдений простий спосіб усунути симптоми менопаузи
Через низький рівень естрогену в період після менопаузи у жінок підвищується артеріальний тиск і страждають м'язи ніг.
Здоров'я 28 лютого 2018, 08:18 (NeBoley.com.ua)
Імунотерапія раку легенів: що потрібно знати пацієнту Імунотерапія раку легенів: що потрібно знати пацієнту
Імунотерапія, також відома як біологічна терапія, може принести неоціненну користь людям, які борються з певними видами раку легенів. Цей метод ...
Здоров'я 28 лютого 2018, 10:34 (e-news.com.ua)
Будова і класифікація стоматологічних установок Будова і класифікація стоматологічних установок
Центром будь-якого стоматологічного кабінету є крісло, яке являє собою багатофункціональну установку - робоче місце одного або декількох фахівців.
Здоров'я 28 лютого 2018, 12:09 (NeBoley.com.ua)
5 дій для доброго і здорового ранку 5 дій для доброго і здорового ранку
Як день почнеш, так його і проведеш. Наші підказки допоможуть тобі провести прийдешній день ідеально!.
Здоров'я 28 лютого 2018, 16:03 (NeBoley.com.ua)
Список необхідних вітамінів для здорової шкіри Список необхідних вітамінів для здорової шкіри
Догляд за шкірою є невід'ємною складовою щоденного піклування про здоров'я, адже шкіра – це найбільший орган людського тіла.
Здоров'я 28 лютого 2018, 00:19 (NeBoley.com.ua)
Як зберегти міцне чоловіче здоров’я після 40Час не шкодує нікого. Як зберегти міцне чоловіче здоров’я після 40Час не шкодує нікого.
Така природа всіх людей. На жаль, проблеми зі здоров’ям з віком неминучі, в тому числі у чоловіків.
Здоров'я 28 лютого 2018, 00:20 (NeBoley.com.ua)
Зелена дієта для стрункої фігури і красивої шкіри Зелена дієта для стрункої фігури і красивої шкіри
Зелена дієта - чудовий спосіб перетворення фігури і своєрідна детокс-процедура для шкіри.
Здоров'я 28 лютого 2018, 01:11 (NeBoley.com.ua)
Є дозволяється: поради дієтолога Є дозволяється: поради дієтолога
Поставивши собі за мету схуднути, більшість людей сподіваються на ту чи іншу чудодійну дієту. Головне - витримати ці тортури, а вже результат не...
Здоров'я 28 лютого 2018, 01:33 (e-news.com.ua)
Ожиріння загрожує 13 видами раку Ожиріння загрожує 13 видами раку
Американські органи охорони здоров'я повідомляють, що ожиріння відповідає за 40% онкологічних захворювань в країні. Це не означає, що кожна люди...
Здоров'я 28 лютого 2018, 06:54 (e-news.com.ua)
Їжа для красунь Їжа для красунь
Уже в ХХ столітті вимоги до жіночої зовнішності посилилися. Поняття краси вийшло на новий рівень, а прогрес з кожним роком став давати все більші...
Здоров'я 28 лютого 2018, 07:07 (e-news.com.ua)
Медики розповіли всю правду про холестерин Медики розповіли всю правду про холестерин
Вчені спростували популярне уявлення про холестерин в продуктах харчування.
Здоров'я 28 лютого 2018, 08:03 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів