Архів новин 

новини: 27 лютого 2018 у рубриці:  

зміцнюємо волосся

Важливо в холодні місяці стежити за волоссям особливо ретельно і крім укладок робити зміцнення. Це можна робити за допомогою спеціальних масок, допоможе також професійна косметика для волосся. Італійська косметика Napura в Одесі. Її можна придбати.
Здоров'я 27 лютого 2018, 23:13 (vvnews.info)

Зміцнюємо нігті навесні: дев ять порад Зміцнюємо нігті навесні: дев'ять порад
Зміцнюємо нігті навесні! Читайте найдієвіші способи в нашій статті.
Здоров'я 27 лютого 2018, 21:52 (NeBoley.com.ua)
Вчені: Всьому світу терміново потрібні антидепресанти Вчені: Всьому світу терміново потрібні антидепресанти
Британські вчені, провівши глобальне дослідження, прийшли до думки, що лікарям слід якомога частіше використовувати в своєму лікуванні антидепрес...
Здоров'я 27 лютого 2018, 13:40 (NeBoley.com.ua)
Вживання кави допоможе запобігти раку печінки Вживання кави допоможе запобігти раку печінки
Фахівці з Університету Саутгемптона разом зі своїми колегами з Единбурзького Університету повідомляють про те, що кава зменшує ризики розвитку ра...
Здоров'я 27 лютого 2018, 16:04 (e-news.com.ua)
Названі небезпечні наслідки зайвої ваги Названі небезпечні наслідки зайвої ваги
Недоїдання і недостатнє харчування знижує імунну відповідь.
Здоров'я 27 лютого 2018, 17:15 (NeBoley.com.ua)
Медики назвали основну причину набору ваги Медики назвали основну причину набору ваги
Вчені вважають, що людина не може схуднути через повільне метаболізму.
Здоров'я 27 лютого 2018, 20:02 (NeBoley.com.ua)
Іноземці все частіше їдуть лікуватися в Україну: цифри Іноземці все частіше їдуть лікуватися в Україну: цифри
Медичний туризм давно став важливою частиною індустрії подорожей.
Здоров'я 27 лютого 2018, 01:14 (NeBoley.com.ua)
Здорове серце надовго: медики назвали головні правила Здорове серце надовго: медики назвали головні правила
Фізичні вправи і вітамін D зміцнять серце.
Здоров'я 27 лютого 2018, 01:09 (NeBoley.com.ua)
Як допомогти кишечнику: натуральні засоби від запору Як допомогти кишечнику: натуральні засоби від запору
Що таке запор, знайоме практично кожному.
Здоров'я 27 лютого 2018, 01:05 (NeBoley.com.ua)
Бюджетний рецепт для очищення організму Бюджетний рецепт для очищення організму
Існує безліч методів для очищення організму, але цей метод уже довів, що гідний уваги.
Здоров'я 27 лютого 2018, 03:34 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів