новини: 1 листопада 2018 у рубриці:

Тухель отримає 30 мільйонів на зимові трансфери

Керівництво ПСЖ надасть достатньо скромну, як для себе, суму на придбання нових гравців в січневе трансферне вікно.
Футбол 01 листопада 2018, 11:46 (football.ua)

Кравченко: Після другого гола гра була під нашим повним контролем Кравченко: Після другого гола гра була під нашим повним контролем
Капітан Дніпро-1 Сергій Кравченко поділився думкою після переможного кубкового матчу проти Калуша (3: 0).
Футбол 01 листопада 2018, 11:44 (football.ua)
Гаттузо: Я просто дую в свій свисток і треную команду Гаттузо: Я просто дую в свій свисток і треную команду
Головний тренер Мілана Дженнаро Гаттузо поспілкувався з пресою після перемоги своєї команди над Дженоа.
Футбол 01 листопада 2018, 10:07 (football.ua)
Марсель не захотів підписувати  занадто старого  Льоренте - агент Марсель не захотів підписувати "занадто старого" Льоренте - агент
Агент форварда Тоттенхема Фернандо Льоренте - Юван Ле Мі - зізнався, що не зміг продати свого клієнта в інший клуб влітку.
Футбол 01 листопада 2018, 10:27 (football.ua)
Михайленко: До першого гола команда суперника грала краще нашої Михайленко: До першого гола команда суперника грала краще нашої
Головний тренер Дніпро-1 Дмитро Михайленко прокоментував кубкову перемогу над Калушем.
Футбол 01 листопада 2018, 10:47 (football.ua)
Аллі: Почеттіно зіграв величезну роль в підписанні мною нового контракту Аллі: Почеттіно зіграв величезну роль в підписанні мною нового контракту
Півзахисник Тоттенхема Справі Аллі задоволений роботою з головним тренером команди Маурісіо Почеттіно.
Футбол 01 листопада 2018, 11:08 (football.ua)
Степаненко під питанням на матч з Динамо Степаненко під питанням на матч з Динамо
Головний тренер Шахтаря розповів про відновленні травмованих гравців.
Футбол 01 листопада 2018, 00:56 (football.ua)
Дубль і асист Малиновського допомогли Генку відігратися з 0: 2 і перемогти Дубль і асист Малиновського допомогли Генку відігратися з 0: 2 і перемогти
У матчі 13-го туру чемпіонату Бельгії Генк на виїзді обіграв Антверпен з рахунком 4: 2.
Футбол 01 листопада 2018, 00:52 (football.ua)
Тоттенхем обіграв Вест Хем і вийшов в чвертьфінал Кубка Ліги Тоттенхем обіграв Вест Хем і вийшов в чвертьфінал Кубка Ліги
Успішний виступ Сон Хин Міна ознаменувався двома забитими м'ячами, що дозволило "шпорами" здобути перемогу і продовжити свій шлях до фіналу Кубка...
Футбол 01 листопада 2018, 00:50 (football.ua)
Шевчук: Олімпік терпів і чекав свого шансу Шевчук: Олімпік терпів і чекав свого шансу
Головний тренер Олімпіка В'ячеслав Шевчук прокоментував матч з Шахтарем.
Футбол 01 листопада 2018, 00:45 (football.ua)
Арсенал обіграв Блекпул і вийшов в чвертьфінал Кубка ліги Арсенал обіграв Блекпул і вийшов в чвертьфінал Кубка ліги
Команда Емері, півгодини граючи в меншості, перемогла в 1/8 фіналу.
Футбол 01 листопада 2018, 08:39 (football.ua)
Кендзера: Я в міцному європейському клубі і всім задоволений Кендзера: Я в міцному європейському клубі і всім задоволений
Захисник Динамо не шкодує про перехід в стан киян.
Футбол 01 листопада 2018, 09:28 (football.ua)
Джеррард побоюється звільнення з Рейнджерс Джеррард побоюється звільнення з Рейнджерс
Головний тренер Рейнджерс Стівен Джеррард відчуває, що незабаром може покинути команду.
Футбол 01 листопада 2018, 09:47 (football.ua)
Данченко: Шахтар не розгубився після пропущеного м яча Данченко: Шахтар не розгубився після пропущеного м'яча
Захисник Шахтаря Олег Данченко прокоментував кубковий матч з Олімпіком.
Футбол 01 листопада 2018, 10:03 (football.ua)
Мілан - Дженоа:  россонері  зіграють в три центральні захисники Мілан - Дженоа: "россонері" зіграють в три центральні захисники
Стали відомі стартові склади команд на перенесений матч 1 туру Серії А між Міланом і Дженоа.
Футбол 01 листопада 2018, 00:23 (football.ua)
Червенков: З Кубком все закінчено, будемо зосереджуватися на чемпіонаті Червенков: З Кубком все закінчено, будемо зосереджуватися на чемпіонаті
Головний тренер Чорноморець Ангел Червенков прокоментував матч з Ворсклою.
Футбол 01 листопада 2018, 00:16 (football.ua)
Шальке по пенальті пройшов Кельн, Коноплянку замінили в другому таймі Шальке по пенальті пройшов Кельн, Коноплянку замінили в другому таймі
У матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини Шальке на виїзді обіграв Кельн в серії післяматчевих пенальті.
Футбол 01 листопада 2018, 00:07 (football.ua)
Десна - Зоря 1: 1 (4: 5 по пенальті) Відео голів та огляд матчу Десна - Зоря 1: 1 (4: 5 по пенальті) Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Кубка України між Десною і Зорею - 1: 1 (4: 5 по пенальті).
Футбол 01 листопада 2018, 00:35 (football.ua)