Архів новин 

новини: 30 серпня 2018 у рубриці:  

Російські біатлоністи знову попалися на допінгу

Серед обвинувачених Шипулін і Устюгов.
Спорт 30 серпня 2018, 17:42 (YTPO.ru)

Лучкевич: Дідівщину в збірній України припиняю Лучкевич: Дідівщину в збірній України припиняю
Півзахисник молодіжної збірної України Валерій Лучкевич не є прихильником дідівщини.
Футбол 30 серпня 2018, 17:39 (football.ua)
Колаген: чим він небезпечний Колаген: чим він небезпечний
Фібрилярний білок, що становить основу сполучної тканини організму, називається колаген.
Здоров'я 30 серпня 2018, 16:40 (NeBoley.com.ua)
Гассиев  вилетів  на півроку через значні травм в бою з Усиком Гассиев "вилетів" на півроку через значні травм в бою з Усиком
Росіянину вже зробили операцію.
Спорт 30 серпня 2018, 16:31 (ТСН.ua)
Морозенко покинув Олімпік через півтора місяці Морозенко покинув Олімпік через півтора місяці
Півзахисник Євген Морозенко залишився без роботи.
Футбол 30 серпня 2018, 17:20 (football.ua)
Українську чемпіонку Олімпійських ігор-2008 відсторонили на чотири роки Українську чемпіонку Олімпійських ігор-2008 відсторонили на чотири роки
Всього за "синьо-жовтих" вона завоювала чотири медалі.
Спорт 30 серпня 2018, 17:18 (ТСН.ua)
Мораес: Якщо я заб ю 2 голи в УПЛ, але Шахтар стане чемпіоном - буду радий Мораес: Якщо я заб'ю 2 голи в УПЛ, але Шахтар стане чемпіоном - буду радий
Нападаючий Шахтаря Жуніор Мораес відповів на питання жунралістов в ході відкритого тренування.
Футбол 30 серпня 2018, 14:59 (football.ua)
Барселона придбала капітана молодіжки Уругваю, прописавши величезні відступні Барселона придбала капітана молодіжки Уругваю, прописавши величезні відступні
Захисник Рональд Араухо перебрався в каталонський клуб.
Футбол 30 серпня 2018, 14:59 (football.ua)
Мане: МЮ робив пропозицію по мені, але для мене це невідповідна команда Мане: МЮ робив пропозицію по мені, але для мене це невідповідна команда
Півзахисник Ліверпуля Садіо Мане розповів про те, що свого часу його хотів роздобути Манчестер Юнайтед.
Футбол 30 серпня 2018, 15:56 (football.ua)
США готують страшний удар по Сирії США готують страшний удар по Сирії
Чергова провокація може поховати надії на мир на Близькому Сході.
Політика 30 серпня 2018, 15:52 (YTPO.ru)
Київ днем ??і вночі-5: герої розповіли, як відкосити від школи Київ днем ??і вночі-5: герої розповіли, як відкосити від школи
На носі - 1 сентября. У День знань вже знайомі нам герої і «новачки» серіаліті Нового каналу «Київ днем ??і вночі» розповіли про улюблені і нелюб...
Шоу-бізнес 30 серпня 2018, 16:23 (tv.ua)
Перша ліга втратила ще один футбольний клуб Перша ліга втратила ще один футбольний клуб
Після трьох турів він не набрав жодного очка.
Спорт 30 серпня 2018, 16:17 (ТСН.ua)
Володін назвав головну особливість Йосипа Кобзона Володін назвав головну особливість Йосипа Кобзона
Спікер Держдуми сумує через смерть співака.
Політика 30 серпня 2018, 16:12 (YTPO.ru)
Ман Сіті складе Барселоні конкуренцію в боротьбі за Рабіо Ман Сіті складе Барселоні конкуренцію в боротьбі за Рабіо
Півзахисник ПСЖ Адрієн Рабіо цікавий чинному чемпіону Англії.
Футбол 30 серпня 2018, 11:42 (football.ua)
Чи можна залишитися косооким після переляку Чи можна залишитися косооким після переляку
Обдурювання або сувора правда?.
Здоров'я 30 серпня 2018, 11:39 (NeBoley.com.ua)
Санкційний фарс: Росія адаптувалася, Європа ридає Санкційний фарс: Росія адаптувалася, Європа ридає
Спроба натиснути на Москву обернулася ударом по економіці ЄС.
Економіка 30 серпня 2018, 12:20 (YTPO.ru)
Каньє Уест назвав причину підтримки Трампом чорношкірих Каньє Уест назвав причину підтримки Трампом чорношкірих
Репер заявив, що для Дональда Трампа має значення, що думає чорношкіре населення країни.
Музика 30 серпня 2018, 13:00 (Корреспондент.net)
Реал спробує дістати Алонсо перед закриттям трансферного вікна Реал спробує дістати Алонсо перед закриттям трансферного вікна
"Королівський клуб" має намір підписати захисника Челсі Маркоса Алонсо.
Футбол 30 серпня 2018, 12:56 (football.ua)
Степаненко: Сподіваємося, з 3 і 4 кошики Шахтарю попадуться суперники простіше Степаненко: Сподіваємося, з 3 і 4 кошики Шахтарю попадуться суперники простіше
Півзахисник "гірників" Тарас Степаненко поділився очікуваннями від майбутнього жеребкування Ліги чемпіонів.
Футбол 30 серпня 2018, 12:49 (football.ua)
рубль заштормило рубль заштормило
Курс російської валюти очікують серйозні скачки.
Економіка 30 серпня 2018, 12:41 (YTPO.ru)
Степаненко: Фомін не показав того рівня, який повинен показувати нападник Шахтаря Степаненко: Фомін не показав того рівня, який повинен показувати нападник Шахтаря
Півзахисник Шахтаря і збірної України Тарас Степаненко поспілкувався з журналістами.
Футбол 30 серпня 2018, 13:32 (football.ua)
Яким буде Ювентус в новому сезоні? Яким буде Ювентус в новому сезоні?
Сергій Шевченко - про головне фаворита Серії А.
Футбол 30 серпня 2018, 13:29 (football.ua)
 Єдина Росія  допомогла зібратися в школу нужденним "Єдина Росія" допомогла зібратися в школу нужденним
В акції взяли участь як партійці, так і просто небайдужі люди.
Політика 30 серпня 2018, 14:10 (YTPO.ru)
Гіггз: Бейл може заповнити порожнечу після відходу Роналду Гіггз: Бейл може заповнити порожнечу після відходу Роналду
Легенда валлійського футболу Райан Гіггз вважає, що його співвітчизнику Гарету Бейлу під силу повноцінно замінити в Реалі Кріштіану Роналду.
Футбол 30 серпня 2018, 14:41 (football.ua)
Таїландський боксер побив фантастичний рекорд Мейвезера Таїландський боксер побив фантастичний рекорд Мейвезера
Здавалося, що цього ніколи не станеться.
Спорт 30 серпня 2018, 14:34 (ТСН.ua)
Як не помилитися з вибором стоматологічної клініки Як не помилитися з вибором стоматологічної клініки
Знайти сучасну стоматологічну клініку високого рівня з якісним наданням послуг не буде складно, якщо звернутися за допомогою в White and White. Ц...