Архів новин 

новини: 16 листопада 2018 у рубриці:  

Білорус, який убив Леннона фанат розкрив подробиці розправи

Американець, який відбуває ув'язнення в тюрмі за вбивство, розкрив деякі деталі злочину.
Музика 16 листопада 2018, 19:48 (Корреспондент.net)

Яскраві постановки і неймовірні костюми Олі Полякової в гран-шоу  Королева ночі  покаже  1 + 1 Яскраві постановки і неймовірні костюми Олі Полякової в гран-шоу "Королева ночі" покаже "1 + 1"
Уже в неділю артистка порадує телеглядачів своїми найвідомішими хітами.
Світські хроніки 16 листопада 2018, 19:44 (ТСН.ua)
Зірка серіалу «Хто ти?» Олег Примогенов: Мій герой дуже складний Зірка серіалу «Хто ти?» Олег Примогенов: Мій герой дуже складний
Олег Примогенов - один з найвідоміших і затребуваних українських акторів. Тільки подумати - в його фільмографії понад 160 робіт! Уже в понеділок,...
Світські хроніки 16 листопада 2018, 16:40 (tv.ua)
Наталья Могилевская приняла решение посвятить себя детям Наталья Могилевская приняла решение посвятить себя детям
В эфире программы «Сніданок з 1+1»  Наталья Могилевская рассказала о том, что решила получить профессиональное педагогическое образование. «Я мо...
Шоу-бізнес 16 листопада 2018, 16:02 (tv.ua)
Завжди до цього тягнуло: Ніколь Кідман зізналася, що хотіла стати черницею Завжди до цього тягнуло: Ніколь Кідман зізналася, що хотіла стати черницею
Актриса розповіла, що її життя могла б бути зовсім іншою.
Світські хроніки 16 листопада 2018, 00:29 (ТСН.ua)
Зважені та щасливі-8: кто покинул шоу в 12 выпуске от 15.11.2018 Зважені та щасливі-8: кто покинул шоу в 12 выпуске от 15.11.2018
15 ноября телезрители увидели двенадцатый выпуск самого весомого шоу страны «Зважені та щасливі-8». По правилам шоу в конце каждой третьей недел...
Шоу-бізнес 16 листопада 2018, 00:23 (tv.ua)
Мишель Андраде откровенно высказалась об отношениях с Иракли Макацария Мишель Андраде откровенно высказалась об отношениях с Иракли Макацария
Певица Мишель Андраде прокомментировала слухи о романе с Иракли Макацария. Селебрити коснулась пикантной темы, рассказывая об участии в шоу «Танц...
Шоу-бізнес 16 листопада 2018, 09:17 (tv.ua)
 Джокер  Макс Барських вийшов з берегів і повернувся в 80-е в новому кліпі "Джокер" Макс Барських вийшов з берегів і повернувся в 80-е в новому кліпі
Співак представив відео на нову композицію "Берега".
Світські хроніки 16 листопада 2018, 14:04 (ТСН.ua)
Вагітну Емі Шумер госпіталізували Вагітну Емі Шумер госпіталізували
Актриса опинилася в лікарні через симптомів токсикозу.
Світські хроніки 16 листопада 2018, 14:19 (ТСН.ua)
Хмара тегів