Архів новин 

новини: 21 березня 2018 у рубриці:  

У Нідерландах хлопець на скутері допоміг спіймати втік кінь

У Нідерландах водій скутера допоміг жінці зловити втекла від неї кінь, повідомляють ЗМІ.
Події 21 березня 2018, 23:38 (glavnoe.ua)

Губернатор Підмосков я отримав по голові Губернатор Підмосков'я отримав по голові
Чиновник попався під гарячу руку мітингувальників в Волоколамске.
Події 21 березня 2018, 20:36 (YTPO.ru)
У Росії 13-річна школярка попросила вибачення і ... розстріляла однокласників У Росії 13-річна школярка попросила вибачення і ... розстріляла однокласників
З'явилося перше відео з школи в місті Шадринськ Курганської області РФ, де 13-річна дівчинка розстріляла однокласників з пневматичного пістолета.
Події 21 березня 2018, 18:04 (glavnoe.ua)
Чи не для людей зі слабкими нервами. У Британії прямо на очах у власника знищили Ferrari Чи не для людей зі слабкими нервами. У Британії прямо на очах у власника знищили Ferrari
Захід Хан, власник білого Ferrari 458 Spider, опублікував відео, на якому зображений його спорткар, який знищують на штрафмайданчику. Справа в то...
Події 21 березня 2018, 18:00 (glavnoe.ua)
"Шукала молоко?" У Таїланді безсоромна мавпа майже розділу туристку з США "Шукала молоко?" У Таїланді безсоромна мавпа майже розділу туристку з США
Легко вдягнувшись, Бріттані Боумен вирушила з друзями в місто Чіангмай в Таїланді, відомий своїми мавпами. Вона навіть не припускала, що її чекає.
Події 21 березня 2018, 19:51 (glavnoe.ua)
Штаб АТО: Ситуация на Донбассе находится под контролем ВСУ Штаб АТО: Ситуация на Донбассе находится под контролем ВСУ
«У першу половину доби режим всеохоплюючого перемир'я на лінії розмежування сторін бойовиками НЗФ дотримувався. Станом на 18.00 обстрілів з боку ...
Події 21 березня 2018, 20:27 (glavnoe.ua)
Стали відомі нові подробиці вбивства в Лондоні соратника Березовського Стали відомі нові подробиці вбивства в Лондоні соратника Березовського
Співробітники правоохоронних органів Великобританії не виявили слідів злому в будинку вбитого росіянина-емігранта Миколи Глушкова, який був сорат...
Події 21 березня 2018, 07:37 (glavnoe.ua)
На заброшенном складе Запорожья нашли тонны человеческих останков 2На заброшенном складе Запорожья нашли тонны человеческих останков
У промисловій зоні Запоріжжя виявили звалище лікарських відходів. Біоматеріали разом із бинтами, ампулами та зразками аналізів кілька місяців збе...
Події 21 березня 2018, 07:29 (glavnoe.ua)
У Североуральске два ВАЗа не поділили дорогу У Североуральске два ВАЗа не поділили дорогу
Постраждала пасажирка одного з авто.
Події 21 березня 2018, 11:10 (JustMedia)
З явилися подробиці бійні в курганського школі З'явилися подробиці бійні в курганського школі
З'явилися шокуючі подробиці стрілянини в Шадринске.
Події 21 березня 2018, 14:45 (YTPO.ru)
В Харькове полиция изъяла из оборота более 5500 литров фальсифицированного алкоголя В Харькове полиция изъяла из оборота более 5500 литров фальсифицированного алкоголя
Правоохоронці провели 12 санкціонованих обшуків у підпільному цеху та місцях збуту сурогату.
Події 21 березня 2018, 13:31 (glavnoe.ua)
Щеня дві доби подорожував по США через помилку компанії Delta Airlines Щеня дві доби подорожував по США через помилку компанії Delta Airlines
Двомісячний щеня по кличці Рен цілих два дні літав в літаку і навіть встиг переночувати в чужому місті, поки господар Джош Шлайх шукав свого вихо...
Події 21 березня 2018, 14:47 (glavnoe.ua)
У Підмосков ї сотні людей отруїлися газом У Підмосков'ї сотні людей отруїлися газом
Волоколамський лікарі б'ють на сполох: серед постраждалих багато дітей.
Події 21 березня 2018, 15:00 (YTPO.ru)
Хмара тегів