Архів новин 

новини: 4 березня 2022 у рубриці:  

Президент Црвени Звезди: Газпром нас врятував, ми його не зрадимо

Црвена Звезда продовжує займати проросійську позицію.
Футбол 04 березня 2022, 16:18 (football.ua)

Україна просить Червоний Хрест допомогти організувати гуманітарні коридори Україна просить Червоний Хрест допомогти організувати гуманітарні коридори
Через постійні обстріли російських військ ряд українських міст і сіл опинилися на межі катастрофи.
Політика 04 березня 2022, 16:05 (Зеркало недели)
Спаллетті — кращій тренер лютого в Серії А Спаллетті — кращій тренер лютого в Серії А
Тренер Наполі вже отримував цю награду у вересні.
Футбол 04 березня 2022, 14:42 (football.ua)
Чеферін: Одного з гравців із України я поселив у себе вдома Чеферін: Одного з гравців із України я поселив у себе вдома
Президент УЄФА прокоментував війну РФ против України.
Футбол 04 березня 2022, 14:55 (football.ua)
Бернарду Сілва: Я був незадоволений своїм становищем у Манчестер Сіті, але це не стосується контректо клубу Бернарду Сілва: Я був незадоволений своїм становищем у Манчестер Сіті, але це не стосується контректо клубу
Хавбек "містян" висловився щодо своєї останньої зустрічі із керівництвом клубу.
Футбол 04 березня 2022, 15:35 (football.ua)
Росію повільно захоплює невидимий Омікрон Росію повільно захоплює невидимий Омікрон
По території нашої країни поширюється подваріант штаму Омікрон, який отримав назву «стелс». Так його називають на честь технології, що дозволяє р...
Здоров'я 04 березня 2022, 13:43 (NeBoley.com.ua)
Кроос не зіграє проти Реал Сосьєдад Кроос не зіграє проти Реал Сосьєдад
Півзахисник Реала отримав травму.
Футбол 04 березня 2022, 12:26 (football.ua)
Рома веде перемовини із воротарем Бенфіки Рома веде перемовини із воротарем Бенфіки
Італійський клуб хоче підсилити склад сербським воротарем.
Футбол 04 березня 2022, 13:18 (football.ua)
Реймс надасть Україні гуманітарну допомогу Реймс надасть Україні гуманітарну допомогу
Французський клуб не залишився осторонь війни в Україні.
Футбол 04 березня 2022, 13:39 (football.ua)
Арсенал та Тоттенгем зацікавлені у захиснику Торіно Арсенал та Тоттенгем зацікавлені у захиснику Торіно
Вілфред Сінго може змінити команду влітку.
Футбол 04 березня 2022, 14:12 (football.ua)
Айнтрахт Ф підписав французського нападника Айнтрахт Ф підписав французського нападника
Рандал Коло Муані влітку переїде до Німеччини.
Футбол 04 березня 2022, 14:17 (football.ua)
Малиновський — про Тимощука: Він більше не легенда українського футболу Малиновський — про Тимощука: Він більше не легенда українського футболу
Півзахісник Аталанти прокоментував мовчання зі сторони екс-футболіста Шахтаря.
Футбол 04 березня 2022, 14:29 (football.ua)
Скільки людей повинні підірвати, щоб до вас достукатися? – Зеленський просить Захід закрити небо Скільки людей повинні підірвати, щоб до вас достукатися? – Зеленський просить Захід закрити небо
Президент Володимир Зеленський зажадав країни Заходу закрити небо над Україною, щоб від ударів ракет і авіанальотів РФ перестали гинути мирні укр...
Політика 04 березня 2022, 08:07 (glavnoe.ua)
Українським біженцям дозволили перебувати в ЄС протягом трьох років Українським біженцям дозволили перебувати в ЄС протягом трьох років
Рішення прийнято відповідно до плану надзвичайних ситуацій.
Політика 04 березня 2022, 05:54 (Зеркало недели)
Масове виробництво шкірних наносенсорів не за горами Масове виробництво шкірних наносенсорів не за горами
Дослідники з Мадридського політехнічного університету (Technical University of Madrid) вигадали новий спосіб виробництва оптичних наносенсорів, я...
Технології 04 березня 2022, 10:18 (e-news.com.ua)
Президент України утворив Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань Президент України утворив Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань
shtab. jpg Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, який доп...
Суспільство 04 березня 2022, 11:21 (Електронні Вісті)
Футзалісти Енергії патрулюють Львів Футзалісти Енергії патрулюють Львів
Спортсмени продовжують допомогати Україні.
Футбол 04 березня 2022, 07:29 (football.ua)
Шевченко: Це один з найважчих періодів в історії України, але ми прагнемо до свободи та хочемо захистити свої домівки Шевченко: Це один з найважчих періодів в історії України, але ми прагнемо до свободи та хочемо захистити свої домівки
Легендарний український футболіст та екс-тренер національної збірної розповів про ситуацію в країні в інтерв'ю для телеканалу Sky Sports.
Футбол 04 березня 2022, 08:01 (football.ua)
Полярус залишив Ахмат  за сімейними обставинами Полярус залишив Ахмат "за сімейними обставинами"
Українець, як і багато інших, залишив країну-агресора.
Футбол 04 березня 2022, 08:28 (football.ua)
Декілька слів Декілька слів
Другий тиждень, як і протягом сотень років, російська орда намагається зруйнувати вщент нашу країну, наше життя. А ти вже другий тиждень не в змо...
Україна 04 березня 2022, 08:52 (Обком)
Малиновський: Мало хто думав, що Росія піде на такий крок і атакує Україну Малиновський: Мало хто думав, що Росія піде на такий крок і атакує Україну
Гравець розповів, як дізнався про початок війни.
Футбол 04 березня 2022, 09:03 (football.ua)
Кубок Англії: відбулося жеребкування 1/4 фіналу Кубок Англії: відбулося жеребкування 1/4 фіналу
Стали відомі пари раунду турніру.
Футбол 04 березня 2022, 09:30 (football.ua)
Анджей Дуда: Росія обстрілює житлові райони – у цьому видно ознаки геноциду Анджей Дуда: Росія обстрілює житлові райони – у цьому видно ознаки геноциду
Дії російських військ містять ознаки геноциду, і це не повинно залишитися безкарним, сказав увечері 2 березня президент Польщі Анджей Дуда у звер...
Світ 04 березня 2022, 09:43 (e-news.com.ua)
Пентагон не має даних, що військові Білорусі готуються до вторгнення в Україну Пентагон не має даних, що військові Білорусі готуються до вторгнення в Україну
У Пентагоні США не бачать ознак підготовки білоруських військових до вторгнення в Україну, на яку тиждень тому напала Росія. Про це заявив на бри...
Світ 04 березня 2022, 10:18 (e-news.com.ua)
Педріньо має намір розірвати контракт з Шахтарем Педріньо має намір розірвати контракт з Шахтарем
Гравець розглядає можливі варіанти.
Футбол 04 березня 2022, 10:19 (football.ua)
Шовковський – РФ: Горіти вам у пеклі. Слава Україні! Слава Нації! Слава ЗСУ! Шовковський – РФ: Горіти вам у пеклі. Слава Україні! Слава Нації! Слава ЗСУ!
Екс-гравець збірної звернувся до росіян.
Футбол 04 березня 2022, 11:30 (football.ua)
Піолі не розраховує на Романьолі та Ібрагімовіча в матчі проти Наполі Піолі не розраховує на Романьолі та Ібрагімовіча в матчі проти Наполі
Лідери Мілана пропустять найближчий двобій.
Футбол 04 березня 2022, 11:53 (football.ua)
Бєланов: Серце обливається кров ю, коли дивишся на страждання та сльози! Бєланов: Серце обливається кров'ю, коли дивишся на страждання та сльози!
Володар Золотого м’яча-1986 розповів про своє відношення до РФ.
Футбол 04 березня 2022, 11:59 (football.ua)
Хмара тегів