Архів новин 

новини: 8 квітня 2023 у рубриці:  

Модні жіночі джинси 2023: останні новинки сезону

Модні жіночі джинси 2023 дозволяють створити по-справжньому стильні образи, виглядати неперевершено в будь-якій життєвій ситуації. Сьогодні стилісти пропонують жінкам безліч цікавих варіантів та поєднань, дозволяючи одній парі модних джинсів вписатися в к...
Здоров'я 08 квітня 2023, 03:53 (e-news.com.ua)

Чим небезпечно затягувати лікування катаракти Чим небезпечно затягувати лікування катаракти
Катаракта – це помутніння природної лінзи ока – кришталика.. Для людини це характеризується зниженням зору, відчуттям туману, який не проходить н...
Здоров'я 08 квітня 2023, 03:26 (e-news.com.ua)
Вчені встановили взаємозв язок між синдромом неспокійних ніг та смертю Вчені встановили взаємозв'язок між синдромом неспокійних ніг та смертю
Згідно з останніми дослідженнями американських вчених у галузі медицини, синдром неспокійних ніг пов'язаний зі збільшенням ризику смерті від серц...
Здоров'я 08 квітня 2023, 03:26 (e-news.com.ua)
РНБО готує новий санкційний пакет – Зеленський РНБО готує новий санкційний пакет – Зеленський
Люди, які працюють на російську агресію, будуть заблоковані.
Політика 08 квітня 2023, 02:04 (Зеркало недели)
Війна, день 408. 20 мільйонів гривень за безпілотник на червоній площі Війна, день 408. 20 мільйонів гривень за безпілотник на червоній площі
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 7 квітня.
Футбол 08 квітня 2023, 01:03 (football.ua)
Вчені: спорт допоможе кинути палити Вчені: спорт допоможе кинути палити
Британські вчені назвали регулярне відвідування тренажерного залу найкращим способом швидко та ефективно кинути палити. Внаслідок частого виконан...
Спорт 08 квітня 2023, 00:40 (e-news.com.ua)
Страсбур із Соболем програв Лансу Страсбур із Соболем програв Лансу
Команда українця поступилась фавориту на виїзді.
Футбол 08 квітня 2023, 00:28 (football.ua)
Севілья в меншості упустила перевагу в два м ячі в грі з Сельтою Севілья в меншості упустила перевагу в два м'ячі в грі з Сельтою
"Нервіонці" дуже прикро втратили два бали.
Футбол 08 квітня 2023, 00:28 (football.ua)
Експорт зерна з України до Польщі призупинять на тлі  Експорт зерна з України до Польщі призупинять на тлі "
Занадто дешеве українське зерно спричинило хаос у Європі. На тлі цього у Польщі звільнився міністр сільського господарства.
Економіка 08 квітня 2023, 00:19 (Зеркало недели)
Зеленський: деокупація Криму безальтернативна не лише для України, а й для всього світу Зеленський: деокупація Криму безальтернативна не лише для України, а й для всього світу
Глава держави нагадав, що саме з окупації Криму, саме репресій у Криму проти української та кримськотатарської свободи, проти кримських мусульман...
Україна 08 квітня 2023, 00:18 (Зеркало недели)
Непопулярна реформа вдарила по іміджу Емманюеля Макрона Непопулярна реформа вдарила по іміджу Емманюеля Макрона
65% французів ставляться до його діяльності негативно.
Світ 08 квітня 2023, 00:18 (Зеркало недели)
Березові бруньки: корисні властивості та застосування Березові бруньки: корисні властивості та застосування
Березові бруньки цінні своїми корисними властивостями. Їх використовують при застуді, колітах та болях у шлунку, при набряках та інших захворюван...