Архів новин 

новини: 22 березня 2018 у рубриці:  

Інтер і СТБ отримали "чорну мітку" від Нацради з телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення сьогодні, 22 березня, оголосила попередження телеканалам Інтер і СТБ за трансляцію в грудні 2017 р. - січні 2018 р. фільмів за участю акторів, внесених до Переліку осіб, які створюють загрозу національ...
Політика 22 березня 2018, 23:52 (glavnoe.ua)

Тепер вони мають право вас гвалтувати Тепер вони мають право вас гвалтувати
Якщо раніше депутати Держдуми мали право гвалтувати в переносному сенсі, то тепер мають право гвалтувати буквально.
Політика 22 березня 2018, 22:20 (ТСН.ua)
У Києві затримали викрадачів бронзового бюста Лесі Українки У Києві затримали викрадачів бронзового бюста Лесі Українки
Бронзовий бюст Лесі Українки з фасаду її музею викрали 33-річний та 32-річний жителі Києва. Їх затримали і вже оголосили про підозру.
Київ 22 березня 2018, 19:03 (Корреспондент.net)
США збільшать витрати на підтримку України США збільшать витрати на підтримку України
У Конгресі США представлений узгоджений Сенатом і Палатою представників проект консолідованого закону про бюджетні асигнування на 2018 фінансови...
Україна 22 березня 2018, 19:44 (e-news.com.ua)
Західний експерт розповів, чим Росія зможе відповісти на нові санкції Євросоюзу Західний експерт розповів, чим Росія зможе відповісти на нові санкції Євросоюзу
У разі нових "великих авантюр" Володимира Путіна Європейський союз може ввести нові санкції проти Росії, ті можуть відповісти блокуванням імпорту...
Політика 22 березня 2018, 20:38 (glavnoe.ua)
У метро Києва зупинялася червона гілка через падіння чоловіка на шляху У метро Києва зупинялася червона гілка через падіння чоловіка на шляху
Надзвичайна подія трапилася ввечері на станції метрополітену Дніпро. Чоловіка підняли з рейок, з ним почали працювати медики.
Київ 22 березня 2018, 22:07 (Корреспондент.net)
В Военно-Морских Силах ВС Украины проведены тактические учения с боевой стрельбой В Военно-Морских Силах ВС Украины проведены тактические учения с боевой стрельбой
В одній із артилерійських частин Військово-Морських Сил ЗС України протягом двох днів проведено тактичні навчання із бойовою стрільбою.
Політика 22 березня 2018, 10:33 (glavnoe.ua)
Росіянам пояснили: ви помрете! Росіянам пояснили: ви помрете!
Вчора я сказав, що Захід почав війну з Росією. реальна війна. Чи не холодна. Але поки що і не гаряча. Можливо саме такі війни і будуть звичайні в...
Політика 22 березня 2018, 11:40 (glavnoe.ua)
Єфремова: Регламентний комітет підтримав подання на арешт Савченко Єфремова: Регламентний комітет підтримав подання на арешт Савченко
Регламентний комітет одноголосно прийняв рішення, що всі все три вистави генерального прокурора Юрія Луценка (про зняття депутатської недоторканн...
Політика 22 березня 2018, 13:30 (glavnoe.ua)
Кримськотатарського активіста Мемедімінова відвезли на допит в управління ФСБ Росії в Сімферополі Кримськотатарського активіста Мемедімінова відвезли на допит в управління ФСБ Росії в Сімферополі
Кримськотатарського активіста Нарімана Мемедімінова 22 березня після обшуків відвезли на допит в управління ФСБ Росії в Сімферополі. Про це Крим....
Політика 22 березня 2018, 13:30 (glavnoe.ua)
наука вітати наука вітати
Серед усіх варіантів відреагувати на перевибори Путіна Трамп вибрав найгірший.
Політика 22 березня 2018, 15:28 (ТСН.ua)
Портников: не хочу жити серед самогубців Портников: не хочу жити серед самогубців
Можна, звичайно, ставитися до заяв Надії Савченко як до проявів запаленого егоцентричного свідомості. Можна вважати, що це ознаки психічного розл...
Політика 22 березня 2018, 15:22 (glavnoe.ua)
Політолог: Чому у російської розвідки з Савченко і Рубаном все вийшло по-дебільному Політолог: Чому у російської розвідки з Савченко і Рубаном все вийшло по-дебільному
«Якщо після відео Генпрокурора у депутатів не спрацює інстинкт самозбереження, то тут вже нічим не допоможеш.
Політика 22 березня 2018, 18:52 (glavnoe.ua)
Журналіст: Чи можу спрогнозувати результат потенційної гетьманша Журналіст: Чи можу спрогнозувати результат потенційної гетьманша
«Надя, ось це інша справа. Це вже серйозна розмова, а то «ВСР. лись чи не ВСР. лись ».
Політика 22 березня 2018, 18:48 (glavnoe.ua)
Каспаров розповів, як прискорити крах режиму Путіна Каспаров розповів, як прискорити крах режиму Путіна
Крах нинішнього російського уряду неминучий, а прискорити цей процес може позбавлення президента РФ Володимира Путіна підтримки з боку олігархів.
Політика 22 березня 2018, 07:05 (glavnoe.ua)
Російський военексперт: А тепер в Росії починаються справжні вибори Російський военексперт: А тепер в Росії починаються справжні вибори
Відразу після всенародного затвердження себе головним начальником Росії Путін оголосив про початок виборчої кампанії. Чи не того фарсу, який можн...