Архів новин

новини: 29 вересня 2018 у рубриці:

Дардана: Я дуже задоволений грою Герти

Головний тренер Герти Паль Дардана поділився думкою після перемоги над Баварією.
Футбол 29 вересня 2018, 11:26 (football.ua)

Райо Вальєкано - Еспаньол 2: 2 Відео голів та огляд матчу Райо Вальєкано - Еспаньол 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео огляд поєдинку в 7-му турі Прімери.
Футбол 29 вересня 2018, 10:57 (football.ua)
Сусо: У Мілана немає менталітету великої команди Сусо: У Мілана немає менталітету великої команди
Атакуючий півзахисник Мілана Сусо вважає, що проблеми "россонері" пов'язані з відсутністю належного менталітету.
Футбол 29 вересня 2018, 08:34 (football.ua)
Азар: Коліна в вогні, більше я так святкувати голи не буду Азар: Коліна в вогні, більше я так святкувати голи не буду
Півзахисник Челсі Еден Азар вирішив відмовитися від свого улюбленого святкування забитих м'ячів.
Футбол 29 вересня 2018, 09:39 (football.ua)
Сарри: Азару потрібно інтенсивніше працювати на тренуваннях Сарри: Азару потрібно інтенсивніше працювати на тренуваннях
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри вважає, що півзахисник Еден Азар ще не розкрив весь свій потенціал.
Футбол 29 вересня 2018, 10:02 (football.ua)
Мане: Я завжди граю під 10 номером Мане: Я завжди граю під 10 номером
Вінгер Ліверпуля Садіо Мане пояснив, чому він взяв 10 номер після відходу Філіпа Коутіньйо.
Футбол 29 вересня 2018, 10:17 (football.ua)
Карпати - Шахтар 1: 6 Відео голів та огляд матчу Карпати - Шахтар 1: 6 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 10 туру УПЛ між Карпатами і Шахтарем.
Футбол 29 вересня 2018, 00:46 (football.ua)
Мораіш: Шахтар міг забити Карпатам ще 10 м ячів, якби захотів Мораіш: Шахтар міг забити Карпатам ще 10 м'ячів, якби захотів
Головний тренер Карпат Жозе Мораїш відзначив, що його команда сама "привезла" собі голи в матчі проти Шахтаря (1: 6).
Футбол 29 вересня 2018, 00:42 (football.ua)
Тоттенхем продовжить контракт з Аллі Тоттенхем продовжить контракт з Аллі
Атакуючий півзахисник Справі Аллі підпише новий контракт з Тоттенхемом.
Футбол 29 вересня 2018, 00:40 (football.ua)
Фонсека: Гра була фактично зроблена в першому таймі Фонсека: Гра була фактично зроблена в першому таймі
Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека зазначив, що в матчі проти Карпат (6: 1) гра була зроблена вже в першому таймі.
Футбол 29 вересня 2018, 04:19 (football.ua)
УЄФА оштрафував ФФУ за поведінку вболівальників у матчі проти Чехії УЄФА оштрафував ФФУ за поведінку вболівальників у матчі проти Чехії
УЄФА покарав Федерацію футболу України грошовим штрафом за поведінку вболівальників у виїзному матчі Ліги націй проти Чехії.
Футбол 29 вересня 2018, 04:36 (football.ua)
Герта несподівано обіграла Баварію Герта несподівано обіграла Баварію
Берлінці створили сенсацію, обігравши команду Ніко Ковача на рідному стадіоні (2: 0).
Футбол 29 вересня 2018, 06:44 (football.ua)
Емері: Насолоджуюся роботою в Арсеналі Емері: Насолоджуюся роботою в Арсеналі
Головний тренер "канонірів" Унаї Емері заявив, що повністю щасливий у своєму новому клубі.
Футбол 29 вересня 2018, 08:21 (football.ua)
Кращого бомбардира Серії А покарали за симуляцію Кращого бомбардира Серії А покарали за симуляцію
Нападника Дженоа Кшиштофа Пьонтек оштрафували за симуляцію в матчі проти К'єво.
Футбол 29 вересня 2018, 08:33 (football.ua)
Рамі: Якщо Філіппо Індзагі зміг стати тренером, то будь-хто зможе Рамі: Якщо Філіппо Індзагі зміг стати тренером, то будь-хто зможе
Колишній захисник Мілана Аділь Рамі не є шанувальником свого колишнього тренера Філіппо Індзагі.
Футбол 29 вересня 2018, 00:25 (football.ua)
Реал з Марсело: Більше голів, або більше  привозять ? Реал з Марсело: Більше голів, або більше "привозять"?
Іспанська газета Marca оцінила ефективність захисника Реала Марсело в атаці у порівнянні з його провалами в обороні.
Дієго Коста: Де зараз Конте? Час усе розставив по місцях Дієго Коста: Де зараз Конте? Час усе розставив по місцях
Нападник Атлетіко Дієго розповів про причини свого конфлікту з італійським фахівцем Антоніо Конте.