Архів новин 

новини: 2 лютого 2022 у рубриці:  

Рейнілдо: Незрівнянно - приїхати з Мозамбіку і потрапити до Атлетико

Захисник поділився думками після трансферу в стан "
Футбол 02 лютого 2022, 06:56 (football.ua)

На ймовірність появи хвороб серця впливає час відходу людини до сну На ймовірність появи хвороб серця впливає час відходу людини до сну
Ймовірність розвитку хвороб серця залежить ще й від часу, у який людина лягає спати. Дослідники довели, що на ймовірність появи хвороб серця впл...
Здоров'я 02 лютого 2022, 06:47 (e-news.com.ua)
Андерсу Брейвіку відмовлено в УДВ Андерсу Брейвіку відмовлено в УДВ
Суд норвезької провінції Телемарк відмовив в умовно-достроковому звільненні засудженому за тероризм Андерсу Брейвіку, який у 2011 році влаштував ...
Суспільство 02 лютого 2022, 04:50 (glavnoe.ua)
На Донбасі знищено бойовика  На Донбасі знищено бойовика "
Лідер донецьких сепаратистів Денис Пушилін заявив, що на лінії зіткнення загинув російський найманець від вибухового пристрою, скинутого з безпіл...
Події 02 лютого 2022, 04:50 (glavnoe.ua)
Зеленський заручився підтримкою Джонсона у питанні звільнення окупованих територій Зеленський заручився підтримкою Джонсона у питанні звільнення окупованих територій
Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном заявив, що той запевнив йог...
Політика 02 лютого 2022, 05:54 (glavnoe.ua)
Курси валют на 2 лютого 2022 Курси валют на 2 лютого 2022
Національний банк України на 2 лютого 2022 року встановив офіційний курс на рівні 28,31 гривні за долар. Курс знизився на 14 копійок порівняно з ...
Економіка 02 лютого 2022, 05:54 (glavnoe.ua)
Фрукти та овочі – джерело щастя Фрукти та овочі – джерело щастя
Овочі та фрукти мають такі властивості, про які ми навіть не підозрюємо. І якщо харчуватися правильно, то можна знайти не лише фізичний добробут,...
Здоров'я 02 лютого 2022, 01:38 (e-news.com.ua)
Президенти України та Румунії обговорили ситуацію з безпекою у Чорному морі Президенти України та Румунії обговорили ситуацію з безпекою у Чорному морі
Зеленський ознайомив співрозмовника з ініціативами України.
Політика 02 лютого 2022, 01:35 (Зеркало недели)
Зеленський підписав указ про рішення РНБО у сфері кібербезпеки Зеленський підписав указ про рішення РНБО у сфері кібербезпеки
Країна тепер реалізовуватиме Стратегію кібербезпеки.
Політика 02 лютого 2022, 03:44 (Зеркало недели)
Пандев: Прийняв рішення, що більше не можу допомагати Дженоа Пандев: Прийняв рішення, що більше не можу допомагати Дженоа
Досвідчений форвард розповів про причини розлучення з "
Футбол 02 лютого 2022, 02:42 (football.ua)
Открылась седьмая сессия ІХ созыва Верховной Рады Украины Открылась седьмая сессия ІХ созыва Верховной Рады Украины
Открытие посетил президент Украины и члены Кабмина.
Україна 02 лютого 2022, 02:46 (Зеркало недели)
Мила Нитич топлесс позировала на кровати Мила Нитич топлесс позировала на кровати
Артистка отдыхает за границей.
Світські хроніки 02 лютого 2022, 04:41 (ТСН.ua)
Хмара тегів