Тренер АЕКа: Ми могли створити Баварії більше проблем

Головний тренер АЕКа Марінос Узунідіс прокоментував поразку від Баварії.
Футбол 08 листопада 2018, 16:45 (football.ua)

Сарри: Іноді гравцям краще потренуватися, ніж зіграти Сарри: Іноді гравцям краще потренуватися, ніж зіграти
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри прокоментував ситуацію з Азаром перед матчем з БАТЕ.
Футбол 08 листопада 2018, 16:43 (football.ua)
Крістіан Понд: Маю чудову нагоду рости і розвиватися в Карпатах Крістіан Понд: Маю чудову нагоду рости і розвиватися в Карпатах
Два місяці тому Карпати поповнилися нападаючим лісабонського Спортинга Крістіаном Понд.
Футбол 08 листопада 2018, 15:55 (football.ua)
Конте відмовив Челсі у зустрічі і хоче судитися Конте відмовив Челсі у зустрічі і хоче судитися
Італійський фахівець Антоніо Конте відмовляється йти зі своїм колишнім клубом на контакт.
Футбол 08 листопада 2018, 16:04 (football.ua)
Вінісіус повторив досягнення Касільяса Вінісіус повторив досягнення Касільяса
Нападаючий Реала Жуніор Вінісіус дебютував в Лізі чемпіонів точно в такому ж віці, що й колишній воротар мадридців Ікер Касільяс.
Футбол 08 листопада 2018, 16:25 (football.ua)
Бензема: Соларі повинен допрацювати до кінця сезону Бензема: Соларі повинен допрацювати до кінця сезону
Нападаючий Реала Карім Бензема задоволений спільною роботою з Сантьяго Соларі, який тимчасово виконує обов'язки головного тренера команди.
Футбол 08 листопада 2018, 16:39 (football.ua)
Мілану загрожує штраф в 20 мільйонів євро і трансферний заборону Мілану загрожує штраф в 20 мільйонів євро і трансферний заборону
"Россо-нері" можуть понести серйозне покарання за порушення правил фінансового фейр-плей.
Футбол 08 листопада 2018, 12:48 (football.ua)
Клюйверт: Радий, що допоміг Ромі перемогти Клюйверт: Радий, що допоміг Ромі перемогти
Нападник Роми Джастін Клюйверт прокоментував матч з ЦСКА в Лізі чемпіонів.
Футбол 08 листопада 2018, 12:42 (football.ua)
Торрейра: Порівняння з Вієйра - це приголомшливо Торрейра: Порівняння з Вієйра - це приголомшливо
Півзахисник Арсеналу Лукас Торрейра задоволений тим, як його прийняли фанати "канонірів".
Футбол 08 листопада 2018, 13:27 (football.ua)
Головко назвав склад збірної України U-21 на матч з Грузією Головко назвав склад збірної України U-21 на матч з Грузією
Стали відомі футболісти молодіжної збірної, які будуть готуватися до матчу з Грузією.
Футбол 08 листопада 2018, 14:37 (football.ua)
К єлліні: Ювентус більше заслужив перемогу К'єлліні: Ювентус більше заслужив перемогу
Захисник Ювентуса Джорджо К'єлліні поділився думкою про матч з Манчестер Юнайтед.
Футбол 08 листопада 2018, 14:48 (football.ua)
Гвардіола: Стерлінг міг сказати, що пенальті не було, але Гвардіола: Стерлінг міг сказати, що пенальті не було, але
Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола вважає нормальним те, що після призначення пенальті у ворота Шахтаря Рахім Стерлінг промовчав і не...
Футбол 08 листопада 2018, 14:45 (football.ua)
У матчах Шахтаря в ЛЧ втретє один гравець забиває два пенальті У матчах Шахтаря в ЛЧ втретє один гравець забиває два пенальті
Поєдинки "гірників" часто багаті на пенальті.
Футбол 08 листопада 2018, 15:12 (football.ua)
Коутиньо вилетів на 2-3 тижні і може пропустити матч з Атлетіко Коутиньо вилетів на 2-3 тижні і може пропустити матч з Атлетіко
Півзахисник Барселони Філіпа Коутіньйо проведе в лазареті найближчим часом.
Футбол 08 листопада 2018, 15:07 (football.ua)
Баварія обіграла АЕК завдяки дублю Левандовскі Баварія обіграла АЕК завдяки дублю Левандовскі
Завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між Баварією і АЕКом (2: 0).
Футбол 08 листопада 2018, 07:56 (football.ua)
Фонсека: Не потрібно влаштовувати драми Фонсека: Не потрібно влаштовувати драми
Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека - про матч проти Манчестер Сіті (0: 6).
Футбол 08 листопада 2018, 07:52 (football.ua)
Гвардіола: Ми розуміли, що це не пенальті Гвардіола: Ми розуміли, що це не пенальті
Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола - про матч проти Шахтаря, де був призначений помилковий пенальті.
Футбол 08 листопада 2018, 08:26 (football.ua)
Матвієнко: Ви самі все бачили Матвієнко: Ви самі все бачили
Захисник Шахтаря Микола Матвієнко - про матч проти Манчестер Сіті (0: 6).
Футбол 08 листопада 2018, 08:22 (football.ua)
Степаненко: Матч проти Хоффенхайма - гра сезону для нас Степаненко: Матч проти Хоффенхайма - гра сезону для нас
Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко - про матч проти Манчестер Сіті (0: 6).
Футбол 08 листопада 2018, 08:41 (football.ua)
Роналду і Павка серед претендентів на найкрасивіший гол туру Роналду і Павка серед претендентів на найкрасивіший гол туру
За підсумками четвертого туру Ліги чемпіонів були визначені найкрасивіші голи.
Футбол 08 листопада 2018, 08:37 (football.ua)
Ювентус втретє програв в ЛЧ вдома, ведучи в рахунку, другий раз - МЮ Ювентус втретє програв в ЛЧ вдома, ведучи в рахунку, другий раз - МЮ
Туринці не часто так засмучують своїх фанатів.
Футбол 08 листопада 2018, 08:55 (football.ua)
Ман Сіті U-19 - Шахтар U-19 4: 1 Відео голів та огляд матчу Ман Сіті U-19 - Шахтар U-19 4: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо відеоогляд поєдинку Юнацької ліги УЄФА.
Футбол 08 листопада 2018, 09:45 (football.ua)
Роналду перервав гольову засуху в ЛЧ з 5 матчів і 453 хвилин Роналду перервав гольову засуху в ЛЧ з 5 матчів і 453 хвилин
Форвард Ювентуса не міг забити в Лізі чемпіонів останні 453 хвилини ігрового часу.
Футбол 08 листопада 2018, 10:14 (football.ua)
Баварія - АЕК 2: 0 Відео голів та огляд матчу Баварія - АЕК 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів між Баварією і АЕКом.
Футбол 08 листопада 2018, 11:18 (football.ua)
Ліон - Хоффенхайм 2: 2 Відео голів та огляд матчу Ліон - Хоффенхайм 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів між Ліоном і Хоффенхаймом.
Футбол 08 листопада 2018, 11:40 (football.ua)
Мата: Перемога над Ювентусом - великий крок до плей-офф Мата: Перемога над Ювентусом - великий крок до плей-офф
Півзахисник Манчестер Юнайтед Хуан Мата прокоментував перемогу своєї команди над "старої синьйорою".
Футбол 08 листопада 2018, 11:37 (football.ua)
Бенфіка - Аякс 1: 1 Відео голів та огляд матчу Бенфіка - Аякс 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів між Бенфікою і Аяксом.
Футбол 08 листопада 2018, 12:04 (football.ua)
Болбат: Потрібно перемогти в останніх матчах, і все стане на свої місця Болбат: Потрібно перемогти в останніх матчах, і все стане на свої місця
Півзахисник Шахтаря Сергій Болбат поділився враженнями від матчу проти Манчестер Сіті.
Футбол 08 листопада 2018, 12:33 (football.ua)
Себальос: Після поразки від Барселони потрібно було виправляти ситуацію Себальос: Після поразки від Барселони потрібно було виправляти ситуацію
Півзахисник Реала Дані Себальос прокоментував перемогу своєї команди над Вікторією.
Футбол 08 листопада 2018, 12:28 (football.ua)
Рамос-стайл. Захисник "Реала" в кров розбив ніс суперникові і вийшов сухим з ??води Рамос-стайл. Захисник "Реала" в кров розбив ніс суперникові і вийшов сухим з ??води
Серхіо заявив, що не хотів зробити боляче своїй "жертві".
Спорт 08 листопада 2018, 12:25 (ТСН.ua)