новини: 19 грудня 2019 у рубриці:

Ман Сіті затримує догляд Артети в Арсенал через виплати компенсації

Лондонський клуб повинен виплатити "
Футбол 19 грудня 2019, 19:47 (football.ua)

Айнтрахт Ф - Кельн 2: 4 Відео голів та огляд матчу Айнтрахт Ф - Кельн 2: 4 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 19 грудня 2019, 16:21 (football.ua)
Зідан: Я задоволений гравцями, але Реал повинен був перемогти Зідан: Я задоволений гравцями, але Реал повинен був перемогти
Наставник мадридців прокоментував результати Класико.
Футбол 19 грудня 2019, 09:51 (football.ua)
Лебеденко не забив пенальті, оформивши виліт Луго з Кубка Іспанії Лебеденко не забив пенальті, оформивши виліт Луго з Кубка Іспанії
Промах захисника виявився вирішальним для його команди.
Футбол 19 грудня 2019, 09:45 (football.ua)
Сарри: Роналду, здавалося, завис в повітрі на цілу вічність Сарри: Роналду, здавалося, завис в повітрі на цілу вічність
Головний тренер Ювентуса прокоментував матч проти Сампдорії.
Футбол 19 грудня 2019, 15:19 (football.ua)
 Я нокаутирую его задницу : Лопес дерзко высказался о бое с Ломаченко "Я нокаутирую его задницу": Лопес дерзко высказался о бое с Ломаченко
Американский боксер настроен завершить поединок досрочно.
Спорт 19 грудня 2019, 16:14 (ТСН.ua)
Ліверпуль на останніх хвилинах вирвав путівку в фінал КЧМ Ліверпуль на останніх хвилинах вирвав путівку в фінал КЧМ
У важкому матчі Ліверпуль зумів здобути путівку в фінал клубного чемпіонату світу.
Футбол 19 грудня 2019, 00:33 (football.ua)
Олімпійського чемпіона з України дискваліфікували за допінг Олімпійського чемпіона з України дискваліфікували за допінг
Олімпійський чемпіон з важкої атлетики українець Олексій Торохтій дискваліфікований на два роки за вживання допінгу.
Спорт 19 грудня 2019, 04:51 (glavnoe.ua)
Роналду вразив ворота Сампдорії в неймовірному стрибку і приніс перемогу Ювентусу Роналду вразив ворота Сампдорії в неймовірному стрибку і приніс перемогу Ювентусу
У матчі 17-го туру чемпіонату Італії проти Сампдорії Кріштіану створив диво-гол.
Футбол 19 грудня 2019, 05:01 (football.ua)
Зіркзее став наймолодшим голландцем, який забивав у Бундеслізі Зіркзее став наймолодшим голландцем, який забивав у Бундеслізі
Нападнику Баварії Джошуа Зіркзее в матчі проти Фрайбурга вистачило кількох секунд, щоб увійти в історію.
Футбол 19 грудня 2019, 07:33 (football.ua)
Лемар не збирається йти з Атлетіко заради Ліона Лемар не збирається йти з Атлетіко заради Ліона
Півзахисник Атлетико і збірної Франції Тома Лемар не покине Мадрид в січні.
Фрайбург - Баварія 1: 3 Відео голів та огляд матчу Фрайбург - Баварія 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд поєдинку 16-го туру Бундесліги.
Футбол 19 грудня 2019, 09:44 (football.ua)