Архів новин 

новини: 26 червня 2018 у рубриці:  

Один з кращих способів знизити рівень глюкози в крові

Наукові фахівці з Канади зробили висновок про те, що заміна крахмалосодержащих гарнірів сочевицею ефективно сприяє зниженню рівня глюкози в крові.
Здоров'я 26 червня 2018, 18:51 (NeBoley.com.ua)

 Рома  оголосила про третій трансфер за день, купивши футболіста ПСЖ "Рома" оголосила про третій трансфер за день, купивши футболіста ПСЖ
Хав'єр Пасторе буде виступати в новому клубі під 27-м номером.
Спорт 26 червня 2018, 18:47 (ТСН.ua)
Володін привітав Зюганова з днем ??народження Володін привітав Зюганова з днем ??народження
Сьогодні лідеру КПРФ виповнилося 74 роки.
Політика 26 червня 2018, 18:43 (YTPO.ru)
В Запорожской области полицейские уничтожили наркопосев на сумму почти четыре миллиона грн В Запорожской области полицейские уничтожили наркопосев на сумму почти четыре миллиона грн
В результаті спільних заходів підрозділів поліції, правоохоронці виявили та знищили плантацію нарковмісних рослин коноплі в Приазовському районі ...
Події 26 червня 2018, 18:38 (glavnoe.ua)
В Винницкой области на 11 лет посадили экс-военного, взорвавшего жену и ее бойфренда В Винницкой области на 11 лет посадили экс-военного, взорвавшего жену и ее бойфренда
Про судове рішення, яким засудили чоловіка за спробу вбивства двох людей, розповіли в прокуратурі області. Йдеться про 41-річного мешканця Немирі...
Події 26 червня 2018, 18:40 (glavnoe.ua)
Стало известно, сколько харьковчан получают субсидии Стало известно, сколько харьковчан получают субсидии
У травні 2018 р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримували 11,3 тис. домогосподарств. Зменшення кількості...
Економіка 26 червня 2018, 18:41 (glavnoe.ua)
Данія - Франція: Манданда в основі Данія - Франція: Манданда в основі
Стали відомі стартові склади команд на матч третього туру чемпіонату світу між Данією і Францією.
Футбол 26 червня 2018, 17:40 (football.ua)
Експерт: відтік українських студентів найближчим часом буде тільки збільшуватися Експерт: відтік українських студентів найближчим часом буде тільки збільшуватися
У зарубіжних вузах кількість українських студентів постійно збільшується. Протягом 2009-2016 років їх число зросло майже в три рази до 70 тис. лю...
Суспільство 26 червня 2018, 18:01 (glavnoe.ua)
Принц Вільям і Кейт Міддлтон порушать традицію в день хрещення принца Луї Принц Вільям і Кейт Міддлтон порушать традицію в день хрещення принца Луї
На початку наступного місяця, 9 липня, відбудеться хрещення молодшого сина герцога і герцогині Кембриджських - принца Луї.
Шоу-бізнес 26 червня 2018, 17:56 (ter-a.com.ua)
Пасторе підписав контракт з Ромою Пасторе підписав контракт з Ромою
Екс-півзахисник ПСЖ Хав'єр Пасторе став гравцем Роми.
Футбол 26 червня 2018, 17:54 (football.ua)
Динамо може підписати форварда з Аргентини Динамо може підписати форварда з Аргентини
Кияни планують підсилити лінію нападу гравцем Расінга.
Футбол 26 червня 2018, 17:50 (football.ua)
Абду Діалло підписав контракт з Боруссією Д Абду Діалло підписав контракт з Боруссією Д
Захисник Майнца Абду Діалло став гравцем Боруссії Д.
Футбол 26 червня 2018, 18:16 (football.ua)
Держборг України скоротився на $ 800 мільйонів Держборг України скоротився на $ 800 мільйонів
Сукупний державний (прямий) і гарантований державою борг України в травні 2018 року скоротився на 1%, або на 0,79 мільярда доларів, - до 76,26 мі...
Україна 26 червня 2018, 18:13 (e-news.com.ua)
Турецький клуб хоче викупити контракт футболіста  Динамо  - ЗМІ Турецький клуб хоче викупити контракт футболіста "Динамо" - ЗМІ
Команда вже готова почати переговори з киянами.
Спорт 26 червня 2018, 18:29 (ТСН.ua)
Анастасія Даугуле встановила міжнародний рекорд з плавання Анастасія Даугуле встановила міжнародний рекорд з плавання
Чарівна ведуча телеканалу «Інтер» Анастасія Даугуле в черговий раз довела, що рекорди можуть ставити не тільки професійні спортсмени. Кілька дні...
Спорт 26 червня 2018, 15:53 (tv.ua)
До кінця дня долар злетить До кінця дня долар злетить
Американська валюта подорожчає до 63 рублів.
Економіка 26 червня 2018, 15:50 (YTPO.ru)
Британські кораблі вийшли на перехоплення російських Британські кораблі вийшли на перехоплення російських
Інциденти в Північному морі відбуваються все частіше.
Політика 26 червня 2018, 16:14 (YTPO.ru)
Рома підписала контракти з Сантон і Дзаніоло Рома підписала контракти з Сантон і Дзаніоло
Захисник Давіде Сантон і півзахисник Ніколо Дзаніоло підписали контракти з Ромою на чотири і п'ять років відповідно.
Футбол 26 червня 2018, 16:34 (football.ua)
Що чекає українців, які не підпишуть декларацію до 1 липня Що чекає українців, які не підпишуть декларацію до 1 липня
Роз'яснення дали представники українського МОЗ.
Здоров'я 26 червня 2018, 16:28 (NeBoley.com.ua)
«Уральські пельмені» не змогли відсудити у Нетіевскій гроші за «гладіолус» «Уральські пельмені» не змогли відсудити у Нетіевскій гроші за «гладіолус»
Екс-директор продав запис ювілейного концерту каналу СТС.
Суспільство 26 червня 2018, 16:44 (JustMedia)
Спортинг збирається звільнити Михайловича Спортинг збирається звільнити Михайловича
Сініша Михайлович може так і не почати роботу на посаді тренера Спортінга.
Футбол 26 червня 2018, 17:11 (football.ua)
Володін: смерть Дементьєва - втрата для всієї країни Володін: смерть Дементьєва - втрата для всієї країни
Спікер ГД висловив співчуття рідним і близьким поета.
Політика 26 червня 2018, 17:06 (YTPO.ru)
Лідія Таран вперше відверто розповіла про особисте життя Лідія Таран вперше відверто розповіла про особисте життя
Відома українська телеведуча Лідія Таран, яка ніколи не виставляла особисте життя напоказ, відверто розповіла про розлучення з Андрієм Доманським...
Шоу-бізнес 26 червня 2018, 17:03 (tv.ua)
Арсенал включився в боротьбу за БЕНАТОВ Арсенал включився в боротьбу за БЕНАТОВ
Захисник Ювентуса Мехді Бенатов може продовжити кар'єру в англійській Прем'єр-лізі.
Футбол 26 червня 2018, 16:57 (football.ua)
ЧС-2018: проти Бельгії Англія зіграє без шести основних футболістів ЧС-2018: проти Бельгії Англія зіграє без шести основних футболістів
Тренер збірної Англії Гарет Саутгейт вирішив дати відпочити лідерам в поєдинку проти Бельгії.
Футбол 26 червня 2018, 16:52 (football.ua)
Сидорчук підписав з Динамо новий п ятирічний контракт Сидорчук підписав з Динамо новий п'ятирічний контракт
Капітан Динамо Сергій Сидорчук підписав з київським клубом новий контракт.
Футбол 26 червня 2018, 17:24 (football.ua)
Ібрагімович в своєму стилі прокоментував гру збірної Швеції: Я можу краще Ібрагімович в своєму стилі прокоментував гру збірної Швеції: Я можу краще
Златан не може дивитися, як команда грає без нього.
Спорт 26 червня 2018, 17:19 (ТСН.ua)
ЧС-2018: склади команд на матч між Австралією і Перу ЧС-2018: склади команд на матч між Австралією і Перу
Стали відомі стартові склади команд на матч третього туру групового раунду фінального турніру ЧС-2018 Австралія - ??Перу.
Футбол 26 червня 2018, 17:37 (football.ua)
Не хочу знати, які мої вигідні ракурси і пози: Сандра Буллок відмовилася від секс-сцен Не хочу знати, які мої вигідні ракурси і пози: Сандра Буллок відмовилася від секс-сцен
Актриса ніколи не буде зніматися у відвертих епізодах.
Світські хроніки 26 червня 2018, 17:32 (ТСН.ua)
Пограничники не пропустили в Украину двух российских журналистов Пограничники не пропустили в Украину двух российских журналистов
Сьогодні вранці під час оформлення пасажирів рейсу «Мінськ – Київ» правоохоронці виявили громадянина РФ, стосовно якого було доручення державного...