Архів новин 

новини: 26 листопада 2017 у рубриці:  

Не зловживайте зеленим чаєм

Протягом століть зеленому чаю приписували численні цілющі властивості.
Здоров'я 26 листопада 2017, 23:21 (NeBoley.com.ua)

Правителі старіють швидше нас Правителі старіють швидше нас
Вчені з'ясували, що президенти і глави урядів старіють швидше за інших людей і мають високий ризик передчасної смерті.
Здоров'я 26 листопада 2017, 21:49 (NeBoley.com.ua)
Про стадіях целюліту Про стадіях целюліту
Целюліт має кілька стадій, і для кожної з них необхідно підібрати окреме, спеціальне лікування. Неможливо розгорнути ефективну боротьбу проти цел...
Здоров'я 26 листопада 2017, 18:34 (e-news.com.ua)
Прощай, целюліт Прощай, целюліт
Антицелюлітний масаж - процедура ефективна, але дорогувато.
Здоров'я 26 листопада 2017, 21:15 (NeBoley.com.ua)
Тактика боротьби з целюлітом Тактика боротьби з целюлітом
Целюліт - захворювання підшкірної жирової клітковини. Залежно від протікають в тканинах процесів розрізняють жирову, набряклу і фіброзну форми це...
Здоров'я 26 листопада 2017, 21:07 (NeBoley.com.ua)
Курить мати - слабкий дитина Курить мати - слабкий дитина
Фінські дослідники виявили, що куріння під час вагітності може негативно відбитися на фізичній формі майбутніх чоловіків. Добре відомий той факт...
Здоров'я 26 листопада 2017, 21:45 (e-news.com.ua)
Дієтологи попередили про небезпеку відмови від вечері Дієтологи попередили про небезпеку відмови від вечері
На думку експертів, вечеряти потрібно обов'язково.
Здоров'я 26 листопада 2017, 12:30 (NeBoley.com.ua)
3 способи прибрати целюліт 3 способи прибрати целюліт
Целюліт - це проблема, з якою сьогодні стикаються в більшій чи меншій мірі близько 80% жінок всього світу в будь-якому віці.
Здоров'я 26 листопада 2017, 13:13 (NeBoley.com.ua)
Антибіотики при вугрової висипки: чи варто Антибіотики при вугрової висипки: чи варто
Американські експерти попереджають, що надмірне захоплення антибіотиками при вугрової висипки може швидше нашкодити, ніж допомогти.
Здоров'я 26 листопада 2017, 14:05 (NeBoley.com.ua)
Нігті: зміцнення нігтів Нігті: зміцнення нігтів
Зміцнення нігтів - одна з найважливіших складових догляду за нігтями. Внаслідок регулярного контакту з миючими засобами та іншою побутовою хімією...
Здоров'я 26 листопада 2017, 13:59 (e-news.com.ua)
Погана пам ять: просто поспіть Погана пам'ять: просто поспіть
Повноцінний нічний сон допомагає краще запам'ятовувати нові обличчя та імена.
Здоров'я 26 листопада 2017, 14:51 (NeBoley.com.ua)
кольорові нігті кольорові нігті
Нігті придумані природою, звичайно, не для краси.
Здоров'я 26 листопада 2017, 16:17 (NeBoley.com.ua)
Чоловік целюліт Чоловік целюліт
Згідно зі статистичними даними, прояви гіноідний липодистрофии (целюліту) турбують більш ніж 90% жінок більшості розвинених країн. На думку більш...
Здоров'я 26 листопада 2017, 17:38 (e-news.com.ua)
Позбавляємося від целюліту Позбавляємося від целюліту
Нас, жінок, безумовно, хвилює питання - як позбутися целюліту? Найжахливіше, що може трапитися з жінкою - це бути непросто товстої, але ще і з це...
Здоров'я 26 листопада 2017, 18:07 (NeBoley.com.ua)
«Кристал Естет» - стоматологічний центр європейського рівня «Кристал Естет» - стоматологічний центр європейського рівня
Центр «Кристал Естет»: відпочинок в кріслі стоматолога.
Здоров'я 26 листопада 2017, 00:54 (NeBoley.com.ua)
Симптоми і лікування теплового удару народними засобами Симптоми і лікування теплового удару народними засобами
Тепловий удар - загальний перегрів організму, який виникає на тлі високотемпературного впливу навколишнього середовища.
Здоров'я 26 листопада 2017, 04:32 (NeBoley.com.ua)
Три кращих вітаміну для імунітету Три кращих вітаміну для імунітету
Яблуко на вечерю - і доктор не потрібний. Ця стара британська прислів'я дуже близька до істини. Сьогодні вчені розуміють, що вживання певних віт...