Архів новин 

новини: 22 квітня 2023 у рубриці:  

Ворскла здолала Металіст у грі з чотирма одинадцятиметровими

Один із трьох власних ударів із позначки нападник полтавців Таулянт Сефері все ж таки не реалізував.
Футбол 22 квітня 2023, 15:04 (football.ua)

Гвардіола: Ми все ще не знаємо, чи залишиться Гюндоган у Манчестер Сіті Гвардіола: Ми все ще не знаємо, чи залишиться Гюндоган у Манчестер Сіті
Контракт німецького хавбека з "містянами" спливає наприкінці сезону.
Футбол 22 квітня 2023, 15:03 (football.ua)
Нагельсманн готовий очолити Тоттенгем – журналіст Нагельсманн готовий очолити Тоттенгем – журналіст
Німецький тренер може отримати роботу в АПЛ.
Футбол 22 квітня 2023, 14:56 (football.ua)
Кулач забив та зробив асист в матчі з Карабахом Кулач забив та зробив асист в матчі з Карабахом
Українець приніс команді нічию у поєдинку з лідером чемпіонату.
Футбол 22 квітня 2023, 14:42 (football.ua)
15 страв нашвидкуруч 15 страв нашвидкуруч
Швидкісний ритм сучасного життя не дозволяє нам проводити купу часу на кухні, а смачно поїсти хочеться завжди. Кожна з цих страв була випробувана...
Здоров'я 22 квітня 2023, 14:30 (e-news.com.ua)
Кайседо: Чому б одного разу не перейти в Реал Мадрид і не виграти Лігу чемпіонів? Це моя найбільша мрія Кайседо: Чому б одного разу не перейти в Реал Мадрид і не виграти Лігу чемпіонів? Це моя найбільша мрія
Хавбек Брайтона не проти продовжити кар'єру у гранді іспанської Ла Ліги.
Футбол 22 квітня 2023, 14:22 (football.ua)
Зінченку не вистачило чотирьох перемог, щоб побити рекорд Лапорта Зінченку не вистачило чотирьох перемог, щоб побити рекорд Лапорта
Українець вписав своє ім'я в історію АПЛ.
Футбол 22 квітня 2023, 13:56 (football.ua)
5 способів упоратися з дерматитом 5 способів упоратися з дерматитом
У цій статті ти дізнаєшся, як завдяки купанню малюка в лікувальних травах можна легко впоратися з сильним алергічним дерматитом. До речі, ванни з...
Здоров'я 22 квітня 2023, 13:42 (e-news.com.ua)
Челсі має намір продати вісім гравців Челсі має намір продати вісім гравців
Лондонці проведуть чистку складу.
Футбол 22 квітня 2023, 13:38 (football.ua)
Антипасха 2023: традиції та заборони Антипасха 2023: традиції та заборони
Це свято відзначають на восьмий день після Великодня.
Україна 22 квітня 2023, 13:37 (Зеркало недели)
Зміни до закону про іноземців у Польщі: як вони вплинуть на українців Зміни до закону про іноземців у Польщі: як вони вплинуть на українців
Нині у цій країні багато наших співвітчизників.
Світ 22 квітня 2023, 09:47 (Зеркало недели)
Комп ютерні ігри є профілактикою розвитку хвороб недоумства Комп'ютерні ігри є профілактикою розвитку хвороб недоумства
Вчені зі США нещодавно оприлюднили результати свого десятирічного дослідження. Виявляється, комп'ютерні ігри є гарною профілактикою розвитку хвор...
Здоров'я 22 квітня 2023, 09:43 (e-news.com.ua)
Вчені довели зв язок між артритом тата та аутизмом майбутньої дитини Вчені довели зв'язок між артритом тата та аутизмом майбутньої дитини
Данські вчені під час експериментальних досліджень довели зв'язок артриту батька та аутизму дитини. Причиною стало виявлення генетичної схожості ...
Здоров'я 22 квітня 2023, 10:47 (e-news.com.ua)
Вживання йогуртів допомагає ефективно боротися із грипом Вживання йогуртів допомагає ефективно боротися із грипом
Австралійські вчені з Університету Мельбурна стверджують, що вживання йогуртів та інших пробіотичних продуктів після отримання вакцини проти грип...
Здоров'я 22 квітня 2023, 12:01 (e-news.com.ua)
Цілющі властивості цикорію Цілющі властивості цикорію
Яскраво-блакитні квіти дикорослого цикорію можна часто зустріти на луках, пустирях, уздовж доріг. Вже в давнину цикорій використовувався як лікар...
Здоров'я 22 квітня 2023, 12:19 (e-news.com.ua)
На скільки зменшилась кількість магазинів у Києві за рік — оцінки КМДА На скільки зменшилась кількість магазинів у Києві за рік — оцінки КМДА
Бізнес відновлюється, але кількість закладів менша ніж до війни.
Економіка 22 квітня 2023, 12:15 (Зеркало недели)
Стало відомо, чому Нагельсманн відмовив Челсі Стало відомо, чому Нагельсманн відмовив Челсі
Німецький тренер не захотів очолювати лондонців.
Футбол 22 квітня 2023, 10:01 (football.ua)
Тен Гаг: Магвайр відіграє важливу роль Тен Гаг: Магвайр відіграє важливу роль
Головний тренер — про центрального захисника команди.
Футбол 22 квітня 2023, 10:36 (football.ua)
Вперше в історії АПЛ остання команда забила лідеру три м ячі Вперше в історії АПЛ остання команда забила лідеру три м'ячі
Саутгемптон та Арсенал влаштували історичну подію.
Футбол 22 квітня 2023, 11:39 (football.ua)
Клопп: Я вже думаю про наступний сезон Клопп: Я вже думаю про наступний сезон
Керманич Ліверпуля розповів про ставлення до фінального відтинку сезону.
Футбол 22 квітня 2023, 11:49 (football.ua)
Відомий український ведучий здійснив камінгаут Відомий український ведучий здійснив камінгаут
Ваня Рассел офіційно заявив про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.
Світські хроніки 22 квітня 2023, 11:59 (ТСН.ua)
Наумець зіграє з перших хвилин проти Ворскли Наумець зіграє з перших хвилин проти Ворскли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 22-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють полтавська Ворскла та харківський Металіст.
Футбол 22 квітня 2023, 12:02 (football.ua)
В Черноморске раздался взрыв — СМИ В Черноморске раздался взрыв — СМИ
"Суспільне" публикует фото. Больше подробностей будет позже.
Україна 22 квітня 2023, 12:08 (Зеркало недели)
У Мессі є причина відмовити Барселоні У Мессі є причина відмовити Барселоні
Аргентинець уважно стежить за ситуацією навколо каталонців.
Футбол 22 квітня 2023, 12:25 (football.ua)
Арсенал гарантував собі підсумкове місце вище Тоттенгема вперше з 2016 року Арсенал гарантував собі підсумкове місце вище Тоттенгема вперше з 2016 року
Затяті суперники з Лондону конкурують навіть позаочі.
Футбол 22 квітня 2023, 12:58 (football.ua)
Астон Вілла націлилась на двох гравців Манчестер Сіті Астон Вілла націлилась на двох гравців Манчестер Сіті
Бірмінгемці готові заплатити 55 мільйонів фунтів.
Футбол 22 квітня 2023, 13:08 (football.ua)
Хмара тегів