Зінченко - в заявці Манчестер Сіті на фінал Кубка ліги

Футбол 29 лютого 2020, 23:47 (football.ua)

Шахтар зіграє проти Ворскли без цілого ряду основних футболістів Шахтар зіграє проти Ворскли без цілого ряду основних футболістів
Донеччани оголосили заявку на поєдинок проти полтавчан.
Футбол 29 лютого 2020, 23:43 (football.ua)
Хобленко: І нічия проти Динамо була б позитивним результатом Хобленко: І нічия проти Динамо була б позитивним результатом
Форвард поділився враженнями після матчу з киянами.
Футбол 29 лютого 2020, 19:15 (football.ua)
Вест Хем - Саутгемтптон 3: 1 Відео голів та огляд матчу Вест Хем - Саутгемтптон 3: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд гри англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 29 лютого 2020, 21:28 (football.ua)
Брайтон - Кристал Пелас 0: 1 Відео голу і огляд матчу Брайтон - Кристал Пелас 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Футбол 29 лютого 2020, 21:26 (football.ua)
Санжар: Однозначно, система VAR нам потрібна Санжар: Однозначно, система VAR нам потрібна
Спеціаліст дав свій коментар після матчу проти Колоса.
Футбол 29 лютого 2020, 22:37 (football.ua)
Зміни в системі трансферів. ФІФА обмежить кількість орендних угод з футболістами Зміни в системі трансферів. ФІФА обмежить кількість орендних угод з футболістами
Обмеження торкнуться футболістів від 22 років. Також кількість оренд хочуть поступово зменшити.
Спорт 29 лютого 2020, 05:58 (ТСН.ua)
Сосьєдад мінімально обіграв Вальядолід Сосьєдад мінімально обіграв Вальядолід
Завершився матч 26-го туру чемпіонату Іспанії.
Футбол 29 лютого 2020, 01:43 (football.ua)
Касілов дискваліфікували на вісім матчів за расизм Касілов дискваліфікували на вісім матчів за расизм
Також голкіпера Лідса оштрафували на 60 тисяч фунтів.
Футбол 29 лютого 2020, 09:27 (football.ua)
Кадиров  Кадиров "
Глава Чеченської Республіки потренувався в октагоні.
Спорт 29 лютого 2020, 10:31 (ТСН.ua)
Манчестер Юнайтед проявляє інтерес до К єза Манчестер Юнайтед проявляє інтерес до К'єза
У трансфер хавбека Фіорентини особисто зацікавлений Оле-Гуннар Солскьяер.
Футбол 29 лютого 2020, 11:45 (football.ua)
Ван Бастен: Всі, хто кажуть, що Роналду краще Мессі, нічого не розуміють у футболі Ван Бастен: Всі, хто кажуть, що Роналду краще Мессі, нічого не розуміють у футболі
Легендарний нападник порівняв Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі.
Футбол 29 лютого 2020, 13:52 (football.ua)
Битва  Битва "
Поєдинки відбудуться 13 травня.
Спорт 29 лютого 2020, 16:02 (ТСН.ua)
Герта забила три голи за 11 хвилин і зуміла не програти Фортуні Герта забила три голи за 11 хвилин і зуміла не програти Фортуні
Завершився матч 24-го туру німецької Бундесліги.
Футбол 29 лютого 2020, 00:42 (football.ua)