Архів новин 

новини: 23 квітня 2023 у рубриці:  

Кривбас — Чорноморець. Напередодні

Господарі без Вернидуба та Капіча. Чи не будуть вони ще й без Хомченівського?
Футбол 23 квітня 2023, 07:35 (football.ua)

Луческу йде на лікарняний:  Луческу йде на лікарняний: "
У найближчих поєдинках командою керуватиме Олександр Шовковський.
Спорт 23 квітня 2023, 05:45 (ТСН.ua)
Один продукт здатний запобігти захворюванням серця Один продукт здатний запобігти захворюванням серця
Англійська щоденна газета Daily Mail повідомила, що вчені Гарвардського університету з'ясували, який продукт найкраще допомагає запобігти серцево...
Здоров'я 23 квітня 2023, 02:46 (e-news.com.ua)
Як уберегти обличчя від холоду Як уберегти обличчя від холоду
В результаті шкіра стає сухою, лущиться, передчасно старіє, в'яне, починають з'являтися зморшки.. Тому важливо постійно берегти обличчя від холод...
Здоров'я 23 квітня 2023, 02:44 (e-news.com.ua)
Як уберегти себе в сезон вірусів: прості правила Як уберегти себе в сезон вірусів: прості правила
Весна - сезон розквіту не тільки природи, а й ГРИПу та ГРВІ. У групі ризику є всі вікові групи, а заразитися можна в будь-якому громадському місц...
Здоров'я 23 квітня 2023, 02:27 (e-news.com.ua)
Стреси атакують: імунітет панікує Стреси атакують: імунітет панікує
Ця весна відчуває на міцність і наші нерви, і імунітет! Факторів, що викликають стрес, зараз достатньо, а стрес, у свою чергу, дуже сильно підточ...
Здоров'я 23 квітня 2023, 02:12 (e-news.com.ua)
Дорофєєва в міні-спідниці показала, як у Києві 33-річчя святкувала: з Кацуріним, Птушкіним та Барським Дорофєєва в міні-спідниці показала, як у Києві 33-річчя святкувала: з Кацуріним, Птушкіним та Барським
Артистка зібрала близьких в одному із закладів у центрі столиці.
Світські хроніки 23 квітня 2023, 00:55 (ТСН.ua)
Поради щодо харчування для здорових малюків Поради щодо харчування для здорових малюків
Різноманітне збалансоване харчування та багато фізичних навантажень допоможуть вашій дитині розвиватися. Але іноді легше сказати, ніж зробити, як...
Здоров'я 23 квітня 2023, 00:18 (e-news.com.ua)
Реал спокійно обіграв Сельту Реал спокійно обіграв Сельту
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 23 квітня 2023, 00:03 (football.ua)
Лікарі розповіли про чинники, які є причиною нудоти Лікарі розповіли про чинники, які є причиною нудоти
Спеціалісти переконані, що нудота — це завжди сигнал для занекокоєння.
Здоров'я 23 квітня 2023, 00:21 (NeBoley.com.ua)
Чи може статися інфаркт через стрес Чи може статися інфаркт через стрес
Запитання читачки: “Турбує Ольга з Херсонської області. Батько (йому 62 роки) на роботі сильно перенервував і потрапив до лікарні з інфарктом. Йо...
Здоров'я 23 квітня 2023, 00:21 (NeBoley.com.ua)
Реал – Сельта 2:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Реал – Сельта 2:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ла Ліги, що відбувся 22 квітня 2023 року, 22:00.
Футбол 23 квітня 2023, 00:52 (football.ua)
Серія А. Розгромна перемога Удінезе та несподівана  вікторія  Монци 2Серія А. Розгромна перемога Удінезе та несподівана "вікторія" Монци
Завершились два матчі чемпіонату Італії.
Футбол 23 квітня 2023, 18:22 (football.ua)
Хмара тегів