Архів новин 

новини: 13 лютого 2018 у рубриці:  

Шахтар продав уже більше 30 тисяч квитків на Рому

Бажаючим придбати квиток на матч Шахтар - Рома варто поквапитися - квитків на матч залишилося мало.
Футбол 13 лютого 2018, 13:02 (football.ua)

Українські боксери завоювали два золота на турнірі в Угорщині Українські боксери завоювали два золота на турнірі в Угорщині
На міжнародному турнірі вищої категорії присвяченій пам'яті Іштвана Бочкаї, який завершився в угорському Дебрецені, українські боксери завоювали ...
Спорт 13 лютого 2018, 12:57 (УРА-Информ)
Лідер Metallica зніметься в стрічці про серійного вбивцю Лідер Metallica зніметься в стрічці про серійного вбивцю
Фронтмен культової рок-колективу зіграє у фільмі поліцейського. Стрічка розповість історію харизматичного маніяка, який заманив у свої тенета бли...
Музика 13 лютого 2018, 12:49 (Корреспондент.net)
В Україні створять єдиний реєстр всіх ліків В Україні створять єдиний реєстр всіх ліків
Кабінет міністрів разом з Державним експертним центром МОЗ України працює над розробкою прозорого єдиного номенклатурного реєстру всіх лікарських...
Здоров'я 13 лютого 2018, 12:55 (NeBoley.com.ua)
Погасить долги по зарплате на Харьковском авиазаводе обещают лишь в 2023 году Погасить долги по зарплате на Харьковском авиазаводе обещают лишь в 2023 году
Харьковское государственное авиационное производственное предприятие утвердило график погашения задолженности по зарплате и другим выплатам.
Економіка 13 лютого 2018, 12:52 (glavnoe.ua)
В Запорожье полиция поймала на вымогательстве  нечистого на руку коллегу В Запорожье полиция поймала на вымогательстве "нечистого на руку коллегу"
До Запорізького управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся мешканець Києва. Він повідомив про протиправні...
Суспільство 13 лютого 2018, 12:52 (glavnoe.ua)
У Пакистані ліквідували одного з лідерів талібів У Пакистані ліквідували одного з лідерів талібів
Військові США вбили Халіда Мехсуда, відомого як Саджн, біля кордону з Афганістаном. Його смерть повинна значно послабити Талібан.
Світ 13 лютого 2018, 11:54 (GIGAMIR)
Майбутні пенсіонери заробили на мовчанні Майбутні пенсіонери заробили на мовчанні
Прибутковість пенсійних інвестицій в кілька разів перевищила інфляцію.
Економіка 13 лютого 2018, 12:04 (YTPO.ru)
З Криму вислали 23 українця З Криму вислали 23 українця
З анексованого Росією Криму видворили 23 українця.
Суспільство 13 лютого 2018, 12:24 (УРА-Информ)
На Олімпіаді-2018 вже зареєстровані перші випадки вживання допінгу На Олімпіаді-2018 вже зареєстровані перші випадки вживання допінгу
У південнокорейському Пхенчхані на зимовій Олімпіаді 2018 року виявлено перші випадок порушення антидопінгових правил. Про це повідомляє прес-слу...
Спорт 13 лютого 2018, 12:21 (УРА-Информ)
Ірина Білик зізналася, що приховує від чоловіка Ірина Білик зізналася, що приховує від чоловіка
Напередодні Дня закоханих співачка Ірина Білик відверто розповіла про особисте життя в одному з недавніх інтерв'ю. Так, артистка поділилася, що,...
Шоу-бізнес 13 лютого 2018, 12:18 (tv.ua)
На Олімпіаді розгорівся допінговий скандал На Олімпіаді розгорівся допінговий скандал
МОК продовжує ігнорувати порушення в інших країнах.
Спорт 13 лютого 2018, 12:43 (YTPO.ru)
Хацкевич: Оцінювати по зборах і контрольних ігор важко Хацкевич: Оцінювати по зборах і контрольних ігор важко
Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич розповів про підготовку команди до другої частини сезону.
Футбол 13 лютого 2018, 12:37 (football.ua)
Готівкова валюта в обмінниках продовжує дешевшати Готівкова валюта в обмінниках продовжує дешевшати
В обмінних пунктах України у вівторок, 13 лютого 2018 року, готівковий долар втратив 60 копійок.
Економіка 13 лютого 2018, 12:34 (УРА-Информ)
Президенту ПАР дали дві доби для відходу у відставку Президенту ПАР дали дві доби для відходу у відставку
Члени правлячої партії ПАР "Африканський національний конгрес" дали президенту країни Джейкобу Зумі 48 годин на те, щоб він покинув президентськи...
Політика 13 лютого 2018, 11:03 (УРА-Информ)
Як все-таки вивчити цей англійський Як все-таки вивчити цей англійський
Вперше в Києві в ALOHA Language School стартував курс англійської мови ALOHA Pro для ТОП-менеджерів, керівників і власників компаній.
Київ 13 лютого 2018, 11:18 (Корреспондент.net)
На Олімпіаді розбився російський спортсмен На Олімпіаді розбився російський спортсмен
Під час швидкісного спуску гірськолижник Павло Тріхічев не зміг утримати рівновагу.
Події 13 лютого 2018, 11:09 (YTPO.ru)
У Києві у вівторок попрощаються з Мирославом Поповичем У Києві у вівторок попрощаються з Мирославом Поповичем
У вівторок, 13 лютого, в Києві відбудеться церемонія прощання з заслуженим діячем науки, академіком, директором Інституту філософії імені Григорі...
Київ 13 лютого 2018, 11:06 (УРА-Информ)
Харрі Кейн. Від 0 до 100 Харрі Кейн. Від 0 до 100
Нападаючий Тоттенхема Харрі Кейн розповів про себе для The Players Tribune. Англієць розповів про слід Арсеналу в його кар'єрі, важких етапах сво...
Футбол 13 лютого 2018, 11:30 (football.ua)
Смажена їжа не робить негативного впливу на здоров я серця Смажена їжа не робить негативного впливу на здоров'я серця
Іспанські дослідники повідомили, що вживання їжі смаженої на соняшниковій або оливковій олії ніяк не пов'язане із захворюваннями серцево-судинної...
Здоров'я 13 лютого 2018, 11:22 (e-news.com.ua)
МЮ міг би продавати назву стадіону за 26 млн фунтів щорічно МЮ міг би продавати назву стадіону за 26 млн фунтів щорічно
"Червоні дияволи" не мають наміру продавати назву стадіону Олд Траффорд, але через це вони недоотримують близько 26 млн фунтів на рік.
Футбол 13 лютого 2018, 11:18 (football.ua)
Стало відомо, коли почне свої польоти Ryanair Стало відомо, коли почне свої польоти Ryanair
Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що ірландський лоукостер Ryanair вийде на український ринок авіаперевезень з осені 2018 року.
Суспільство 13 лютого 2018, 11:15 (УРА-Информ)
Виявилося, в світі є люди, які не звикли їсти шоколад Виявилося, в світі є люди, які не звикли їсти шоколад
Молоді індонезійки вчаться робити смачний і якісний шоколад. Такі курси відкрив в Джакарті місцевий виробник вишуканих ласощів. Мета - підвищити ...
Суспільство 13 лютого 2018, 11:34 (glavnoe.ua)
Помер відомий Харківський вчений і активіст євромайдан Помер відомий Харківський вчений і активіст євромайдан
На 74-му році пішов з життя відомий вчений, фізик, лауреат Державної премії України, професор Олександр Копеліович. Про це на своїй сторінці в Fa...
Суспільство 13 лютого 2018, 11:30 (glavnoe.ua)
Google ускладнить крадіжку фотографій через пошук по зображеннях Google ускладнить крадіжку фотографій через пошук по зображеннях
Google запровадить нові правила видачі фотографій в розділі «Пошук по зображеннях». Нові правила покликані ускладнити крадіжку знімків в інтернет...
Суспільство 13 лютого 2018, 11:27 (glavnoe.ua)
У Київській області знайшли 433 боєприпасів У Київській області знайшли 433 боєприпасів
Боєприпаси часів Другої світової війни виявили в селі Калинівка Київської області. Територія охороняється працівниками Національної та муніципаль...
Київ 13 лютого 2018, 11:20 (Корреспондент.net)
Як Блекберн в третьому дивізіоні без захисту грає Як Блекберн в третьому дивізіоні без захисту грає
Блекберн продемонстрував зразок жахливої ??гри в обороні в матчі Ліги 1 проти Олдхем Атлетик.
Футбол 13 лютого 2018, 11:50 (football.ua)
Фигуристая Ким Кардашян рассекретила параметры своих форм Фигуристая Ким Кардашян рассекретила параметры своих форм
Признаться в сокровенном знаменитость заставила сестра Кортни.
Світські хроніки 13 лютого 2018, 11:11 (ТСН.ua)
Що буде з організмом, якщо вживати мед щодня Що буде з організмом, якщо вживати мед щодня
А ви їсте мед щодня? Чи дійсно це настільки корисний продукт для шкіри, тіла і травлення? Тут декілька фактів, що буде з вашим організмом, якщо ї...