новини: 21 грудня 2019 у рубриці:

Чвертьфінальний матч Кубка України "

Причина - пізній початок весняної частини сезону в першій лізі.
Спорт 21 грудня 2019, 23:17 (ТСН.ua)

Барселона забила на один гол менше мадридського Реала за всю історію Ла Ліги Барселона забила на один гол менше мадридського Реала за всю історію Ла Ліги
Барселона незабаром може наздогнати головного суперника по голам в чемпіонаті Іспанії.
Футбол 21 грудня 2019, 22:14 (football.ua)
Реал відмовився підписувати Погба цієї зими - Marca Реал відмовився підписувати Погба цієї зими - Marca
Французький хавбек залишиться в МЮ як мінімум до літа.
Футбол 21 грудня 2019, 20:01 (football.ua)
Баварія дотиснула Вольфсбург в кінці матчу Баварія дотиснула Вольфсбург в кінці матчу
Мюнхенці набрали три очки у важкому поєдинку проти "
Футбол 21 грудня 2019, 21:09 (football.ua)
Гвардіола не став ризикувати здоров ям Зінченко з перших хвилин матчу проти Лестера Гвардіола не став ризикувати здоров'ям Зінченко з перших хвилин матчу проти Лестера
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок вісімнадцятого туру Англійської Прем'єр-ліги між Манчестер Сіті і Лестером.
Футбол 21 грудня 2019, 22:11 (football.ua)
Фонсека: Проти Фіорентини зробили саме те, що планували Фонсека: Проти Фіорентини зробили саме те, що планували
Головний тренер Роми висловився про розгромну перемогу над Фіорентиною в матчі Серії А.
Футбол 21 грудня 2019, 10:07 (football.ua)
Фіорентина - Рома 1: 4 Відео голів та огляд матчу Фіорентина - Рома 1: 4 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео найкращих моментів матчу італійської Серії А.
Футбол 21 грудня 2019, 10:04 (football.ua)
Боруссія Д хоче зберегти Хакимі в команді Боруссія Д хоче зберегти Хакимі в команді
Німецький клуб розраховує на марокканського гравця.
Футбол 21 грудня 2019, 11:13 (football.ua)
Моуріньо: На місці Вертонгена і Еріксена я б продовжив контракт з Тоттенхемом Моуріньо: На місці Вертонгена і Еріксена я б продовжив контракт з Тоттенхемом
Португалець не хоче розлучатися з гравцями.
Футбол 21 грудня 2019, 14:33 (football.ua)
Доу: Чи не грав рік, але готовий доводити, що потрібен Чайці Доу: Чи не грав рік, але готовий доводити, що потрібен Чайці
Лівієць розповів про непростий період в кар'єрі.
Футбол 21 грудня 2019, 15:41 (football.ua)