Архів новин 

новини: 7 червня 2018 у рубриці:  

Дієтологи назвали кращі продукти, які рятують від втоми

Дієтолог Олена Соломатіна склала список продуктів, які допомагають підтримувати енергію на належному рівні.
Наука та здоров'я 07 червня 2018, 19:36 (glavnoe.ua)

Клатч-папка - модний аксесуар цього літа Клатч-папка - модний аксесуар цього літа
Коли в 1920-х роках клатчі тільки увійшли в моду, їм пророкували назавжди залишитися у вечірньому гардеробі.
Здоров'я 07 червня 2018, 15:24 (NeBoley.com.ua)
Мода нещадна: джинси-стринги підірвали Інтернет Мода нещадна: джинси-стринги підірвали Інтернет
На нову модель дуже коротких шортів, що межують з трусами, звернула увагу дівчина в Twitter.
Здоров'я 07 червня 2018, 01:37 (NeBoley.com.ua)
Лікарі розповіли, як запобігти викидень Лікарі розповіли, як запобігти викидень
Виявляється, нестачі вітаміну D небезпечна не тільки для кісток.
Здоров'я 07 червня 2018, 01:33 (NeBoley.com.ua)
Названо речовина, здатне спровокувати рак кишечника Названо речовина, здатне спровокувати рак кишечника
Речовина триклозан, що міститься в зубній пасті, милі і інших засобах побутової хімії, може викликати запалення товстої кишки і спровокувати розв...
Здоров'я 07 червня 2018, 07:06 (NeBoley.com.ua)
Медики назвали нову небезпеку дефіциту вітаміну D Медики назвали нову небезпеку дефіциту вітаміну D
Брак вітаміну D провокує ожиріння.
Здоров'я 07 червня 2018, 08:47 (NeBoley.com.ua)
Чим небезпечна єдина сигарета в день Чим небезпечна єдина сигарета в день
Експерти з Німеччини попередили, що негативні наслідки навіть слабкого паління тривають через роки.
Здоров'я 07 червня 2018, 00:39 (NeBoley.com.ua)
Ілон Маск залишиться біля керма  Тесли Ілон Маск залишиться біля керма "Тесли"
Глава компанії Tesla Ілон Маск заявив, що поставлена ??раніше мета збирати до кінця червня 5 тисяч автомобілів Model 3 в тиждень «цілком імовірна...
Наука та здоров'я 07 червня 2018, 01:07 (glavnoe.ua)
Акупунктурний ліфтинг: точки гармонії Акупунктурний ліфтинг: точки гармонії
Східні практики, якою б сфери вони не стосувалися, завжди були у великій пошані на Заході. Нетрадиційна для європейської людини і традиційна для ...
Здоров'я 07 червня 2018, 01:12 (e-news.com.ua)
Чи ефективні водостійкі крему від сонця? Чи ефективні водостійкі крему від сонця?
Вважаються водостійкими сонцезахисні креми не забезпечують належного захисту. Їх SPF падає на 59% після 40 хвилин, проведених в солоній воді.
Здоров'я 07 червня 2018, 01:10 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів