Архів новин

новини: 7 липня 2018 у рубриці:

Мартінес: Навіть шкода, що противник не зміг в повній мірі нам протистояти

Головний тренер збірної Бельгії Роберто Мартінес прокоментував перемогу своєї команди над бразильцями.
Футбол 07 липня 2018, 09:13 (football.ua)

Титі: Який чудовий матч! Титі: Який чудовий матч!
Головний тренер збірної Бразилії Титі залишився задоволений грою своїх підопічних у матчі проти Бельгії.
Футбол 07 липня 2018, 08:33 (football.ua)
ЧС-2018: Бельгія втримала перемогу над Бразилією і вийшла в півфінал ЧС-2018: Бельгія втримала перемогу над Бразилією і вийшла в півфінал
Бразильці не змогли врятувати матч проти "червоних дияволів" після невдалого першого тайму (1: 2).
Футбол 07 липня 2018, 00:44 (football.ua)
Бразилія - ??Бельгія 1: 2 Відео голів та огляд матчу Бразилія - ??Бельгія 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу між збірними Бразилії та Бельгії (1: 2).
Футбол 07 липня 2018, 01:36 (football.ua)
Де Брюйне: Ми на рівних зі збірною Франції Де Брюйне: Ми на рівних зі збірною Франції
Півзахисник збірної Бельгії Кевін де Брейне зізнався, що останні 15 хвилин матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018 проти Бразилії були с...
Футбол 07 липня 2018, 04:13 (football.ua)