Архів новин 

новини: 30 серпня 2017 у рубриці:  

Українці в 2017 році вже оформили 2,5 мільйона закордонних паспортів

З початку нинішнього року українські громадяни вже оформили приблизно 655 тисяч ID-паспортів.
Суспільство 30 серпня 2017, 05:41 (УРА-Информ)

Стали відомі подробиці участі Добкіна в  кооперативної схемою Стали відомі подробиці участі Добкіна в "кооперативної схемою"
Печерський районний суд Києва дав дозвіл на слідчим Генпрокуратури доступ до документів харківських ОК «Житлово-будівельний кооператив« Житлобуд-...
Економіка 30 серпня 2017, 05:11 (glavnoe.ua)
Бездоганні результати збирання: рейтинг кращих миючих пилососів в  Алло Бездоганні результати збирання: рейтинг кращих миючих пилососів в "Алло"
Щоб господиням було простіше домогтися ідеальної чистоти в будинку, виробники невпинно вдосконалюють побутові прилади, вдаючись до інноваційних р...
Суспільство 30 серпня 2017, 01:47 (УРА-Информ)
Збірна України провела прогулянку по Харкову Збірна України провела прогулянку по Харкову
"Синьо-жовті" вирішили трохи розслабитися перед відповідальними поєдинками.
Спорт 30 серпня 2017, 03:12 (ТСН.ua)
Сили АТО на Донбасі почали підготовку до відходу від лінії фронту Сили АТО на Донбасі почали підготовку до відходу від лінії фронту
Незаконні збройні формування (НЗФ) в зоні проведення АТО на Донбасі з початку доби за станом на 18:00 вівторка 10 разів відкривали провокаційний ...
Події 30 серпня 2017, 03:12 (glavnoe.ua)
Під покровом ночі. Окупанти познімали на відео ключовий момент зведення Керченського моста Під покровом ночі. Окупанти познімали на відео ключовий момент зведення Керченського моста
Одну з двох самих габаритних конструкцій об'єкта вагою в 6 тисяч тонн підняли на фарватерної опори, на висоту 35 метрів від рівня моря. Процес пі...
Події 30 серпня 2017, 04:24 (glavnoe.ua)
Балаканина при ходьбі небезпечна для здоров я Балаканина при ходьбі небезпечна для здоров'я
Прогулянки - чудовий засіб для поправки і підтримки здоров'я. Однак, бесіди під час ходьби можуть звести нанівець користь від цього виду фізичної...
Здоров'я 30 серпня 2017, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Харчові добавки - прихована загроза Харчові добавки - прихована загроза
Нещодавно адміністрація президента Буша спільно з FDA наклали заборону на продаж і використання рослинної харчової добавки для схуднення Еphedra ...
Здоров'я 30 серпня 2017, 01:14 (NeBoley.com.ua)
Чим загрожує стеноз внутрішньої сонної артерії Чим загрожує стеноз внутрішньої сонної артерії
Група американських вчених їх University of Chicago, провела дослідження, в якому вони вивчали вплив порушення кровотоку по сонних артеріях на ро...
Здоров'я 30 серпня 2017, 01:23 (NeBoley.com.ua)
Суд зобов язав відремонтувати дороги в Ревде і Дегтярское Суд зобов'язав відремонтувати дороги в Ревде і Дегтярское
Прокуратура виявила масові дефекти дорожнього покриття.
Суспільство 30 серпня 2017, 01:23 (JustMedia)
Кредитні ставки для бізнесу в сфері житлово-комунального господарства знижені Кредитні ставки для бізнесу в сфері житлово-комунального господарства знижені
Кабмін знизив кредитні ставки для бізнесу в сфері ЖКГ.
Росія 30 серпня 2017, 01:19 (JustMedia)
Кліп українського колективу переміг на Міжнародному фестивалі анімації Кліп українського колективу переміг на Міжнародному фестивалі анімації
Робота групи Zapaska на пісню "Запитай" отримала нагороду.
Світські хроніки 30 серпня 2017, 01:16 (ТСН.ua)
Ронні Моас прогнозує, що біткоіни буде коштувати 20 000 доларів через три роки Ронні Моас прогнозує, що біткоіни буде коштувати 20 000 доларів через три роки
Засновник і аналітик Standpoint Research, Ронні Моас припустив, що до кінця 2020 року ціна на біткоіни досягне $ 15000-20000. На даний момент кр...
Технології 30 серпня 2017, 01:19 (InternetUA)
Плющенко пригріє вийшла в тираж Липницький Плющенко пригріє вийшла в тираж Липницький
Дворазовий олімпійський чемпіон з фігурного катання запросив завершила кар'єру фігуристку в свою команду і звинуватив її тренера в непрофесійному...
Спорт 30 серпня 2017, 01:37 (YTPO.ru)
АМКУ перевірить ринок зрідженого газу АМКУ перевірить ринок зрідженого газу
Антимонопольний комітет України розпочав перевірку ринку зрідженого газу в Україні.
Економіка 30 серпня 2017, 00:29 (УРА-Информ)
Абденнур оголосив про відхід з Валенсії Абденнур оголосив про відхід з Валенсії
Центральний захисник Аймен Абденнур покине Валенсію до закриття трансферного вікна.
Футбол 30 серпня 2017, 00:22 (football.ua)
Ніцца орендувала Марлона у Барселони Ніцца орендувала Марлона у Барселони
Захисник Барселони Марлон Сантос відправився в Ніццу на правах дворічної оренди.
Футбол 30 серпня 2017, 00:35 (football.ua)
Монако підписав Бальде Кейта Монако підписав Бальде Кейта
Монако завершив придбання форварда Бальде Кейта з Лаціо.
Футбол 30 серпня 2017, 00:29 (football.ua)
Cуд у справі сина Шуфрича відбудеться 30 серпня Cуд у справі сина Шуфрича відбудеться 30 серпня
Cуд, який застосува рішення про запобіжний захід синові народного депутата від "Опозиційного блоку" Нестора Шуфрича Нестора відбудеться в середу,...
Суспільство 30 серпня 2017, 00:44 (УРА-Информ)
Майбутнє Вьетто в Атлетіко залежить від можливого трансферу Дієго Кости Майбутнє Вьетто в Атлетіко залежить від можливого трансферу Дієго Кости
Нападник Атлетіко Лусіано Вьетто може залишитися в мадридському клубі, якщо зірветься перехід Дієго Кости.
Футбол 30 серпня 2017, 00:44 (football.ua)
У Мінсоцполітики назвали розмір максимальної пенсії в Україні У Мінсоцполітики назвали розмір максимальної пенсії в Україні
Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір під час прес-конференції розповів про те, що максимальна пенсія в Україні зараз становить 10...
Економіка 30 серпня 2017, 00:51 (УРА-Информ)
Служба охорони здоров я Великобританії піддалася кібератаці Служба охорони здоров'я Великобританії піддалася кібератаці
Національна служба охорони здоров'я Великобританії (NHS) знову стала жертвою кіберзлочинців. У п'ятницю системи служби були заражені шкідливими п...
Технології 30 серпня 2017, 00:56 (InternetUA)
Арсенал відмовився продати Санчеса в Ман Сіті за 50 мільйонів фунтів Арсенал відмовився продати Санчеса в Ман Сіті за 50 мільйонів фунтів
Манчестер Сіті запропонував 50 мільйонів фунтів за форварда Арсеналу Алексіса Санчеса, але отримав відмову.
Футбол 30 серпня 2017, 00:56 (football.ua)
Кесарів розтин: що важливо знати Кесарів розтин: що важливо знати
Якщо вам повідомили про необхідність кесаревого розтину, то ви повинні підготуватися до операції психологічно і не боятися її, ризик, пов'язаний ...