Архів новин 

новини: 24 серпня 2018 у рубриці:  

Харківський "Народний фронт" відзначив День Незалежності

Глава Харківського «Народного фронту», депутат Верховної Ради Ірина Єфремова взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності на площі Незалежності.
Політика 24 серпня 2018, 21:50 (glavnoe.ua)

Одеська область: в Чорноморську немає грошей на берегоукріплювальні роботи Одеська область: в Чорноморську немає грошей на берегоукріплювальні роботи
У Чорноморську під загрозою безпека 9-го мікрорайону - через відсутність грошей довелося зупинити протизсувні та берегоукріплювальні робіт в приб...
Україна 24 серпня 2018, 21:11 (Odessa Daily)
Олег Ляшко: Годувати дітей в школах потрібно за держрахунок! Олег Ляшко: Годувати дітей в школах потрібно за держрахунок!
У Харкові знаходиться єдина в Україні фабрика-кухня дитячого харчування. Унікальне виробництво, на якому готують продукти для грудних дітей, відв...
Політика 24 серпня 2018, 18:00 (glavnoe.ua)
США не мають наміру скасовувати санкції щодо Росії США не мають наміру скасовувати санкції щодо Росії
Санкції щодо Росії будуть діяти до тих пір, поки Москва не змінить свою поведінку, заявив радник президента США Дональда Трампа з питань націонал...
Політика 24 серпня 2018, 18:22 (glavnoe.ua)
Канада привітала українців з Днем Незалежності Канада привітала українців з Днем Незалежності
Україну з державним святом привітав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Він привітав держава новим гаслом ВСУ "Слава Україні" на сторінці уряду...
Політика 24 серпня 2018, 20:56 (glavnoe.ua)
В Тернополе открыли памятник Петлюре В Тернополе открыли памятник Петлюре
Об этом сообщает в соцсети Твій Тернопіль:
Політика 24 серпня 2018, 20:41 (glavnoe.ua)
Повернення подорож - разом з Давидом Григоряном і Будинком Блещунова Повернення подорож - разом з Давидом Григоряном і Будинком Блещунова
Хочете зустрітися з фотографом Давидом Григоряном, фотовиставка якого зараз проходить в Будинку Блещунова?.
Україна 24 серпня 2018, 13:42 (Odessa Daily)
Задержаны злоумышленники, покушавшиеся на одесских активистов Задержаны злоумышленники, покушавшиеся на одесских активистов
Глава Нацполиции Сергей Князев сообщил в своем Твиттере о задержании лиц, совершивших в начале августа покушение на одесских активистов журналист...
Україна 24 серпня 2018, 13:20 (Odessa Daily)
Садиба Маразлі на Лидерсовском бульварі остаточно йде в приватні руки Садиба Маразлі на Лидерсовском бульварі остаточно йде в приватні руки
Одеська облрада продає цю будівлю, що є пам'ятником архітектури, приватній фірмі «Крок вперед», що взяла будівлю в оренду рік тому.
Україна 24 серпня 2018, 15:10 (Odessa Daily)
Хмара тегів