Архів новин 

новини: 28 травня 2022 у рубриці:  

Шольц підтримав відправку зброї в Україну

Німеччина має відправити зброю прямо до зони бойових дій в Україні. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє Der Spiegel..
Політика 28 травня 2022, 06:19 (glavnoe.ua)

Війна, день 93.  Робимо все, щоби посилити оборонний ресурс Війна, день 93. Робимо все, щоби посилити оборонний ресурс
До вашої уваги інформація щодо вторгнення російських окупантів в Україну за підсумками 27 травня.
Футбол 28 травня 2022, 06:01 (football.ua)
Без двох клубів та зі спеціальним регламентом: в УПЛ вирішили не скасовувати новий сезон Без двох клубів та зі спеціальним регламентом: в УПЛ вирішили не скасовувати новий сезон
Чемпіонат України проводитиметься навіть у воєнний час.
Спорт 28 травня 2022, 01:38 (Зеркало недели)
Росія намагається відновити залізницю на Харківщині, - зведення Генштабу Росія намагається відновити залізницю на Харківщині, - зведення Генштабу
З метою покращення логістичного забезпечення військ ворог намагається відновити пошкоджену залізницю. Зокрема, на тимчасово зайнятих територіях Х...
Події 28 травня 2022, 02:50 (glavnoe.ua)
Хороші поради для здорового серця Хороші поради для здорового серця
Тим, хто стежить за своїм серцем, треба їсти більше маложирних йогуртів, сирів, сирів тощо — це допоможе зберегти фігуру та оздоровитись. Думаєте...
Здоров'я 28 травня 2022, 05:12 (e-news.com.ua)
У Херсоні вчителі відмовилися викладати за російською програмою У Херсоні вчителі відмовилися викладати за російською програмою
Не погодилися педагоги і на пропозицію окупантів "
Україна 28 травня 2022, 00:52 (Зеркало недели)
Путін не зацікавлений у мирних переговорах з Україною – прес-секретар Пентагону Путін не зацікавлений у мирних переговорах з Україною – прес-секретар Пентагону
Президент Росії хоче продовжувати бойові дії, незважаючи на поразки.
Політика 28 травня 2022, 00:52 (Зеркало недели)
10 головних помилок при догляді за волоссям 10 головних помилок при догляді за волоссям
Багато жінок намагаються дуже дбайливо ставитися до свого волосся, роблячи живильні маски та інші косметичні процедури. Це список найпоширеніших ...
Здоров'я 28 травня 2022, 00:41 (e-news.com.ua)
Генетичний тест допоможе відрізнити псоріаз від екземи Генетичний тест допоможе відрізнити псоріаз від екземи
Хоча псоріаз та екзема є абсолютно різними захворюваннями, вони можуть виглядати дуже схожими, навіть під мікроскопом, і часом дерматологам довод...
Здоров'я 28 травня 2022, 01:07 (e-news.com.ua)
Німають кінцівки: що робити і в чому причина Німають кінцівки: що робити і в чому причина
Дуже часто, коли ми носимо тісний одяг або взуття, працюємо або просто відпочиваємо в незручному положенні, пережимаючи нерви та судини, відбуває...
Здоров'я 28 травня 2022, 01:29 (e-news.com.ua)
Аналіз сечі передбачає передчасні пологи Аналіз сечі передбачає передчасні пологи
Новий неінвазивний тест може використовуватися на ранньому терміні вагітності для пророкування передчасних пологів та затримки росту плода. Затр...
Здоров'я 28 травня 2022, 01:25 (e-news.com.ua)
Як позбавитися від папілом домашніми засобами Як позбавитися від папілом домашніми засобами
Папілома, або бородавка, є доброякісним новоутворенням, що виникає на шкірі або слизових оболонках внаслідок інфікування вірусом папіломи людини ...
Здоров'я 28 травня 2022, 01:22 (e-news.com.ua)
Севілья вимагає за Кунде 65 мільйонів євро Севілья вимагає за Кунде 65 мільйонів євро
Іспанський клуб встановив цінник на захисника.
Футбол 28 травня 2022, 00:58 (football.ua)
Генштаб РФ розпочинає підготовку останніх  Генштаб РФ розпочинає підготовку останніх "
Це найменш підготовлені до війни терміновики.
Україна 28 травня 2022, 00:10 (Зеркало недели)
Ряд банків РФ потрапив під санкції – за підтримку ядерної програми КНДР Ряд банків РФ потрапив під санкції – за підтримку ядерної програми КНДР
Під американськими санкціями опинилися Далекосхідний банк і банк «Супутник», діяльність яких пов'язана з північнокорейськими розробками зброї мас...
Світ 28 травня 2022, 00:35 (Зеркало недели)
У Пентагоні пояснили, із чим пов язані часткові успіхи російських військ на сході України У Пентагоні пояснили, із чим пов'язані часткові успіхи російських військ на сході України
І розповіли, чому темпи просування ворожої армії обмежені.
Україна 28 травня 2022, 00:28 (Зеркало недели)
Провідні світові вчені та експерти звинуватили Росію у геноциді та намірах знищити український народ Провідні світові вчені та експерти звинуватили Росію у геноциді та намірах знищити український народ
Дії Росії в Україні дають достатньо доказів, щоб зробити висновок: російські війська вчиняють злочини, спрямовані на знищення українського народу.
Події 28 травня 2022, 00:23 (glavnoe.ua)
У Донецькій області  У Донецькій області "
Там були російські офіцери.
Україна 28 травня 2022, 00:17 (Зеркало недели)
Чому не зникає целюліт: 5 помилок Чому не зникає целюліт: 5 помилок
Чому ми часто програємо цю битву? А тому що самі винні! Ось принаймні 5 помилок, які дозволяють «апельсиновій кірці» повертатися знову і знову, я...
Здоров'я 28 травня 2022, 00:40 (e-news.com.ua)
Досі переношуєте одноденні лінзи? Навчіться заощаджувати без загрози для очей Досі переношуєте одноденні лінзи? Навчіться заощаджувати без загрози для очей
Більшість користувачів одноразових засобів корекції зізнаються, що іноді їх переношують. Одні аргументують це бажанням заощадити, адже лінзи на 1...
Суспільство 28 травня 2022, 00:12 (e-news.com.ua)
Естонський журнал для дітей Taheke видав спецвипуск українською мовою Естонський журнал для дітей Taheke видав спецвипуск українською мовою
Журнал Taheke, який видається в Естонії для дітей 5-10 років, створив спецвипуск українською мовою. Його через школи та дитячі садки зможуть безк...
Суспільство 28 травня 2022, 00:13 (e-news.com.ua)
Продукти, які сприяють найшвидшому подоланню стресу та тривожного стану Продукти, які сприяють найшвидшому подоланню стресу та тривожного стану
Стрес і тривожний стан можна подолати за допомогою вживання певних продуктів. Підвищена тривожність — прикмета нашого часу. Страх другої хвилі п...
Здоров'я 28 травня 2022, 00:13 (e-news.com.ua)
Куртуа: Не важливо, який це титул — перший чи п ятий Куртуа: Не важливо, який це титул — перший чи п'ятий
Голкіпер дав коментар перед важливою грою.
Футбол 28 травня 2022, 00:41 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском