Архів новин 

новини: 24 травня 2018 у рубриці:  

Вчені знайшли спосіб значно продовжити людське життя

Дослідники мають намір «запрограмувати» ДНК таким чином, щоб більш століття зберігати організм на рівні 20-річного віку.
Здоров'я 24 травня 2018, 17:46 (NeBoley.com.ua)

Вчені визнали алкоголь і тютюн найнебезпечнішими наркотиками Вчені визнали алкоголь і тютюн найнебезпечнішими наркотиками
Алкоголь і тютюн виявилися найнебезпечнішими речовинами для здоров'я всього населення Землі - вони забирають більше життів, ніж усі інші речовини...
Здоров'я 24 травня 2018, 17:15 (NeBoley.com.ua)
Лікар назвав найнебезпечніші миючі засоби Лікар назвав найнебезпечніші миючі засоби
Використання побутових миючих засобів може завдати колосальної шкоди організму людини, заявив торакальний хірург Юрій Межибовський.
Здоров'я 24 травня 2018, 13:43 (NeBoley.com.ua)
Названо найнебезпечніші пози людей перед комп ютером Названо найнебезпечніші пози людей перед комп'ютером
Мало хто замислюється над тим, що поза, в якій він сидить перед комп'ютером, може бути причиною негативних змін у здоров'ї і самопочутті.
Здоров'я 24 травня 2018, 14:37 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали найбільш ймовірну причину безпліддя Вчені назвали найбільш ймовірну причину безпліддя
Вчені розповіли, що найбільш імовірною причиною безпліддя у жінок є синдром полікістозних яєчників.
Здоров'я 24 травня 2018, 15:36 (NeBoley.com.ua)
Все не так погано. Вчені з'ясували, коли люди починають старіти Все не так погано. Вчені з'ясували, коли люди починають старіти
Вчені з США з'ясували, що людський організм починає старіти пізніше, ніж прийнято вважати.
Наука та здоров'я 24 травня 2018, 16:56 (glavnoe.ua)
У 54 країнах комп ютери атакував вірус - Cisco У 54 країнах комп'ютери атакував вірус - Cisco
VPNFilter поширюють особливо активно в Україні. Заражені вже близько 500 тисяч пристроїв у всьому світі.
Технології 24 травня 2018, 00:20 (Корреспондент.net)
Вчені знайшли дивну особливість в мозку розумних людей Вчені знайшли дивну особливість в мозку розумних людей
Наукова робота, що об'єднала фахівців з Університету Нью-Мексико і Берлінського університету імені Гумбольдта, виявила незвичайну закономірність:...
Здоров'я 24 травня 2018, 09:45 (NeBoley.com.ua)
Названа головна небезпека бюстгальтера Названа головна небезпека бюстгальтера
Наукові фахівці останнім часом все частіше висловлюються про те, щоб жінки відмовлялися від звички постійно носити бюстгальтер.
Здоров'я 24 травня 2018, 12:51 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском