Архів новин 

новини: 5 листопада 2018 у рубриці:  

Леся Никитюк поділилася пікантним моментом зі свого життя

Під час зйомок ігрового шоу «Хто зверху? »Зірки так розкріпачуються, що починають видавати свої найстрашніші таємниці. І капітан жіночої команди Леся Никитюк - не виняток. «З раннього дитинства я прагнула заробляти гроші. Одним влітку, коли мої р.
Шоу-бізнес 05 листопада 2018, 18:45 (tv.ua)

Spice Girls показали перше фото після возз єднання Spice Girls показали перше фото після возз'єднання
У колись популярної групи присутні всі, крім Вікторії Бекхем. Вона не захотіла продовжувати музичну кар'єру.
Музика 05 листопада 2018, 18:17 (Корреспондент.net)
Щаслива Гвінет Пелтроу в розкішній сукні показала перші фотографії з весілля Щаслива Гвінет Пелтроу в розкішній сукні показала перші фотографії з весілля
Актриса вийшла заміж за сценариста Бреда Фелчака місяць тому.
Світські хроніки 05 листопада 2018, 14:48 (ТСН.ua)
Тільда ??Суїнтон: Я не відчувала себе актрисою Тільда ??Суїнтон: Я не відчувала себе актрисою
«Королева незалежного кінематографа», «Феномен сучасного Голлівуду» - як тільки не називають дійсно одну з найбільш незвичайних актрис сучасності...
Шоу-бізнес 05 листопада 2018, 16:40 (tv.ua)
Спокуслива Оля Полякова в купальнику похвалилася засмагою і розкішними формами Спокуслива Оля Полякова в купальнику похвалилася засмагою і розкішними формами
Співачка продовжує ділитися фотографіями з відпочинку на Мальдівах.
Світські хроніки 05 листопада 2018, 16:33 (ТСН.ua)
На відміну від Міддлтон: мати Меган Маркл святкуватиме Різдво з королівською родиною На відміну від Міддлтон: мати Меган Маркл святкуватиме Різдво з королівською родиною
Королева Єлизавета II запросила Дорію Регланд в Сандрінгем.
Світські хроніки 05 листопада 2018, 17:52 (ТСН.ua)
Батько другу дитину Світлани Лободи не збирається одружуватися Батько другу дитину Світлани Лободи не збирається одружуватися
55-річний соліст німецької групи Rammstein Тілль Ліндеманн, батько другої дитини української співачки Світлани Лободи, поки не збирається пов'язу...
Шоу-бізнес 05 листопада 2018, 10:47 (tv.ua)
Шнуров написав вірш про поліцейських-гвалтівників Шнуров написав вірш про поліцейських-гвалтівників
У ньому соліст гурту Ленинград називає фігурантів справи "тваринами". Вірш присвячений справі зґвалтування дівчини-дізнавача.
Музика 05 листопада 2018, 11:01 (Корреспондент.net)
Ведущая «Вікна-новини» Юлия Янчар рассказала, как справляется с эмоциями перед прямым эфиром Ведущая «Вікна-новини» Юлия Янчар рассказала, как справляется с эмоциями перед прямым эфиром
Прямой эфир – это большая ответственность для ведущей новостной программы, ведь в этот момент на нее смотрят тысячи глаз телезрителей! О том, как...