Архів новин 

новини: 18 червня 2018 у рубриці:  

Вчені: втрата ваги робить кістки більш крихкими

Кілька наукових організацій виявили несподіваний шкоду від схуднення.
Здоров'я 18 червня 2018, 23:51 (NeBoley.com.ua)

6 цікавих фактів про шкіру людини 6 цікавих фактів про шкіру людини
Шкіра - найбільший орган нашого організму. Вона забезпечує захист і терморегуляцію.
Здоров'я 18 червня 2018, 22:53 (NeBoley.com.ua)
Ін єкції гелів: чи допоможуть вони в боротьбі зі зморшками Ін'єкції гелів: чи допоможуть вони в боротьбі зі зморшками
Демонстрація таких, здавалося б, природних ознак віку, як сивина і зморшки, сьогодні стала поганим тоном. І якщо сивину можна легко зафарбувати, ...
Здоров'я 18 червня 2018, 12:18 (e-news.com.ua)
У Львові будують котеджне містечко для IT-фахівців У Львові будують котеджне містечко для IT-фахівців
Львівський IT-Кластер повідомили про старт нового проекту - на цей раз для айтішників побудують цілий котеджне містечко. Він буде називатися IT V...
Наука та здоров'я 18 червня 2018, 17:05 (glavnoe.ua)
Знайдений механізм, який зупинить руйнування клітин мозку Знайдений механізм, який зупинить руйнування клітин мозку
Вчені стверджують, що зможуть зупинить піроптоз, особливий вид загибелі клітин при розсіяному склерозі.
Здоров'я 18 червня 2018, 20:14 (NeBoley.com.ua)
Обман зору: як вибрати базу під макіяж, що приховує зморшки Обман зору: як вибрати базу під макіяж, що приховує зморшки
База під макіяж - основа основ! Ти можеш навіть сам тон не накладати, але без основи, яка вирівняє рельєф шкіри, приховає дрібні недоліки на обли...
Здоров'я 18 червня 2018, 20:57 (NeBoley.com.ua)
Засмага в солярії: варто чи ні Засмага в солярії: варто чи ні
Рівний золотистий загар, для отримання якого необхідно витратити всього кілька хвилин, а не проводити нескінченні години на сонці - здавалося б, ...
Здоров'я 18 червня 2018, 07:13 (e-news.com.ua)
Вчені виявили нову небезпеку куріння Вчені виявили нову небезпеку куріння
Вчені в ході проведення дослідження визначили ще одну небезпеку куріння.
Здоров'я 18 червня 2018, 08:34 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів