Архів новин 

новини: 2 березня 2018 у рубриці:  

У Києві через ожеледицю травмувалося понад 100 осіб

Через негоду в столиці з 27 лютого по 1 березня отримали травми 114 осіб. Сьогодні лікарі госпіталізували чотирьох осіб з переохолодженням та одного з обмороженням.
Київ 02 березня 2018, 21:15 (Корреспондент.net)

День в АТО: один украинский военный погиб, двое ранены День в АТО: один украинский военный погиб, двое ранены
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 2 березня 2018 року
Політика 02 березня 2018, 19:50 (glavnoe.ua)
Під Києвом автобус перекрив міжнародну трасу Під Києвом автобус перекрив міжнародну трасу
Дорожньо-транспортна пригода з постраждалими сталася вранці 2 березня на Житомирській трасі. В результаті автобус перегородив дорогу, утворилася ...
Київ 02 березня 2018, 12:06 (Корреспондент.net)
У Києві потяг на смерть збив афганця У Києві потяг на смерть збив афганця
Аварія сталася на столичній залізничній станції Київ-Почайна. Під потяг потрапив громадянин Афганістану 1973 року народження, лікарі не змогли вр...
Київ 02 березня 2018, 14:44 (Корреспондент.net)
США схвалили постачання Україні комплексів Javelin США схвалили постачання Україні комплексів Javelin
Американський Держдепартамент схвалив постачання Україні протитанкових ракетних комплексів Javelin на суму в 47 мільйонів доларів. Про це наперед...
Політика 02 березня 2018, 16:13 (glavnoe.ua)
У Києві дві шахрайки обдурили 400 осіб У Києві дві шахрайки обдурили 400 осіб
У Києві з протягом п'яти місяців жінки, які представлялися орендодавцями і працювали через інтернет, обдурили близько 400 осіб.
Київ 02 березня 2018, 18:30 (Корреспондент.net)
Реквієм по собі Реквієм по собі
Сьогодні мій будинок змушений жити поперек усього того, у що я вірю. Втім, я сьогодні вірю теж не в усі.
Політика 02 березня 2018, 07:13 (ТСН.ua)
Оновлений КотоФест - в Кирхе! Оновлений КотоФест - в Кирхе!
З 4 по 10 березня одеська Кірха відкриє свої двері для фестивалю KFest, раніше більш відомого як Фестиваль актуального мистецтва КотоФест. Оновле...
Україна 02 березня 2018, 10:10 (Odessa Daily)
Портников: Коли Путін напав на Україну, він втратив не тільки її Портников: Коли Путін напав на Україну, він втратив не тільки її
Слідом за підписанням указу про переведення казахської мови з кирилиці на латиницю президент Нурсултан Назарбаєв заявив про переведення засідань ...