Архів новин 

новини: 2 листопада 2018 у рубриці:  

Підсипала снодійного і дізналася все: дружина Оззі Осборна розповіла, як виявила зраду чоловіка

Днями Шерон Осборон розповіла шокуючу правду.
Світські хроніки 02 листопада 2018, 20:30 (ТСН.ua)

На зірку  Району Мелроуз  Локлір подають в суд за побиття медпрацівниця На зірку "Району Мелроуз" Локлір подають в суд за побиття медпрацівниця
У актриси почалися чергові проблеми з правосуддям.
Світські хроніки 02 листопада 2018, 18:19 (ТСН.ua)
Принц Гаррі показав зворушливий знімок з вагітною Меган в лісі Принц Гаррі показав зворушливий знімок з вагітною Меган в лісі
Фотографію опублікували на офіційній сторінці Кенсингтонського палацу в Instagram.
Світські хроніки 02 листопада 2018, 14:28 (ТСН.ua)
Юрко Юрченко: Я став по-справжньому вільним Юрко Юрченко: Я став по-справжньому вільним
Український гурт YURCASH вирушив у перший прощальний тур. Лідер гурту Юрко Юрченко відверто розповів TV. UA про це, а також про рішення влаштуват...
Світські хроніки 02 листопада 2018, 14:06 (tv.ua)
Часто вередував і злюся без причини: 46-річна Пелтроу відверто розповіла про початок менопаузи Часто вередував і злюся без причини: 46-річна Пелтроу відверто розповіла про початок менопаузи
Актриса зізналася, що у неї з'явилися перші симптоми клімаксу.
Світські хроніки 02 листопада 2018, 16:06 (ТСН.ua)
З простушки - в жінку-вамп: героїня «Київ днем ??і вночі» змінилася до невпізнання З простушки - в жінку-вамп: героїня «Київ днем ??і вночі» змінилася до невпізнання
Як змінитися лише за добу? Запитайте у Насті з «Київ днем ??і вночі». Ще вчора вона ходила з хвостиками, в розтягнутому светрі і скромно мріяла п...
Шоу-бізнес 02 листопада 2018, 16:26 (tv.ua)
«Хотите увидеть мои сломанные ребра?» — Леся Никитюк резко отреагировала на критику «Хотите увидеть мои сломанные ребра?» — Леся Никитюк резко отреагировала на критику
Украинская телеведущая Леся Никитюк резко ответила на критику в социальной сети Facebook. «Пора ломать ребра, как Марченко, или красиво уйти, ка...
Шоу-бізнес 02 листопада 2018, 09:09 (tv.ua)
Дружина Осборна накачала його снодійним заради зізнань у зрадах Дружина Осборна накачала його снодійним заради зізнань у зрадах
Це сталося, коли артист закрутив роман з перукаркою. У підсумку, він все розповів своїй дружині.
Музика 02 листопада 2018, 11:52 (Корреспондент.net)
Хмара тегів
Новости на русском