Архів новин 

новини: 12 лютого 2018 у рубриці:  

Лауреат загальнонаціональної програми "Людина року-2017" в номінації "Підприємець року"

Олег МАЙБОРОДА Генеральний директор ТОВ "Укрбуд Девелопмент".
Суспільство 12 лютого 2018, 14:19 (УРА-Информ)

У Криму російські спецслужби знову затримали українця за підозрою в  шпигунстві У Криму російські спецслужби знову затримали українця за підозрою в "шпигунстві"
В окупованому Криму російські спецслужби затримали громадянина України Костянтина Давиденко.
Суспільство 12 лютого 2018, 14:14 (УРА-Информ)
Під час аварії Ан-148 загинула наречена російського хокеїста Під час аварії Ан-148 загинула наречена російського хокеїста
Дівчина летіла на зустріч з нареченим.
Події 12 лютого 2018, 14:08 (YTPO.ru)
Трамп не впевнений в досягненні перемир я між Ізраїлем і Палестиною Трамп не впевнений в досягненні перемир'я між Ізраїлем і Палестиною
Американський президент Дональд Трамп ставить під сумнів досягнення перемир'я між Ізраїлем і Палестиною.
Політика 12 лютого 2018, 14:00 (УРА-Информ)
Венгер: Можливо, Ляказетт не забиває через прихід Обамеянга Венгер: Можливо, Ляказетт не забиває через прихід Обамеянга
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер прокоментував кілька нереалізованих моментів у виконанні нападника Олександра Ляказетта в матчі проти Тотте...
Футбол 12 лютого 2018, 14:10 (football.ua)
Франція встановила ретельну добірку мігрантів Франція встановила ретельну добірку мігрантів
Міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коломб анонсував відбір серед мігрантів, оскільки країна не в змозі прийняти всіх бажаючих. Про це повідом...
Політика 12 лютого 2018, 14:08 (УРА-Информ)
У Сирії почалася антитерористична операція  Оливкова гілка У Сирії почалася антитерористична операція "Оливкова гілка"
У Афрін на північному заході Сирії з початку операції "Оливкова гілка" знешкоджені 1 369 терористів. Про це повідомляє видання Anadolu Agency.
Суспільство 12 лютого 2018, 12:41 (УРА-Информ)
Борг київських водіїв з транспортного податку перевищив 72 млн грн Борг київських водіїв з транспортного податку перевищив 72 млн грн
У столиці борг по транспортному податку з фізичних осіб становить 72,4 млн гривень, в тому числі 22,3 млн гривень - борг, що виник протягом 2017 ...
Київ 12 лютого 2018, 12:37 (Корреспондент.net)
На Запоріжжі горів завод феросплавів На Запоріжжі горів завод феросплавів
У понеділок вранці, 12 лютого, в Запоріжжі сталася пожежа.
Події 12 лютого 2018, 13:03 (УРА-Информ)
В Японії снігопад вбив п ятьох людей В Японії снігопад вбив п'ятьох людей
На японському острові Хонсю в результаті снігопадів загинули п'ятеро людей.
Події 12 лютого 2018, 13:18 (УРА-Информ)
Фанатки з КНДР порушили глядачів на Іграх Фанатки з КНДР порушили глядачів на Іграх
Північнокорейські вболівальниці допомагають спортсменам диким способом.
Спорт 12 лютого 2018, 13:13 (YTPO.ru)
Хльобас: Зосереджений лише на Динамо, мені сказали, що я залишаюся Хльобас: Зосереджений лише на Динамо, мені сказали, що я залишаюся
Нападаючий Динамо Дмитро Хльобас поспілкувався з представниками клубного прес-центру киян після матчу з Сарпсборг.
Футбол 12 лютого 2018, 13:26 (football.ua)
У Києві на карантин закрилися 119 шкіл У Києві на карантин закрилися 119 шкіл
Школи закриваються за рішенням педагогічних рад в тих випадках, якщо захворюваність дітей перевищує епідпоріг в певних класах, паралелях або школ...
Київ 12 лютого 2018, 13:42 (Корреспондент.net)
Битва молодих бомбардирів: Кутроне поступається лише Мбаппе Битва молодих бомбардирів: Кутроне поступається лише Мбаппе
Нападаючий Мілана Патрік Кутроне демонструє відмінну результативність в нинішньому сезоні.
Футбол 12 лютого 2018, 13:58 (football.ua)
Бойко: Перехід в Динамо був мені по-справжньому необхідний Бойко: Перехід в Динамо був мені по-справжньому необхідний
Воротар Динамо Денис Бойко прокоментував перший поєдинок після повернення в свою рідну команду.
Футбол 12 лютого 2018, 11:37 (football.ua)
Сексапільна Ірина Шейк спокусливо продефілювала під руку з величезним трансформером Сексапільна Ірина Шейк спокусливо продефілювала під руку з величезним трансформером
Зірка модельного бізнесу взяла участь у показі Філіпа Плейн.
Світські хроніки 12 лютого 2018, 11:48 (ТСН.ua)
Меркель готова четвертий термін відпрацювати на посаді канцлера Німеччини Меркель готова четвертий термін відпрацювати на посаді канцлера Німеччини
Ангела Меркель планує і надалі очолювати Християнсько-демократичний союз і уряд Німеччини.
Політика 12 лютого 2018, 11:48 (УРА-Информ)
Кубок Придніпров я: п ятнадцятий ігровий день Кубок Придніпров'я: п'ятнадцятий ігровий день
11-го січня відбулися чотири матчі в рамках Кубка Придніпров'я.
Футбол 12 лютого 2018, 11:43 (football.ua)
Ризик розвитку харчових розладів не залежить від ваги, - дослідження Ризик розвитку харчових розладів не залежить від ваги, - дослідження
Вчені з США розповіли, що ризик розвитку харчових розладів не залежить від ваги людини.
Здоров'я 12 лютого 2018, 11:40 (NeBoley.com.ua)
ОПГ під керівництвом Тупальська понесло перші втрати ОПГ під керівництвом Тупальська понесло перші втрати
Стали відомі скандальні подробиці злочинної діяльності заступника начальника Київської митниці Юрія Коваленка, заарештованого Печерським районним...
Суспільство 12 лютого 2018, 12:09 (УРА-Информ)
Рятувальники знайшли другий  чорний ящик  на місці катастрофи Ан-148 Рятувальники знайшли другий "чорний ящик" на місці катастрофи Ан-148
У понеділок вранці, 12 лютого, російські рятувальники знайшли другий "чорний ящик" поблизу села Аргунової в Підмосков'я, де розбився літака Ан-14...
Події 12 лютого 2018, 12:06 (УРА-Информ)
Борг київських водіїв з транспортного податку перевищив 72 мільйони - УКРІНФОРМ Борг київських водіїв з транспортного податку перевищив 72 мільйони - УКРІНФОРМ
У столиці борг по транспортному податку з фізичних осіб становить 72,4 млн гривень, в тому числі 22,3 млн гривень - борг, що виник протягом 2017 ...
Київ 12 лютого 2018, 12:18 (Корреспондент.net)
З ким борються в Сирії наші «партнери»? З ким борються в Сирії наші «партнери»?
У жовтні 2017 року російські військові звели міст через Євфрат, який міг служити ще не один рік. Вантажопідйомність споруди становила 60 тонн. Ві...
Політика 12 лютого 2018, 12:14 (Life-News.Ru)
Сара Нетаніягу відвідала вдів убитих рабинів Сара Нетаніягу відвідала вдів убитих рабинів
11 лютого дружина прем'єр-міністра Сара Нетаніягу відвідала Хават-Гілад і Хар-Браха та висловила співчуття родинам убитих рабинів.
Фоторепортаж 12 лютого 2018, 12:09 (mignews.com)
Крим відіб є атаки Києва Крим відіб'є атаки Києва
Силовики і дружинники завадять диверсантам зірвати вибори президента.
Політика 12 лютого 2018, 12:06 (YTPO.ru)
Вербич: Сопенік використовував єдиний момент - це буде нам наукою Вербич: Сопенік використовував єдиний момент - це буде нам наукою
Півзахисник Динамо Бенджамін Вербич прокоментував гру киян в поєдинку з Сарпсборг.
Футбол 12 лютого 2018, 12:00 (football.ua)
Марта Костюк знову обновила особистий рекорд в рейтингу WTA Марта Костюк знову обновила особистий рекорд в рейтингу WTA
Юна українка Марта Костюк оновила особисте досягнення, піднявшись на 184 місце в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації.
Спорт 12 лютого 2018, 11:58 (УРА-Информ)
Чоловік Дженніфер Еністон поскаржився на дружину Чоловік Дженніфер Еністон поскаржився на дружину
Актор Джастін Теру втомився від нескінченних обмежень своєї зоряної дружини Дженніфер Еністон. Оскільки Дженніфер часто згадує, що схильна до по...
Шоу-бізнес 12 лютого 2018, 12:33 (tv.ua)
Харьковские гвардейцы встретились с выпускниками Кадетского корпуса Харьковские гвардейцы встретились с выпускниками Кадетского корпуса
Учнів ознайомили із напрямками навчання в Академії НГУ, перевагами строкової та контрактної служби у військових частинах Національної гвардії Укр...
Суспільство 12 лютого 2018, 11:54 (glavnoe.ua)
Беременная Джамала показала архивные фото с мамой и поздравила ее с днем рождения Беременная Джамала показала архивные фото с мамой и поздравила ее с днем рождения
Звезда выложила трогательные фотографии с близкими в Instagram.
Світські хроніки 12 лютого 2018, 12:16 (ТСН.ua)
Хмара тегів