Архів новин 

новини: 7 червня 2018 у рубриці:  

В Нью-Йорке открылась выставка украинских художников

Персональна виставка українського арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв "Фантазія та шаленство: художня подорож з Києва до Нью-Йорка" відкрилась у середу в центрі Нью-Йорка, в Галереї сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art.
Мистецтво 07 червня 2018, 08:31 (glavnoe.ua)

День в ООС: двое погибших, двое раненых День в ООС: двое погибших, двое раненых
Упродовж минулої доби, 6 червня, ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишалася складною та контрольованою. Бойові дії тривали н...
Політика 07 червня 2018, 08:30 (glavnoe.ua)
Названо речовина, здатне спровокувати рак кишечника Названо речовина, здатне спровокувати рак кишечника
Речовина триклозан, що міститься в зубній пасті, милі і інших засобах побутової хімії, може викликати запалення товстої кишки і спровокувати розв...
Здоров'я 07 червня 2018, 07:06 (NeBoley.com.ua)
Воротар збірної Іспанії проігнорував прем єр-міністра через секс-скандал в 2016 році Воротар збірної Іспанії проігнорував прем'єр-міністра через секс-скандал в 2016 році
Де Хеа не став вітати чиновника, який критикував його.
Спорт 07 червня 2018, 07:33 (ТСН.ua)
Баллак: Лев помилився, не викликавши Сані Баллак: Лев помилився, не викликавши Сані
Колишній півзахисник збірної Німеччини Міхаель Баллак прокоментував рішення Йоахіма Льова не викликати на ЧС-2018 Лероя Сані.
Футбол 07 червня 2018, 08:16 (football.ua)
В  Реалі  переконані, що Роналду і Неймар можуть грати в одній команді В "Реалі" переконані, що Роналду і Неймар можуть грати в одній команді
Клуб хоче підписати бразильця, незважаючи на відставку Зідана.
Спорт 07 червня 2018, 01:23 (ТСН.ua)
Ілон Маск залишиться біля керма  Тесли Ілон Маск залишиться біля керма "Тесли"
Глава компанії Tesla Ілон Маск заявив, що поставлена ??раніше мета збирати до кінця червня 5 тисяч автомобілів Model 3 в тиждень «цілком імовірна...
Наука та здоров'я 07 червня 2018, 01:07 (glavnoe.ua)
Акупунктурний ліфтинг: точки гармонії Акупунктурний ліфтинг: точки гармонії
Східні практики, якою б сфери вони не стосувалися, завжди були у великій пошані на Заході. Нетрадиційна для європейської людини і традиційна для ...
Здоров'я 07 червня 2018, 01:12 (e-news.com.ua)
Чи ефективні водостійкі крему від сонця? Чи ефективні водостійкі крему від сонця?
Вважаються водостійкими сонцезахисні креми не забезпечують належного захисту. Їх SPF падає на 59% після 40 хвилин, проведених в солоній воді.
Здоров'я 07 червня 2018, 01:10 (NeBoley.com.ua)
Мода нещадна: джинси-стринги підірвали Інтернет Мода нещадна: джинси-стринги підірвали Інтернет
На нову модель дуже коротких шортів, що межують з трусами, звернула увагу дівчина в Twitter.
Здоров'я 07 червня 2018, 01:37 (NeBoley.com.ua)
Лікарі розповіли, як запобігти викидень Лікарі розповіли, як запобігти викидень
Виявляється, нестачі вітаміну D небезпечна не тільки для кісток.
Здоров'я 07 червня 2018, 01:33 (NeBoley.com.ua)
Суд ЄС скасував санкції проти Арбузова Суд ЄС скасував санкції проти Арбузова
Рішенням Європейського суду в Люксембурзі зняті санкції ЄС, запроваджені Радою Євросоюзу проти колишнього і. прем'єр-міністра України і екс-глави...
Політика 07 червня 2018, 01:28 (glavnoe.ua)
Гросс продовжив контракт з Брайтоном Гросс продовжив контракт з Брайтоном
Німецький плеймейкер Паскаль Гросс уклав нову угоду з Брайтоном.
Футбол 07 червня 2018, 00:16 (football.ua)
Атлетіко запропонував 60 мільйонів євро за Лемара - Ді Марція Атлетіко запропонував 60 мільйонів євро за Лемара - Ді Марція
Атлетіко запропонував 60 мільйонів євро за півзахисника Монако Тому Лемара.
Футбол 07 червня 2018, 00:16 (football.ua)
Карпати викуплять Карраскаль за два мільйони - AS Карпати викуплять Карраскаль за два мільйони - AS
Карпати і Севілья дійшли згоди.
Футбол 07 червня 2018, 00:26 (football.ua)
Леванте потрібен нападник Реала Леванте потрібен нападник Реала
Леванте зацікавлений в підписанні нападаючого мадридського Реала Борха Майораля.
Футбол 07 червня 2018, 00:33 (football.ua)
Білорусь - Угорщина 1: 1 Відео голів та огляд матчу Білорусь - Угорщина 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд товариського матчу між збірними Білорусі та Угорщини - 1: 1.
Футбол 07 червня 2018, 00:52 (football.ua)
Ріанчо: Вдячний Шевченко, який дав мені можливість стати частиною його команди Ріанчо: Вдячний Шевченко, який дав мені можливість стати частиною його команди
Рауль Ріанчо прокоментував своє рішення покинути тренерський штаб збірної України.
Футбол 07 червня 2018, 00:52 (football.ua)
Наполі має намір перехопити Дарміан у Ювентуса Наполі має намір перехопити Дарміан у Ювентуса
Захисник Манчестер Юнайтед Маттео Дарміан може перебратися в Неаполь.
Футбол 07 червня 2018, 00:58 (football.ua)
Факундо Феррейра - гравець Бенфіки Факундо Феррейра - гравець Бенфіки
Колишній нападаючий Шахтаря Факундо Феррейра підписав контракт з Бенфікою.
Футбол 07 червня 2018, 01:02 (football.ua)
Наінгголан про дитинство: Мати заробляла 1300 євро, ми їли одне і те ж і могли жити без електрики Наінгголан про дитинство: Мати заробляла 1300 євро, ми їли одне і те ж і могли жити без електрики
Півзахисник Роми Раджа Наїнгголан розповів, як йому жилося в дитинстві.
Футбол 07 червня 2018, 00:44 (football.ua)
Гвардіола: На старості років сподіваюся знову очолити молодіжку Барселони Гвардіола: На старості років сподіваюся знову очолити молодіжку Барселони
Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола розповів, де планує завершити свою тренерську кар'єри.
Футбол 07 червня 2018, 00:44 (football.ua)
Чим небезпечна єдина сигарета в день Чим небезпечна єдина сигарета в день
Експерти з Німеччини попередили, що негативні наслідки навіть слабкого паління тривають через роки.
Здоров'я 07 червня 2018, 00:39 (NeBoley.com.ua)
В СБУ підтвердили справжність  списку 47-ми В СБУ підтвердили справжність "списку 47-ми"
Прес-центр Служби безпеки України підтвердив BBC, що в опублікованому в українській пресі "розстрільному списку" журналістів і блогерів вказані т...