Архів новин 

новини: 3 травня 2023 у рубриці:  

Ізраїльські літаки завдали авіаударів по сектору Газа після запуску палестинцями ракет

Сотні людей вийшли на вулиці заблокованої Гази та окупованого Західного берега, щоб мітингувати на підтримку Аднана, його смерть палестинські лідери назвали вбивством.
Світ 03 травня 2023, 10:25 (Зеркало недели)

Конфлікт Косова та Сербії: переговори за участю ЄС провалилися Конфлікт Косова та Сербії: переговори за участю ЄС провалилися
За словами верховного представника ЄС із зовнішньої політики Жозепа Борреля, ситуація може стати критичною..
Світ 03 травня 2023, 10:23 (Зеркало недели)
Наслідки вибуху на нафтобазі у Севастополі та новий вибух під Сімферополем: ситуація у Криму Наслідки вибуху на нафтобазі у Севастополі та новий вибух під Сімферополем: ситуація у Криму
Увечері у вівторок був вибух на російській прикордонній базі.
Україна 03 травня 2023, 10:03 (Зеркало недели)
Ексміністр освіти Шкарлет працевлаштувався Ексміністр освіти Шкарлет працевлаштувався
Колишній чиновник обійняв посаду першого проректора «Чернігівської політехніки».
Україна 03 травня 2023, 09:59 (Зеркало недели)
Анчелотті: Я впевнений, що ми побачимо іншу команду в наступних двох іграх Анчелотті: Я впевнений, що ми побачимо іншу команду в наступних двох іграх
Тренер Реала про перспективи своєї команди.
Футбол 03 травня 2023, 09:40 (football.ua)
Еллардайса незабаром буде офіційно оголошено в якості тренера Лідса Еллардайса незабаром буде офіційно оголошено в якості тренера Лідса
Наставник очолить чергову команду з Англії.
Футбол 03 травня 2023, 10:16 (football.ua)
Лондон – червоний:  Лондон – червоний: "
Українське дербі Лондона завершилося на користь Зінченка та Ко.
Спорт 03 травня 2023, 08:28 (ТСН.ua)
Влада готова відкрити Львівський аеропорт, але за однієї умови Влада готова відкрити Львівський аеропорт, але за однієї умови
Відновлення польотів упирається не лише у готовність України.
Економіка 03 травня 2023, 09:24 (Зеркало недели)
Реал Сосьєдад — Реал 2:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Реал Сосьєдад — Реал 2:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу іспанської Ла Ліги, що відбувся 2 травня 2023 року, 23:00.
Футбол 03 травня 2023, 08:18 (football.ua)
Статус ВПЛ: нужно ли аннулировать его переселенцам, вернувшимся домой Статус ВПЛ: нужно ли аннулировать его переселенцам, вернувшимся домой
Некоторые украинцы возвращаются на освобожденные территории.
Економіка 03 травня 2023, 08:26 (Зеркало недели)
Арсенал — Челсі 3:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Арсенал — Челсі 3:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу англійської Прем’єр-ліги, що відбувся 2 травня 2023 року, 22:00.
Футбол 03 травня 2023, 08:30 (football.ua)
Челсі програв шість матчів поспіль уперше за 30 років Челсі програв шість матчів поспіль уперше за 30 років
Криза лондонського клубу поглиблюється з кожним наступним туром.
Футбол 03 травня 2023, 08:55 (football.ua)
Доктор розповів, скільки можна пити, щоби прожити довше Доктор розповів, скільки можна пити, щоби прожити довше
Перевищення допустимих доз алкоголю може призвести до скорочення життя, проте розумне споживання має сприятливий ефект
Здоров'я 03 травня 2023, 09:27 (NeBoley.com.ua)
Тоттенгем намагатиметься перехопити в конкурентів Хабі Алонсо Тоттенгем намагатиметься перехопити в конкурентів Хабі Алонсо
Лондонському клубу потрібен новий керманич.
Футбол 03 травня 2023, 09:33 (football.ua)
6 порад лікаря-невролога для оптимального здоров я мозку 6 порад лікаря-невролога для оптимального здоров'я мозку
Невролог поділилася своїми головними порадами щодо покращення здоров'я мозку.
Здоров'я 03 травня 2023, 00:32 (NeBoley.com.ua)
ПЦУ визначиться з переходом на новий календар у травні – Єпіфаній ПЦУ визначиться з переходом на новий календар у травні – Єпіфаній
Реформа дозволить перейти на більш точний календар.
Україна 03 травня 2023, 00:28 (Зеркало недели)
Депутат Лерос виграв суд проти Ради, яка заборонила йому ходити на засідання Депутат Лерос виграв суд проти Ради, яка заборонила йому ходити на засідання
Лерос зазначив, що виграв суд у Зеленського та Єрмака.
Політика 03 травня 2023, 00:46 (Зеркало недели)
Дружина Віктора Павлика назвала причину затримки промови у однорічного сина Дружина Віктора Павлика назвала причину затримки промови у однорічного сина
Батьки продовжують обстежувати хлопчика у лікарів.
Світські хроніки 03 травня 2023, 00:41 (ТСН.ua)
Дьомін згадав, як екс-солістка  Дьомін згадав, як екс-солістка "
Це сталося під час інтерв'ю на одному з українських радіо.
Світські хроніки 03 травня 2023, 01:34 (ТСН.ua)
Анна Трінчер показала, як їй шви після операції знімали:  Анна Трінчер показала, як їй шви після операції знімали: "
Артистка тепер продовжить реабілітуватися.
Світські хроніки 03 травня 2023, 01:32 (ТСН.ua)
5 причин, чому жінка стає красивішою з віком 5 причин, чому жінка стає красивішою з віком
— Вчителю, скажи, скільки мені ще чекати на диво? Коли ж воно, нарешті, станеться? Відповідай. Довго ще чекати? Коли, коли? — Якщо чекати, то нік...
Здоров'я 03 травня 2023, 01:48 (e-news.com.ua)
Припливи при клімаксі Припливи при клімаксі
Більше половини жінок із наближенням і настанням менопаузи відчувають специфічні вегетативно-судинні пароксизми – припливи, які можна охарактериз...
Здоров'я 03 травня 2023, 03:19 (e-news.com.ua)
Звільнення від запаморочення Звільнення від запаморочення
Періодичними запамороченнями страждають люди різного віку. Найчастіше зустрічається так зване доброякісне позиційне запаморочення, що наздоганяє ...
Здоров'я 03 травня 2023, 04:17 (e-news.com.ua)
Макіяж, який збільшить очі Макіяж, який збільшить очі
Природа наділила кожну з нас своїм особливим розрізом очей. Однак що, якби тобі хотілося зробити їх трохи менш вузькими? За допомогою правильно ...
Здоров'я 03 травня 2023, 04:15 (e-news.com.ua)
Зінченко отримав хорошу оцінку, Мудрик не встиг проявити себе — звіт Whoscored Зінченко отримав хорошу оцінку, Мудрик не встиг проявити себе — звіт Whoscored
Авторитетний статистичний портал оцінив учасників зустрічі.
Футбол 03 травня 2023, 00:26 (football.ua)
Реал поступився Реалу Сосьєдад Реал поступився Реалу Сосьєдад
Завершився матч Ла Ліги.
Футбол 03 травня 2023, 01:00 (football.ua)
Хмара тегів