Архів новин 

новини: 25 лютого 2022 у рубриці:  

Вторгнення Росії в Україну: Рєзніков закликає українців вступати в тероборону та «медіавійська»

Міністр оборони України Олексій Рєзніков знову звернувся до українців на другу добу відображення повномасштабної збройної агресії Росії проти нашої країни. «Дорогі українці! 30 годин триває повномасштабна атака Росії на нашу державу. Завдяки ге.
Україна 25 лютого 2022, 14:57 (Зеркало недели)

Лестер проти Ренна, Вітесс проти Роми: Результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій Лестер проти Ренна, Вітесс проти Роми: Результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій
Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій.
Футбол 25 лютого 2022, 14:52 (football.ua)
Росія втратила право проведення фіналу Ліги чемпіонів Росія втратила право проведення фіналу Ліги чемпіонів
Фінал Ліги чемпіонів 2022 року перенесли із Санкт-Петербурга до Парижа. Він пройде на стадіоні "
Спорт 25 лютого 2022, 13:54 (glavnoe.ua)
Аталанта зустрінеться з Байєром, Вест Хем з Севільєю: Результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи Аталанта зустрінеться з Байєром, Вест Хем з Севільєю: Результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи
Відбулось жеребкування наступного раунду плей-офф Ліги Європи.
Футбол 25 лютого 2022, 13:54 (football.ua)
Люди пытались попасть в поезд Киев-Львов, полиция их оттеснила Люди пытались попасть в поезд Киев-Львов, полиция их оттеснила
На киевском вокзале была слышна авиация, сейчас происходит стрельба.
Україна 25 лютого 2022, 13:57 (Зеркало недели)
Украинцы Стэнфорда и Кремниевой долины вышли на акцию против российского вторжения на Родину Украинцы Стэнфорда и Кремниевой долины вышли на акцию против российского вторжения на Родину
К акции присоединились также демократически настроенные россияне.
Україна 25 лютого 2022, 14:17 (Зеркало недели)
ЗСУ відбили атаку окупантів під Черніговом ЗСУ відбили атаку окупантів під Черніговом
Поблизу міста Чернігів військові відбили прорив військ РФ. При цьому ворожу техніку було захоплено разом з документами росіян..
Події 25 лютого 2022, 11:44 (glavnoe.ua)
Хазенхюттль: Важко без досвідчених гравців, але в молодих свої плюси Хазенхюттль: Важко без досвідчених гравців, але в молодих свої плюси
Головний тренер Саутгемптона розповів про те, як обходиться без досвідчених гравців.
Футбол 25 лютого 2022, 11:14 (football.ua)
Зозуля — про протест в Іспанії: Весь світ сьогодні думками і серцем з Україною Зозуля — про протест в Іспанії: Весь світ сьогодні думками і серцем з Україною
Український форвард прокоментував вторгнення російських військ до України.
Футбол 25 лютого 2022, 11:26 (football.ua)
УЄФА переніс фінал Ліги чемпіонів із Санкт-Петербурга до Парижа УЄФА переніс фінал Ліги чемпіонів із Санкт-Петербурга до Парижа
Стад де Франс прийматиме фінал Ліги чемпіонів УЄФА — 28 травня.
Футбол 25 лютого 2022, 12:02 (football.ua)
Зотько: В Україні не режим, у нас чинна влада, яка всіма силами намагається зберегти мир та відстоювати кордони Зотько: В Україні не режим, у нас чинна влада, яка всіма силами намагається зберегти мир та відстоювати кордони
Український футболіст відреагував на вторгнення російських військ до України.
Футбол 25 лютого 2022, 13:00 (football.ua)
Дітятьєв: Найстрашніше для мене, що нічого не можу зробити. Сил нам усім Дітятьєв: Найстрашніше для мене, що нічого не можу зробити. Сил нам усім
Український захисник прокоментував вторгнення російських військ до України.
Футбол 25 лютого 2022, 13:21 (football.ua)
Маріуполь: Маріуполь – це Україна! Тримаємося, Друзі! Маріуполь: Маріуполь – це Україна! Тримаємося, Друзі!
Український клуб відреагував на події в Україні.
Футбол 25 лютого 2022, 13:37 (football.ua)
Як правильно зберегти засмагу Як правильно зберегти засмагу
Солярій розбрат, а шкіра ваша. Отже, і вибирати солярій та доглядати за шкірою теж вам. Починаємо? А починаємо ми з підготовки шкіри Адже після ...
Здоров'я 25 лютого 2022, 07:06 (e-news.com.ua)
У Києві через попадання ВНП горить будинок У Києві через попадання ВНП горить будинок
У Києві через попадання ВНП горить дев'ятиповерхівка, повідомили у ДСНС.. Вказано, що є загроза руйнування. «Близько 04:20 на вул.. Кошиця 7А по...
Україна 25 лютого 2022, 08:12 (Зеркало недели)
Вчені довели, що щоденні 30 хвилинні піші прогулянки удвічі зменшують ризик смерті Вчені довели, що щоденні 30 хвилинні піші прогулянки удвічі зменшують ризик смерті
Про користь і переваги піших прогулянок для здоров’я людини йдеться і повідомляється у різних новинних виданнях у досить великому обсязі. Останн...
Спорт 25 лютого 2022, 06:47 (e-news.com.ua)
Малиновський отримав найкращу оцінку від SofaScore у матчі з Олімпіакосом Малиновський отримав найкращу оцінку від SofaScore у матчі з Олімпіакосом
У поєдинку проти грецької команди українець відзначився дублем.
Футбол 25 лютого 2022, 07:20 (football.ua)
Продукти проти старішання можна купити у магазині Продукти проти старішання можна купити у магазині
Продукти для уповільнення старішання можна придбати у звичайному магазині. Ці продукти проти старішання можна купити у будь-якому магазині. Прод...
Здоров'я 25 лютого 2022, 07:39 (e-news.com.ua)
Гасперіні — про Малиновського: Я запитав, чи він готовий грати, адже його батьки в Україні Гасперіні — про Малиновського: Я запитав, чи він готовий грати, адже його батьки в Україні
Джан П'єро Гасперіні прокоментував виступ українського півзахисника.
Футбол 25 лютого 2022, 07:40 (football.ua)
Металіст: Віримо, що наші воїни зможуть захистити Україну Металіст: Віримо, що наші воїни зможуть захистити Україну
Харківська команда відреагувала на події в Україні.
Футбол 25 лютого 2022, 08:44 (football.ua)
Спаллетті: Наполі не злякався Барселону, але припустився забагато помилок Спаллетті: Наполі не злякався Барселону, але припустився забагато помилок
Головний тренер Наполі прокоментував поразку в Лізі Європи.
Футбол 25 лютого 2022, 08:59 (football.ua)
Гол Малиновського претендує на звання найкращого за тиждень у Лізі Європи Гол Малиновського претендує на звання найкращого за тиждень у Лізі Європи
Український хавбек оформив дубль у матчі проти Олімпіакосу.
Футбол 25 лютого 2022, 09:01 (football.ua)
Зеленский обратился к Бухарестской девятке с просьбой помочь Украине и надавить на РФ 2Зеленский обратился к Бухарестской девятке с просьбой помочь Украине и надавить на РФ
Президент Украины просит предоставить Киеву оборонную помощь.
Політика 25 лютого 2022, 09:03 (Зеркало недели)
Накладні вії провокують захворювання очей Накладні вії провокують захворювання очей
Американські вчені з Технологічного інституту Джорджії стверджують, що дуже довгі вії сприяють розвитку захворювань очей. Вчені з'ясували, що у ...
Здоров'я 25 лютого 2022, 10:33 (e-news.com.ua)
ФІФА: Засуджуємо застосування Росією сили в Україні ФІФА: Засуджуємо застосування Росією сили в Україні
Міжнародна федерація футболу сподівається на припинення бойових дій та мир в Україні.
Футбол 25 лютого 2022, 10:14 (football.ua)
Сімоне Індзагі: В мене було завдання потрапити в першу четвірку Серії А Сімоне Індзагі: В мене було завдання потрапити в першу четвірку Серії А
Тренер Інтера вже майже виконав свої завдання на сезон-2021/22.
Футбол 25 лютого 2022, 10:24 (football.ua)
Миколенко: Хочу, щоб увесь світ знав, що російська армія зараз вбиває мирних людей в Україні Миколенко: Хочу, щоб увесь світ знав, що російська армія зараз вбиває мирних людей в Україні
Український захисник прокоментував вторгнення російських військ до України.
Футбол 25 лютого 2022, 11:03 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском