Архів новин 

новини: 15 серпня 2017 у рубриці:  

Якщо перестаратися в схудненні, можна розплатитися не тільки фігурою

Буває, що гонитва за красою приносить зворотні від очікуваних результати. Якщо перестаратися в схудненні, можна розплатитися не тільки фігурою, але і станом шкіри.
Здоров'я 15 серпня 2017, 21:14 (NeBoley.com.ua)

Ризик онкологічного захворювання виявлять за аналізом сечі Ризик онкологічного захворювання виявлять за аналізом сечі
Доктор Іінф Ма створив метод, який передбачає розвиток раку після звичайного аналізу сечі. Також метод визначає тип раку і ступінь його агресивно...
Здоров'я 15 серпня 2017, 19:32 (e-news.com.ua)
Харьковские гвардейцы сдали кровь для побратимов и мирного населения Донбасса Харьковские гвардейцы сдали кровь для побратимов и мирного населения Донбасса
Участь у благодійній акції, яка відбулась у лікарні міста Покровська, прийняли 8 військовослужбовців Національної гвардії України.
Здоров'я 15 серпня 2017, 14:07 (glavnoe.ua)
Чисті зуби мами - здорова дитина Чисті зуби мами - здорова дитина
Бактерії порожнини рота майбутньої матері можуть потрапляти через кров і амніотичну рідину в організм плоду. Так підвищується ризик передчасних п...
Здоров'я 15 серпня 2017, 16:19 (NeBoley.com.ua)
Щоб дихалося легко: трави для лікування застуди Щоб дихалося легко: трави для лікування застуди
Лікарські рослини, які допоможуть позбутися від залишкових проявів бронхіту, плевриту і ларингіту і полегшать наше дихання.
Здоров'я 15 серпня 2017, 16:13 (NeBoley.com.ua)
Куркума зберігає пам ять Куркума зберігає пам'ять
Найнижчу в світі захворюваність хворобою Альцгеймера в сільських районах Індії можна пояснити тим, що жителі цих місць рясно присмачують їжу прян...
Здоров'я 15 серпня 2017, 18:20 (e-news.com.ua)
Подорожуйте із задоволенням Подорожуйте із задоволенням
Чи не помилитися у виборі одягу в дорогу досить важко. Але саме від цього багато в чому залежить успіх подорожі.
Здоров'я 15 серпня 2017, 01:01 (NeBoley.com.ua)
Методи обстеження кишечника в 21 столітті Методи обстеження кишечника в 21 столітті
Перш, ніж говорити про найбільш революційних методиках, необхідно уточнити, що вони не завжди можуть замінити класичне пальцеведослідження, аноск...
Здоров'я 15 серпня 2017, 01:17 (NeBoley.com.ua)
Вакцина попередить розвиток раку яєчників Вакцина попередить розвиток раку яєчників
Рак яєчників виявляється зазвичай на пізній стадії, і не існує методу для діагностики його прихованої форми. Після лікування виживає лише 25% пац...
Здоров'я 15 серпня 2017, 01:17 (NeBoley.com.ua)
У Харкові зареєстровано ще один випадок ботулізму У Харкові зареєстровано ще один випадок ботулізму
Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України зареєстрував новий випадок ботулізму. Це вже другий випадок цього з...
Здоров'я 15 серпня 2017, 01:24 (glavnoe.ua)
Хронічно хворі повідомляють про медичні помилки Хронічно хворі повідомляють про медичні помилки
Нове дослідження приходить до висновку про те, що 23% хронічно хворих пацієнтів стають жертвами медичних помилок.
Здоров'я 15 серпня 2017, 03:14 (NeBoley.com.ua)
Ліфтинг шкіри обличчя в домашніх умовах Ліфтинг шкіри обличчя в домашніх умовах
Ліфтинг - це ряд процедур, що дозволяють позбутися від зовнішніх недоліків шкіри. З різних причин (вікове старіння, фото - старіння, неправильний...